Меню
Время работы
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - вс: 10:00-18:00

6 порад по догляду за фільтром зворотнього осмосу

6 порад по догляду за фільтром зворотнього осмосу

Відсутність бажаного результату від якості питної води змушує споживачів купувати різні фільтруючі пристрої.

З усього різноманіття водоочисних пристроїв виділяється система зворотнього осмосу Це - одна з найпрогресивніших технологій очищення рідини в домашніх умовах.

Будь-яка система вимагає правильного догляду та обслуговування Від цього залежить термін її експлуатації.

Купивши дане устаткування, потрібно звертати увагу на декілька нюансів.

 1. Рекомендовано встановлювати систему зворотнього осмосу в парі з магістральним фільтром Останній очистить воду від механічних забруднень, хлору і органічних сполук і полегшить роботу самої системи (знижується навантаження на фільтруючі елементи) Ця особливість актуальна для приватних будинків і котеджів.
 2. Своєчасна заміна картриджів Пристрій зворотньоосмотичних систем від різних виробників може відрізнятися Але, якщо взяти базову модель, то перед проходженням води через мембрану, рідина проходить через кілька попередніх фільтрів (механічна очистка та активованим вугіллям).
 3. Зворотньоосомтичну мембрану потрібно міняти не часто - приблизно один раз в 2-4 роки Інші картриджі підлягають заміні один раз на пів року Несвоєчасна заміна цих елементів погіршить роботу всієї системи і призведе до неякісної фільтрації води, що поступає.
 4. Тиск Для ефективної роботи обладнання потрібно підтримувати тиск в трубопроводі від 3-6 атм Якщо тиск нижче, рекомендують поставити помпу, якщо вище - підбурюючий регулятор.
 5. Дезінфекція фільтра Пристрої для очищення води потребують періодичної дезінфекції Проводити її краще не рідше ніж один раз на пів року.
 6. Злив води після дезінфекції Після обробки хлором, потрібно злити 2 бака очищеної води Тільки тоді система буде готова до роботи і можна вживати очищену воду.
 7. Правильна промивка фільтра.
 • Діставши картриджі і мембрану, необхідно покласти в колбу першого ступеня фільтрації таблетки на основі активованого хлору.
 • Закрутити колби і дати постояти 15 хвилин Відкрити кран для подачі чистої води і кран очищеної води та пропустити рідину з запахом хлору.
 • Після всіх процесів, закрити крани і почекати 2-3 години для повної дезінфекції.
 • Відкрити крани, пропустити хлоровану воду, вставити на місце мембрану і картриджі (якщо не буде запаху хлору).

Фільтр зворотнього осмосу очищає воду від забруднень до 98%, робить її безпечною навіть для немовлят.

Дотримуючись всіх описаних правил обслуговування, установка буде служити довго і можна не турбуватися про здоров'я всієї родини.

Последние новости
Как снизить жесткость воды в быту
Как снизить жесткость воды в быту
Горький привкус питьевой воды — показатель повышенной жесткости из-за избытка ионов кальция и магния. Частое употребление такой жи..
02.04.2021
Виды содержания железа в воде и способы ее обезжелезивания
Виды содержания железа в воде и способы ее обезжелезивания
В загородных домах вода из скважины используется как для приготовления пищи, так и для бытовых потребностей: стирки, мытья посуды,..
30.03.2021
Типы фильтров для воды под мойку и их назначение
Типы фильтров для воды под мойку и их назначение
В процессе централизованной водоочистки не все вредные вещества удаляются из жидкости. Остается  хлор и органические соедин..
24.03.2021
Как очистить водопроводную воду в квартире?
Как очистить водопроводную воду в квартире?
В трубах многоквартирных домов течет вода, которую дезинфицируют с помощью хлора. Этот метод считается универсальным. Но справляет..
19.03.2021
Классический или прямоточный фильтр обратного осмоса: какой выбрать?
Классический или прямоточный фильтр обратного осмоса: какой выбрать?
В неочищенной воде большое количество вредных для потребителей веществ: хлора, солей жесткости, тяжелых металлов и пр. Если больши..
11.03.2021
Как очистить воду от железа на даче?
Как очистить воду от железа на даче?
На даче для водоснабжения чаще всего используются скважины или колодцы, реже — центральный водопровод. Но независимо от источника,..
22.02.2021
Фильтр для воды или бутилированная вода?
Фильтр для воды или бутилированная вода?
В течении многих лет индустрия бутилированной воды ведет маркетинговую тактику, чтобы заставить нас поверить в то, что бутилирован..
22.01.2021
Умягчать или не умягчать воду?
Умягчать или не умягчать воду?
Проблема жесткой воды сегодня стоит настолько остро, что заставляет потребителей искать способы ее умягчения. Определить данный па..
11.12.2020
Методы умягчения воды
Методы умягчения воды
Развитие техники, увеличение численности населения, высочайшая  степень загрязнения окружающей среды, в том числе  рек и озер, сви..
26.11.2020
Какие загрязнители отравляют воду из скважины?
Какие загрязнители отравляют воду из скважины?
Скважины используются для водоснабжения частных участков и загородных домов. Вода, полученная после бурения отверстия в земле, при..
25.11.2020