Меню
Прием звонков и заказов
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-вс: выходные

Фільтри для води від заліза

Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1044 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1044
21 335 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1248 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1248
24 845 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1354 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1354
28 145 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1465 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1465
35 160 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1665 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1665
40 400 грн

Залізо - мікроелемент, який бере участь в регулюванні роботи імунної системи людини, сприяє виведенню токсинів з організму, приносить іншу користь. Але тільки якщо його кількість не перевищує норму. При надлишку Fe в організмі можуть з'явитися проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту і печінки, виникає свербіж і лущення на шкірі.


Рекомендується очищати воду, що використовується для пиття, приготування їжі та господарських потреб, від надмірного вмісту цього елемента. Встановіть фільтр для води від заліза, який допоможе вирішити проблему кольоровості і каламутності рідини. Побутові варіанти мають компактні розміри, що дозволяють розміщувати обладнання навіть в невеликій за площею кухні, ванній, інших приміщеннях.


Фільтр для води від заліза: переваги використання


Надлишок Fe в рідини можна визначити навіть без лабораторного аналізу. Залізо, що потрапляє до споживачів, що використовують для водопостачання свердловину, колодязь або центральний водопровід, проявляється у вигляді:


 • іржавих розлучень на сантехніці;
 • пожовтіння білизни після прання;
 • заростання трубопроводів іржею;
 • бурого осаду на поверхні побутових приладів.


Іржа буквально «роз'їдає» металеві поверхні, шкодить техніці. Можна спостерігати, як в прозорих ємкостях вода стає каламутною, з рудуватим відтінком. Така рідина має неприємний металевий присмак, псує смак страв і напоїв. Боротися з цим можна, використовуючи фільтр від заліза, що працює на основі іонообмінних смол. Знезалізнення рідини здійснюється за допомогою окислення Fe і перетворення його у суспензії, які осідають на фільтруючому шарі.


На вибір покупців - система очищення води від заліза з 2 видами засипки:


 • Bio Fusion - багатокомпонентний матеріал на основі природних мінералів. Це екологічно чистий засипка.
 • Birm - гранульований фільтраційний матеріал, що володіє легким вагою і тривалим терміном служби.


Можна купити фільтр для знезалізнення води, який додатково здійснює очищення від марганцю і сірководню. Ці елементи надають рідини неприємний присмак і аромат, небезпечні для здоров'я. Через надлишок Mn на сантехніці і кухонної посуді утворюється чорний наліт, H2S руйнує металеві частини побутових приладів.


Проводиться очищення води від заліза і сірководню, марганцю за допомогою засипок «Біо Фьюжн» або Birm. Перетворені у суспензії елементи швидко фільтруються і видаляються з фільтруючого шару зворотним промиванням. Подібна технологія допомагає ефективно справлятися з шкідливими домішками.


Всі процеси фільтрації відбуваються в одному корпусі, тому знезалізнючачі не вимагають багато місця для установки.


Який купити фільтр для очищення води від заліза?


Оформляючи замовлення в магазині, звертайте увагу на:


 • Місце застосування - використовувати фільтр для видалення заліза з води можна вдома, в квартирі, кафе, готелі. Від кількості людей, які користуються водою залежить, який продуктивності вибрати обладнання, наприклад, від 1 до 2 м³ / год або більше.
 • Кількість завантажень - покупці можуть підібрати фільтраційним устаткуванням з об'ємом завантаження від 30 до 120 літрів. Фільтри можна встановлювати в приміщеннях з кількістю санвузлів від 1 до 5.
 • Що фільтрує, - практично всі різновиди засипки, яким оснащена станція знезалізнення для приватного будинку, квартири, кафе справляються не тільки з видаленням заліза, а й інших шкідливих елементів. Продумайте, які домішки потрібно видалити з води.


Хочете купити фільтр для очищення води від заліза і отримати систему вже через 1-2 дні після замовлення? Телефонуйте або пишіть консультантам компанії «Формула води».