Обеспечим Вас чистой, мягкой водой, безопасной для здоровья!

Оборудование водоподготовки компании ООО «ИВИК Формула Воды» теперь можно увидеть в шести детских садиках г. Жашков

Оборудование водоподготовки

Благодійний Фонд «Нова Громада» подбав про те, щоб вода у дитсадочках була смачною і читою

Нещодавно у дитсадочках міста встановлено системи очистки води. Подбав про це Благодійний Фонд «Нова Громада» на прохання завідуючих дошкільних закладів. Керівник соціальних проектів Благодійного Фонду «Нова Громада» В. Г. Погорілий особисто був присутній при встановленні обладнання і перевірці його роботи.

Починалось усе з того, що Благодійний Фонд проявив ініціативу дослідити якість питної води з міського водопроводу та криниць. Ре зультати були невтішними, оскільки свідчили про те, що без додаткової очистки вода не при датна для користування у харчуванні. У водопроводі вона має дещо кращі якості, однак жоден зразок не відповідав питним нормам. Всі отримані показники оприлюднили в друкованих ЗМІ, щоб жителі міста мали можливість з ними ознайомитись і, за бажанням, подбати про очистку води у своїх оселях. А от для дитячих установ вирішення проблеми було б непосильним без допомоги.

Тому Благодійним Фондом було прийнято рішення допомогти дитсадочкам встановити обладнання для очистки води. Оскільки потреби у воді в дошкільних закладах є і технічні, то вирішили встановити його таким чином, аби очащалась саме та, що використовується для пиття і приготування їжі.

Віктор Погорілий розповів, що на перспективу Бла годійний Фонд «Нова Громада» має намір встановити таке ж обладнання у ряді шкіл. А в дитсадочках система вже змонтована і працює. На дану роботу потрачено 147 тисяч гривень, обладнання перебуває на гарантійному терміні і, при потребі, його обслуговування й на далі дошкільні заклади дбатимуть за підтримки Благодійного Фонду.

Представники фірмивиробника надали відповідні документи на встановлену систему очистки води та за значили, що до кожного об’єкта роботи підходили інди відуально, бо в одному дитсадку використовується кринична вода, в інших  водопровідна з різними показниками якісного складу. Тому й обладнання підбиралось відповідно.

Схвально про зроблену справу відізвались завідую чі дитсадків та кухарі. За їх словами, вода стала «м’якшою» і помітно на краще змінилась на смак. «Діти п’ють багато рідини, бо їх енергетика, рухливість, зростаючий організм і багато інших чинників обумовлюють цю потребу, – приєднались до розмови вихователі.  Тож у дитини завжди повинен бути доступ до чистої питної води, тому вважаємо, що Благодійний Фонд зробив дуже важливу справу».

Слова вдячності «Новій Громаді» за постійну допомогу звучали в усіх дитсадках, бо вона надходить за кожним зверненням, чи то витяжки замінити, чи навіть про заміну посуду подбати і т.п. Відмов ніколи не було і цим довіра до благодійників тільки зростає.

Були звернення до В.Г.Погорілого й цього разу. Вони стосувались прохання посприяти у відкритті магазину чи знаходженні якоїсь іншої можливості закуповувати продукти харчування без посередників, у виробників. На даний час вони мають досить високу вартість і не настільки різноманітні та якісні, як потрібно для повноцінного харчування діток. Як депутат обласної ради Віктор Григорович вже направляв листи і запити у відповідні структури органів влади, щоб допомогти вирішити це питання. Також у свій час з відділом освіти було обумовлено, що подарований «Новою Громадою» автомобіль буде використовуватись для доставки продукції безпосередньо дошкільним закладам. Однак, поки що остаточно проблему не роз в’язано і тому її вирішуватимуть спільно.

ПОЛУЧИТЬ ЛУЧШУЮ ЦЕНУ НА KINETICO

Наши контакты:
+38 (044) 333 87 28, +38 (044) 502 00 36

Имя
Неверный ввод

Телефон
Неверный ввод

Capch(*)
Неверный ввод