Меню
Прием звонков и заказов
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-вс: выходные

Вугільні фільтри для очищення води

Осталась 1 шт
Магистральный фильтр Formula Vody с картриджем Slim 10’’ СOMBY
1
Код товара: SLIM 10 СOMBY
1 600 грн
Магистральный угольный фильтр для горячей воды Formula Vody типа Slim 10’’ СТО (hot)
2
Код товара: SLIM 10 СТО (hot)
2 030 грн
-80 грн
1 950 грн
Нет в наличии
Фильтр Formula Vody Slim 20’’ СТО с угольным картриджем
2

Для централізованої водоочищення найчастіше використовується хлор. Це ефективний бактерицид, що усуває шкідливі мікроорганізми. При цьому надмірний вміст цього елементу і його похідних негативно впливає на смак і запах води. Використовуючи вугільний фільтр для води, можна очистити рідину від хлору, органічних сполук, нейтралізувати неприємні аромати. Подібні системи виступають в якості фінішного етапу фільтрації. Споживачі зможуть використовувати воду для побутових потреб, не побоюючись негативного впливу забрудненої рідини на здоров'я.


Вугільний фільтр для води: що це?

Це система фільтрації, в якій здійснюється сорбційне очищення рідини. У подібному обладнанні тверді сорбенти поглинають домішки, що знаходяться у воді. Основний матеріал, що фільтрує тут - активоване вугілля. Він зв'язує і виводить токсичні речовини, не даючи їм потрапити в організм людини.

Встановивши фільтр вугільний для води, можна убезпечити споживачів від шкідливого впливу хлору, органічних сполук, усунувши:

 • сухість шкіри;
 • ламкість волосся;
 • запалення слизових оболонок;
 • алергічні прояви.

Постійне вживання хлорорганічних сполук у великих кількостях може призвести до отруєння і інших проблем зі здоров'ям. Уникнути цього допоможуть вугільні фільтри для води, які застосовуються в приватних і багатоквартирних будинках. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений великий вибір моделей виробництва FORMULA VODY. Це обладнання колонного типу, яке можна встановити у ванній, на підлозі в кухні, іншому приміщенні.

Можна використовувати вугільні фільтри для очищення води з міських централізованих систем або свердловин. Після такої фільтрації рідина придатна для господарсько-побутового та питного призначення. Залежно від кількості споживачів, можна підібрати обладнання на 33-117 літрів завантаження і можливістю очищення до 2 м3 на годину.


Переваги сорбційних фільтрів

Основні плюси використання фільтраційного обладнання:

 • Екологічність очищення - активоване вугілля абсолютно безпечний для людини і навколишнього середовища елемент. Гранули з кокосової шкаралупи мають високу сорбційною здатністю, дуже міцні і стійкі до стирання.
 • Ефективність фільтрації - установка вугільного фільтра для води допоможе позбутися від шкідливих домішок, знизити кольоровість і поліпшити присмак і запах рідини.
 • Довговічність роботи - фільтруючий шар активованого вугілля, що використовується в обладнанні FORMULA VODY, прослужить без заміни до 5 років. Промивається звичайною водою.
 • Компактність установки - всі процеси очищення здійснюються в одному корпусі. Завдяки цьому для розміщення системи не буде потрібно багато вільного простору.
 • Надійність експлуатації - колони під вугільну засипку виготовляються з якісного скловолокна, що забезпечує високу міцність фільтраційної конструкції.

Подібні варіанти очищення прості в обслуговуванні, характеризуються низькими експлуатаційними витратами. У нас можна купити вугільний фільтр для води, обладнаний автоматичною промивкою, що забезпечує автономність роботи системи. Працює без реагентів. Засипка відмивається при зворотному водному потоці, який потім скидається в каналізацію.

Ви можете особисто переконатися, що сорбційна очистка води працює, встановивши фільтр з кокосовим вугіллям будинку, на роботі або дачі. Консультанти нашого магазину підберуть відповідний по продуктивності і обсягом засипки варіант. Щоб оформити замовлення, зателефонуйте або напишіть нам.