Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: вихідні

Kinetico

Для чого необхідні пом'якшувачі води?

Навряд чи у когось виникнуть сумніви, що чиста вода - одна з умов відмінного самопочуття, а також нормального функціонування техніки і приладів, для роботи яких застосовується ця вода. Якщо її беруть, наприклад, зі свердловини і помічають явні ознаки присутності в ній частинок, яких там бути не повинно, то зазвичай приймають рішення встановити фільтри для очищення. А якщо вода прозора, то може здаватися, що перед її вживанням вода не потребує очищення. Чи так це?

Насправді, якість води залежить від домішок, які в ній присутні. Частину з них неможливо визначити на око. У той же час вони чинять негативний вплив і на здоров'я людини, і на термін експлуатації приладів і пристроїв, які контактують з нею. Шкідливою є жорстка вода, що містить підвищену кількість солей кальцію і магнію. Також при її кип'ятінні ви можете помітити, що на стінках чайника утворюється наліт. Це відкладення, які становлять найбільшу небезпеку.

Висновок один: вживати тверду воду явно не варто, особливо якщо ви хвилюєтеся про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких. Що робити в такому випадку? Пом'якшувач води - це найбільш доступне рішення, яке допоможе вирішити проблему підвищеної жорсткості.

Ознаки жорсткої води

Визначити, що вода жорстка, можна за характерними ознаками:

  • Погане вспінювання миючих засобів. Склад жорсткої води не дає утворюватися піні в оптимальному обсязі. Через це підвищується витрата порошку, шампунів, гелів, мила та іншої продукції, щоб позбутися від забруднень. І це не тільки дуже неекономно, але і неекологічно, адже використання великої кількості миючих засобів завдає шкоди навколишньому середовищу.
  • Поява накипу. При кип'ятінні солі кальцію і магнію мають властивість випадати в осад і трансформуватися в нерозчинні сполуки. Побачити ці відкладення можна легко. Досить поглянути на стінки чайника. А тепер уявіть, що точно такий же накип утворюється на внутрішніх елементах різних приладів і пристроїв - в пральних і посудомийних машинах, системах водопроводу і опалення, праски і т.д. Через жорстку воду з'являються відкладення на сантехніці, змішувачах, кафелі.
  • Сухість і лущення шкіри, відчуття її «стягнутості». Звичайно, ця ознака може вказувати на застосування невідповідних косметичних засобів, індивідуальні особливості шкіри або захворювання внутрішніх органів. Це не завжди є прямим доказом неякісної води. Але, в комбінації з іншими причинами проблема сухості шкіри може посилитися.

Ознаки, що вказують на підвищену жорсткість води, можуть чимало докучати. Але, найнебезпечніше - це шкідливий вплив, який вона спричиняє.

Жорстка вода - чи безпечна вона?

Жорстка вода негативно впливає на стан здоров'я. Солі кальцію і магнію, потрапляючи в організм, провокують проблеми з сечовидільною і травною системами. Завдається шкода і шкірі. В результаті вмивання і купання в такій воді підвищується ризик виникнення дерматологічних проблем і алергічних реакцій.

Однак, при використанні жорсткої води наноситься шкода не тільки організму, але і гаманцю. Техніка і прилади швидше ламаються, через що її доводиться ремонтувати або зовсім викидати. А це - додаткові витрати. Найбільше згубна така вода для нагрівальних елементів пристроїв, що безпосередньо контактують з нею. Утворення накипу провокує перегрів і скорочення терміну «життя» техніки. Опалення страждає не менше. Просвіт труб інтенсивно звужується, через що відбувається зниження тепловіддачі і підвищується ризик виникнення поривів.

Навіть якщо ваша вода занадто жорстка, не варто впадати у відчай. Цю проблему можна вирішити, використовуючи пом'якшувачі води. Їх ви можете знайти в асортименті інтернет-магазину компанії ТОВ «ІВІК Формула Води».

Ефективні пом'якшувачі води kinetico

Пом’якшувачі води ESSENTIAL і PREMIER, розроблені провідними американськими фахівцями, допомагають усунути проблему жорсткої води. Вона стає м'якою і придатною для пиття, приготування їжі, купання, прання та інших побутових потреб. Використовуючи такі установки, ви зможете швидко очищати чималі об’єми води. Крім того, вони займають зовсім небагато місця. Зазначені системи ефективно справляються з вапняним нальотом.

Компанія Kinetico була створена в 1970 році двома інженерами, що займаються пошуком більш вигідного і привабливого дизайну пом'якшувачів води. Здійснилося неймовірне в сфері водоочистки: з'явився перший неелектричний пом'якшувач.

Компанія, досягнувши великого успіху в своїй діяльності, не зупиняється. Вона продовжує шукати способи вдосконалення своєї і без того майже ідеальної продукції. Команда професіоналів, що складається з відданих справі працівників, працює над тим, щоб забезпечити своїх клієнтів якісною водою для побутових цілей і бізнесу.
Купуючи пом'якшувач води Kinetico, ви завжди можете бути впевнені, що отримуєте ефективне рішення проблеми жорсткої води. Ви за допомогою цієї установки покращуєте своє життя, підвищуючи її якість. Компанія в змозі запропонувати свою продукцію як побутовим, так і комерційним споживачам.

Пом’якшувачі води Kinetico працюють за особливою технологією, яка є запатентованою. Вони допомагають результативно боротися з негативним впливом на організм, появою вапняного нальоту на приладах і зайвими витратами. Системи економічні в експлуатації, використовують невелику кількість солі, не займають багато місця і не потребують електроживлення. З цього випливає, що пом’якшувачі Kinetico - це розумне придбання, гідне вашої довіри.