Меню
Время работы
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - вс: 10:00-18:00

Топ-5 основних переваг зворотного осмосу

Топ-5 основних переваг зворотного осмосу

Понад сорок років тому на ринку водоочисного обладнання з'явилися системи зворотнього осмосу Розробники застосовували дане обладнання для опріснення води І в ті роки системи зворотнього осмосу не отримали широкого застосування.

Але дуже скоро переваги систем були оцінені і ряд великих компаній налагодили їх випуск для побутових цілей Уже в середині 70-х років минулого століття установки користувалися великою популярністю в США.

Сьогодні і в Україні переваги систем зворотнього осмосу оцінені гідно Це - практично єдина технологія очищення, після якої вода має найвищу якість.

Зворотній осмос застосовується для доочистки питної води від важких металів, нітратів, нітритів, фенолів, солей жорсткості, органічних і мікробіологічних забруднень, активного хлору та його сполук.

Крім того, система повністю видаляє кольоровість, каламутність, покращує смакові якості рідини.

Переваги

1 Високий ступінь очищення. Основним елементом системи є напівпроникна мембрана з найдрібнішими комірками, що пропускають тільки молекули води і кисню Перед потраплянням на мембрану, рідина проходить кілька передфільтрів, що очищають воду від грубих частинок, органіки, хлору, його сполук і пестицидів Концентрат зливається в каналізаційні стоки.

2 Накопичувальний бак. Очищена вода надходить в накопичувальний бак і дозволяє безперебійно використовувати очищену воду для побутових потреб і пиття.

Для відновлення структури і насичення води мінералами і для її знешкодження, як додаткове обладнання, застосовується мінералізатор, структуризатор і УФ-лампа.

3 Великий асортимент. Завдяки різноманітності збірок і технологічних рішень, можна підібрати будь-яку установку, що задовольняє вимогам кожного споживача:

  • Бюджетні, середньої цінової категорії, преміум-класу (за вартістю).
  • Для офісу, будинку, міні виробництва (по продуктивності).
  • Від 4 до 9 ступенів фільтрації (за інтенсивністю очищення).

4 Обслуговування. Після закінчення роботи картриджа потрібна його заміна Технологія «блок-модуль» істотно зменшила габарити системи і дозволила швидко і легко робити заміну картриджів Відбувається повна заміна модуля, а не тільки наповнювача.

5 Сумарні витрати. Якщо порахувати витрати на покупку і обслуговування системи зворотнього осмосу і порівняти з водою на розлив, стає зрозумілим, що дане обладнання швидко окупається, а літр очищеної води коштує набагато дешевше.

Последние новости
Как снизить жесткость воды в быту
Как снизить жесткость воды в быту
Горький привкус питьевой воды — показатель повышенной жесткости из-за избытка ионов кальция и магния. Частое употребление такой жи..
02.04.2021
Виды содержания железа в воде и способы ее обезжелезивания
Виды содержания железа в воде и способы ее обезжелезивания
В загородных домах вода из скважины используется как для приготовления пищи, так и для бытовых потребностей: стирки, мытья посуды,..
30.03.2021
Типы фильтров для воды под мойку и их назначение
Типы фильтров для воды под мойку и их назначение
В процессе централизованной водоочистки не все вредные вещества удаляются из жидкости. Остается  хлор и органические соедин..
24.03.2021
Как очистить водопроводную воду в квартире?
Как очистить водопроводную воду в квартире?
В трубах многоквартирных домов течет вода, которую дезинфицируют с помощью хлора. Этот метод считается универсальным. Но справляет..
19.03.2021
Классический или прямоточный фильтр обратного осмоса: какой выбрать?
Классический или прямоточный фильтр обратного осмоса: какой выбрать?
В неочищенной воде большое количество вредных для потребителей веществ: хлора, солей жесткости, тяжелых металлов и пр. Если больши..
11.03.2021
Как очистить воду от железа на даче?
Как очистить воду от железа на даче?
На даче для водоснабжения чаще всего используются скважины или колодцы, реже — центральный водопровод. Но независимо от источника,..
22.02.2021
Фильтр для воды или бутилированная вода?
Фильтр для воды или бутилированная вода?
В течении многих лет индустрия бутилированной воды ведет маркетинговую тактику, чтобы заставить нас поверить в то, что бутилирован..
22.01.2021
Умягчать или не умягчать воду?
Умягчать или не умягчать воду?
Проблема жесткой воды сегодня стоит настолько остро, что заставляет потребителей искать способы ее умягчения. Определить данный па..
11.12.2020
Методы умягчения воды
Методы умягчения воды
Развитие техники, увеличение численности населения, высочайшая  степень загрязнения окружающей среды, в том числе  рек и озер, сви..
26.11.2020
Какие загрязнители отравляют воду из скважины?
Какие загрязнители отравляют воду из скважины?
Скважины используются для водоснабжения частных участков и загородных домов. Вода, полученная после бурения отверстия в земле, при..
25.11.2020