Меню
Час роботи
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Система пом'якшення води

Система пом'якшення води Puricom Denver+ 30
0
Код товару: 762917
30 520 грн
Система пом'якшення води Kinetico Premier Compact
0
Код товару: 902806
68 600 грн
Генеральний дистриб'ютор
Система пом'якшення води Puricom серії Minder
0
Код товару: 960202
27 720 грн
Система пом'якшення води Puricom Denver+ 12
0
Код товару: 960310
24 920 грн
Система пом'якшення води Puricom Denver+ 7
0
Код товару: 960182
23 940 грн
Система пом'якшення води Puricom Denver+ 18
0
Код товару: 960184
29 400 грн
Генеральний дистриб'ютор
Система пом'якшення води серії Kinetico Essential 8
0
Код товару: 902800
39 172 грн
Генеральний дистриб'ютор
Система пом'якшення води серії Kinetico Essential 11
0
Код товару: 902801
44 772 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 844
0
Код товару: SI 844
13 664 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1248
0
Код товару: SI 1248
19 292 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1044
0
Код товару: SI 1044
14 084 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1465
0
Код товару: SI 1465
26 908 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1054
0
Код товару: SI 1054
17 528 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1354
0
Код товару: SI 1354
21 896 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 1665
0
Код товару: SI 1665
30 240 грн
Немає в наявності
Система пом'якшення води серії Delta Escalda 8S
0
Код товару: Delta Escalda 8S
37 100 грн

Жорсткість - один з найважливіших показників якості води. Якщо жорсткість води підвищена, то для споживачів це є неабиякою проблемою. Вона не тільки здатна псувати поверхню сантехніки і цілісність побутової техніки, а й негативно впливати на здоров'я тих, хто її вживає.

Якщо ви стикалися з поняттям підвищеної жорсткості води, то повинні знати, що в ній міститься більше норми солей лужноземельних металів, а саме магнію і кальцію. Їх ще також називають солями жорсткості. Як вони потрапляють у великій кількості в воду? Це відбувається в результаті природного вимивання природних гірських порід (вапняку, гіпсу і доломіту) водою. Так вони стають ключовим джерелом солей жорсткості.

Вода з підвищеним рівнем жорсткості найчастіше надходить з артезіанських свердловин. Це багато в чому пояснюється тим, що до водопровідної води висуваються певні вимоги щодо якості та фільтрації. У той же час в приватний будинок або котедж вода надходить безпосередньо з незалежних джерел. Тому якщо ви зіткнулися з проблемою і наслідками використання жорсткої води, можна встановити фільтри для пом'якшення води. Вони дозволять знизити показник жорсткості до оптимального рівня і тим самим підвищити якість що надходить в будинок води. Вартість їх буде залежати від продуктивності і комплектації.

Чим небезпечна жорстка вода

У води з підвищеною жорсткістю є ряд недоліків:

 • Негативний вплив на організм. Якщо тривалий час вживати таку воду, то це з часом здатне негативно позначитися на стані здоров'я. Справа в тому, що солі жорсткості мають властивість накопичуватися, в результаті чого згодом можуть з'явитися камені в нирках і сечовому міхурі, проблеми з серцем, сухості та стягнутості шкіри, ламкість і сухість волосся. Саме тому пом'якшення води - це необхідність, яка дозволить зберігати гарне самопочуття всіх, хто проживає в будинку.
 • Освіта накипу. На нагрівальних елементах побутових приладів утворюються тверді відкладення, що здатне вивести їх з ладу значно раніше заявленого терміну експлуатації. Пральна і посудомийна машини, електрочайники, праски, бойлери - всі вони під загрозою. Також страждають системи опалення. Через накипу всередині радіаторів знижується тепловіддача. Як результат - серйозний перевитрата енергоносія.
 • Відчуття дискомфорту під час використання жорсткої води (при прийнятті водних процедур, умовно). Якщо довгий час користуватися такою водою, це може негативно вплинути на стан волосся і шкіри.
 • Підвищений витрата миючих засобів. У жорсткій воді набагато гірше розчиняється пральний порошок, мило та інші миючі засоби, через що їх використовують в більшому обсязі. Крім того, потрібно більше води для полоскання.

З огляду на всіх зазначених проблем, викликаних використанням жорсткої води, варто визнати, що необхідно вжити заходів.

Як боротися з високою жорсткістю води

Вирішити проблеми підвищеної жорсткості води можна, використовуючи системи пом'якшення. Вони являють собою пристрої, що складаються з:

 • балона, виготовленого з міцного композиційного протикорозійного матеріалу і оснащеного фільтрує завантаженням;
 • бака-розчинника;
 • системи для управління в автоматичному режимі.

В баку-розчиннику зберігається таблетована сіль. Він також призначений для приготування регенеруючого (промивного) розчину. Регенерація фільтруючого завантаження сприяє відновленню її первинних властивостей.

Фільтри зм'якшування води і принцип їх роботи

Принцип роботи пом'якшувачів води можна описати таким чином. Неочищена вода проходить через фільтруючу завантаження. Зниження жорсткості відбувається в результаті іонного обміну - так званого катионирования. Функцію фільтруючого завантаження виконує іонообмінна смола. Гранули катионита сприяють поглинанню іонів солей жорсткості та їх заміщення на іони натрію, що є безпечними. За рахунок цього відбувається нормалізація жорсткості води.

Змягчувачі води вирішують ряд завдань:

 • позбавляють від негативного впливу солей жорсткості на організм;
 • запобігають утворенню накипу, захищають побутову техніку та сантехніку;
 • усувають дискомфорт, який раніше з'являвся під час прийняття водних процедур;
 • підтримують здоров'я шкіри і волосся, багато в чому залежить від якості води;
 • спрощують процес миття посуду, прання і інших процедур, пов'язаних з використанням води;
 • економлять витрату миючих засобів;
 • дозволяють отримувати пухнасту піну під час купання.

Жорсткість води в межах допустимої норми - відсутність багатьох проблем.

Як вибрати пом'якшувач води - основні моменти

Вибираючи системи пом'якшення води, споживачі можуть зіткнутися з проблемою: на що потрібно звертати першорядну роль. Ключовими є наступні критерії вибору:

 • Форм-фактор. Системи можуть проводитися як з окремим сольовим баком, так і з баком в корпусі, який називають «кабінет». Другий варіант є більш компактним, тому часто використовуються для установки в квартирах, приватних будинках і офісах.
 • Продуктивність. Цей критерій залежить від кількості фільтруючого завантаження. Тобто, чим більший об'єм іонообмінної смоли, тим більша продуктивність системи.
 • Клапан керування. Від його моделі залежить, наскільки зручно і просто обслуговувати фільтр. Автоматика оснащується енергонезалежною пам'яттю, багатомовним меню, підсвічуванням дисплея. Все що потрібно - це вчасно заповнювати запас солі для промивання.

Ви зможете придбати фільтри пом'якшення води у нас - в ТОВ «ІВІК Формула води». Ми допоможемо підібрати вам найоптимальніший варіант, виходячи з характеристик вашої води, а також бюджету. Звертайтеся!