Меню
Прием звонков и заказов
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-вс: 10:00 - 18:00

Оборудование водоподготовки компании ООО «ИВИК Формула Воды» теперь можно увидеть в шести детских садиках г. Жашков

Оборудование водоподготовки компании ООО «ИВИК Формула Воды» теперь можно увидеть в шести детских садиках г. Жашков

Благодійний Фонд «Нова Громада» подбав про те, щоб вода у дитсадочках була смачною і читою

Нещодавно у дитсадочках міста встановлено системи очистки води Подбав про це Благодійний Фонд «Нова Громада» на прохання завідуючих дошкільних закладів Керівник соціальних проектів Благодійного Фонду «Нова Громада» В Г Погорілий особисто був присутній при встановленні обладнання і перевірці його роботи.

Починалось усе з того, що Благодійний Фонд проявив ініціативу дослідити якість питної води з міського водопроводу та криниць Ре зультати були невтішними, оскільки свідчили про те, що без додаткової очистки вода не при датна для користування у харчуванні У водопроводі вона має дещо кращі якості, однак жоден зразок не відповідав питним нормам Всі отримані показники оприлюднили в друкованих ЗМІ, щоб жителі міста мали можливість з ними ознайомитись і, за бажанням, подбати про очистку води у своїх оселях А от для дитячих установ вирішення проблеми було б непосильним без допомоги.

Тому Благодійним Фондом було прийнято рішення допомогти дитсадочкам встановити обладнання для очистки води Оскільки потреби у воді в дошкільних закладах є і технічні, то вирішили встановити його таким чином, аби очащалась саме та, що використовується для пиття і приготування їжі.

Віктор Погорілий розповів, що на перспективу Бла годійний Фонд «Нова Громада» має намір встановити таке ж обладнання у ряді шкіл А в дитсадочках система вже змонтована і працює На дану роботу потрачено 147 тисяч гривень, обладнання перебуває на гарантійному терміні і, при потребі, його обслуговування й на далі дошкільні заклади дбатимуть за підтримки Благодійного Фонду.

Представники фірмивиробника надали відповідні документи на встановлену систему очистки води та за значили, що до кожного об’єкта роботи підходили інди відуально, бо в одному дитсадку використовується кринична вода, в інших  водопровідна з різними показниками якісного складу Тому й обладнання підбиралось відповідно.

Схвально про зроблену справу відізвались завідую чі дитсадків та кухарі За їх словами, вода стала «м’якшою» і помітно на краще змінилась на смак «Діти п’ють багато рідини, бо їх енергетика, рухливість, зростаючий організм і багато інших чинників обумовлюють цю потребу, – приєднались до розмови вихователі  Тож у дитини завжди повинен бути доступ до чистої питної води, тому вважаємо, що Благодійний Фонд зробив дуже важливу справу».

Слова вдячності «Новій Громаді» за постійну допомогу звучали в усіх дитсадках, бо вона надходить за кожним зверненням, чи то витяжки замінити, чи навіть про заміну посуду подбати і т.п Відмов ніколи не було і цим довіра до благодійників тільки зростає.

Були звернення до В.Г.Погорілого й цього разу Вони стосувались прохання посприяти у відкритті магазину чи знаходженні якоїсь іншої можливості закуповувати продукти харчування без посередників, у виробників На даний час вони мають досить високу вартість і не настільки різноманітні та якісні, як потрібно для повноцінного харчування діток Як депутат обласної ради Віктор Григорович вже направляв листи і запити у відповідні структури органів влади, щоб допомогти вирішити це питання Також у свій час з відділом освіти було обумовлено, що подарований «Новою Громадою» автомобіль буде використовуватись для доставки продукції безпосередньо дошкільним закладам Однак, поки що остаточно проблему не роз в’язано і тому її вирішуватимуть спільно.

Похожие статьи
Водоподготовка в школе, Черкасская область
Водоподготовка в школе, Черкасская область
Очистка воды для питьевых нужд..
30.06.2021
Последние новости
Фильтр для воды в офис
Фильтр для воды в офис
Создание комфортных условий для работы в офисе – ключ к высокой продуктивности и общей удовлетворенности сотрудников. Одним из наи..
17.01.2022
Обратный осмос с насосом
Обратный осмос с насосом
Обратный осмос – это современный метод фильтрации проточной воды, в процессе которого загрязненный раствор под давлением пропускае..
14.01.2022
Фильтр для умягчения питьевой воды
Фильтр для умягчения питьевой воды
Умягчение – это химический процесс очистки воды, в результате которого происходит снижение концентрации солей кальция и магния. Вы..
13.01.2022
Проточные фильтры для питьевой воды
Проточные фильтры для питьевой воды
Наше здоровье и общее самочувствие во многом зависит от качества питьевой воды, которую мы употребляем ежедневно. Обезопасить себя..
09.12.2021
Опасность водопроводной воды – причины, вред для человека, пути решения проблемы
Опасность водопроводной воды – причины, вред для человека, пути решения проблемы
28.04.2021 Кабинетом Министров Украины была обнародована концепция одобренной социальной программы "Питьевая вода Украины", направ..
23.11.2021
Потребление воды с низким TDS: какие последствия?
Потребление воды с низким TDS: какие последствия?
Мы неоднократно слышим от людей, что употребление воды, очищенной методом обратного осмоса, TDS которой составляет менее 100 мг / ..
17.08.2021
Влияние воды на работу мозга
Влияние воды на работу мозга
Вообще возможно ли четко ответить на такой простой вопрос: На сколько процентов мозг человека состоит из воды? Когда мозг не содер..
02.08.2021
Нужен ли фильтр для воды из артезианской скважины?
Нужен ли фильтр для воды из артезианской скважины?
Для получения чистой воды многие владельцы частных домов и загородных коттеджей используют артезианские скважины. Подземные воды и..
24.06.2021
  Водопроводная вода: кипятить или очищать?
Водопроводная вода: кипятить или очищать?
В целях получения безвредной и чистой жидкости используют разнообразные методы очистки воды. Одними из самых распространенных явля..
07.06.2021
Вода желтеет на воздухе: причины и способы очистки
Вода желтеет на воздухе: причины и способы очистки
Часто бывает, что набрав воду в стакан и оставив ее на какое-то время, человек замечает, что она становится желтоватой. Такую жидк..
21.05.2021