Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Для дилерів

Якщо Ви хочете забезпечити чистою і якісною водою будинки, комерційні структури та промисловість, готові до чесної і відкритої роботи по просуванню товарів, налаштовані на довгострокову роботу, значить, Ви звернулися за адресою.

Компанія ТОВ «ІВІК Формула Води» встигла зарекомендувати себе як надійного постачальника і виробника високоякісного обладнання в області очищення води. Ми є офіційним представником на території України компанії «Puricom Europe» (побутова лінійка) і концерну «Pollet Water Group» (побутова, комерційна та промислова лінійка).

Працюємо за принципом формування довірчих відносин між компанією та нашими дилерами. Допомагаємо розібратися в основах ефективних методів очищення води на прикладі нашого асортименту обладнання, проводимо навчання:

 • фективні продажі фільтрів для води;
 • монтаж і сервіс систем водопідготовки.

Наші основні переваги перед іншими компаніями - це сформована команда фахівців з величезним досвідом в галузі водопідготовки та водоочищення, постійна підтримка, допомога в підготовці комерційних пропозицій, лояльний підхід до побажань клієнтів, а також повна відповідність ціни та якості.

Ми надаємо професійну та інформаційну підтримку при оформленні шоу-румів, роздрібних магазинів і інтернет магазинів.

Чому Вам вигідно співпрацювати з нами?

Компанія ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує:

 • високу якість і надійність обладнання;
 • кологічно чисті матеріали;
 • навчання всередині компанії;
 • допомогу у веденні бізнесу;
 • вигідні умови співпраці;
 • знижки для постійних клієнтів;
 • надійність в постачанні;
 • професіоналізм і результативність наших співробітників.

Висловлюємо подяку за конструктивну і плідну співпрацю постійним партнерам і запрошуємо до співпраці всіх тих, хто зацікавлений у продажі якісного обладнання і для тих, хто хоче розвивати та оптимізувати свій бізнес.

Оптовий відділ
Оптовий відділ
"Formulavody" є однією з провідних компаній, яка здійснює прямі поставки в Україну продукції світових брендів «Puricom Europe» (Іспанія) і «Pollet Water Group» (Бельгія). Також ми є виробниками: Iron Clear - видалення заліза, марганцю та сірководню в одному балоні. Ionix - високопродуктивна установка пом'якшення води з видаленням нітратів і нітритів. Нової лінійки компактних, високопро..
11.05.2020
Навчання
Навчання
Ми регулярно проводимо навчання наших партнерів на семінарах, майстер-класах, а також беремо активну участь в міжнародних виставках. На тренінгах співробітники компанії готові поділитися своїм накопиченим досвідом щодо підбору оптимального технічного рішення для очищення води, інформацією про нашу продукцію, їх призначенням, основними характеристиками і перевагами. При необхідності проведемо навч..
11.05.2020
Робота з нами
Робота з нами
Співпраця з нашою компанією принесе Вам прибуток і удачу! Для нас важливі стабільні і успішні партнерські взаємовідносини. Ми знаємо, що надійний бізнес - це постійне зростання і професійний розвиток. Працюючи з нами, Ви неодмінно отримаєте: гарантію якості обладнання; супровід об'єктів від початку до кінця; високий заробіток; своєчасний монтаж і сервіс фільтрів; технічну підтримку к..
11.05.2020
Створіть свою компанію
Створіть свою компанію
Плануєте відкрити власний бізнес? «Формула Води» поспішає на допомогу! Ми пропонуємо надійні, якісні і продуктивні фільтри, які допоможуть тобі заробити на продажу чистої води. Для створення свого цеху з очистки води пропонуємо Вам 9-ти ступінчасту систему фільтрації, яка включає: Механічну очистку від завислих речовин завдяки механічному дисковому фільтру Saleplas. Знезалізнення за допомо..
11.05.2020
Анкета дилера
Анкета дилера
Компанія гарантує конфіденційність наданої Вами інформації і повідомляє про те, що дані будуть використовуватися тільки в рамках партнерської програми і не будуть передаватися третім особам. Висловлюємо впевненість, що співпраця в рамках партнерської програми призведе до досягнення позитивних результатів для всіх зацікавлених сторін...
11.05.2020