Меню
Прием звонков и заказов
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-вс: выходные

Дискові фільтри для очищення води

Дисковый промывной фильтр Saleplas 1''механической очистки
2
Дисковый промывной фильтр Saleplas 2'' механической очистки
0
Код товара: FBEA63BBB130
6 105 грн
Нет в наличии
Дисковый промывной фильтр Saleplas 1 1/4'' механической очистки
1

Вода, що надходить споживачам, має грубі домішки: іржу, мул, пісок, глину, інші чужорідні вкраплення. Подібні компоненти псують колір і смак рідини, здатні негативно вплинути на працездатність побутової техніки. Ефективно справляються з механічними домішками дискові фільтри для води, які можуть використовуватися в побутовому і комерційному секторі. Такі системи водопідготовки встановлюються в приватних будинках, квартирах, кафе, готелях. Можуть використовуватися для очищення води зі свердловини.

Дискові фільтри для води: переваги використання

Призначені для попереднього очищення питної або технічної води. Пристрій складається з міцного пластикового корпусу, всередині знаходиться стрижень, на якому розташовані диски.

На кожному з дискових кілець є насічки, що йдуть від центру до периферії під невеликим кутом. Диски щільно з'єднуються між собою, утворюючи своєрідний картридж. Забруднення, проходячи через магістральний фільтр для води, затримуються в поглибленнях зовнішніх спіралей. У рідина не потрапляє іржа, піщані крупинки і інші механічні домішки.

До переваг використання дискової системи фільтрації варто віднести:

  • Виготовлений з хімічно стійкого матеріалу - дискові фільтри для очищення води не сприйнятливі до впливу кислот, агресивних середовищ. Пластик має високу механічну міцність і зносостійкість.
  • Простота конструкції - легко розбирається для обслуговування і збирається назад. За рахунок мінімального набору і міцності елементів відрізняється тривалою і безпроблемною експлуатацією.
  • Диски з пропілену - цей матеріал має високу міцність, стійкий до температурних перепадів, безпечний для здоров'я споживачів.
  • Картридж не вимагає заміни - системі необхідно періодичне обслуговування, для чого фільтр магістральний промивної розбирається, диски виймаються з корпуса і очищаються за допомогою щітки і води. Потім знову встановлюються всередину.

Устаткування має фільтраційний рейтинг 130 мкм. Цього цілком достатньо для якісного очищення води від нерозчинних механічних суспензій. Використовуючи фільтр магістральний з промиванням, можна забезпечити ефективний захист труб, сантехніки, пральної і посудомийної машини, інших приладів від передчасного виходу з ладу. Можна встановити перед системою тонкої водоочищення.

Де встановлюється магістральний фільтр для води?

Подібне насосні установки врізається в водопровід. Конструкція встановлюється на магістраль холодного або гарячого водопостачання. Можна використовувати магістральний фільтр для очищення води у всій квартирі, а не тільки у ванній або кухні.

На обладнання є виходи для установки манометра. Цей прилад допоможе контролювати ступінь засміченості системи, вимірюючи і показуючи перепад тиску. У комплекті надаються необхідні матеріали для кріплення обладнання.

За рахунок невеликих розмірів і особливостей установки дискова система не займає вільне місце в приміщенні. Продуктивність від 5 до 23 м3/год дозволяє використовувати обладнання для різних цілей будинку або в кафе. Температура рідини не повинна перевищувати 60 °С.

Щоб купити дисковий фільтр для очищення води з доставкою по всій Україні, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам. Проконсультуємо з приводу правильного вибору фільтрує системи.