Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: вихідні

Система пом'якшення води Puricom Denver+ 12

 • Код товару: 960310
Купити в один клік
Відгуки: (1)
Виробник: Puricom
 • Наявність: В наявності
 • підходить для квартири або будинку з 2 - 3 с/в
 • чиста вода в квартирі
 • бархатиста і гладка шкіра
 • блискучий кафель
 • відсутність нальоту на душових кабінах
 • низькі експлуатаційні витрати
 • до 5 років роботи фільтруючого матеріалу
 • просте обслуговування

Установка пом'якшення води Denver + 12 призначена спеціально для забезпечення Вашої квартири пом'якшеною водою. Пристрій забезпечений ЖК-дисплеєм, який відображає інформацію про роботу пом'якшувача і контролює процес його регенерації.

Солі жорсткості, які присутні у водопровідній воді, схильні осідати і затвердівати в трубах, блокуючи їх в процесі накопичення. Одночасно з цим солі жорсткості призводять до утворення кірки в електричних нагрівачах і осідають при підвищенні температури. Також важливо відзначити, що в жорсткій воді погано милиться мило і зменшується його ефект очищення. Візуально відкладення солей кальцію і магнію можна побачити на кухонних меблях і сантехніці у вигляді білого осаду.

Також солі жорсткості негативно впливають і на здоров'я людини. Тому застосування домашнього пом'якшувача типу Denver + 12 значно поліпшить якість питної води.

Переваги використання системи:

 • Компактність установки і простота в експлуатації.
 • Збільшення терміну служби електронних приладів.
 • Автоматична робота.

В системах Denver + 12 процес регенерації починається автоматично, коли система визначає, що обмінна ємність завантаження вичерпується. Роботою системи управляє сучасний електронний контролер, який знаходиться у верхній частині корпусу.

Відмінною особливістю даної моделі є повністю автоматизована система, завдяки чому процес роботи приладу не вимагає втручання користувача. Єдиною операцією, що проводиться вручну, є засипка солі в ємність для сольового розчину.

Яка ж користь пом'якшувача?

Використання пом'якшеної води усуває появу відкладень в результаті зменшення жорсткості води, запобігає майбутнім відкладенням на стінках водонагрівачів та котлів, електрочайників, пральних машин, в трубах і їх з'єднаннях. В результаті збільшується термін служби електронних приладів і систем нагріву. Також використання пом'якшеної води в побуті істотно скорочує споживання мила, пом'якшувачів, миючих засобів і хімічних продуктів. Обслуговування установки не вимагає високих витрат.

Принцип роботи

Установка пом'якшення Denver + 12 призначена для зниження вмісту солей жорсткості (солі кальцію і магнію) у водопровідній воді.

Конструкція системи:

 1. Колона з фільтруючим завантаженням.
 2. Керуючий клапан.
 3. Контролер з ЖК-дисплеєм.
 4. Ємність для приготування сольового розчину.

В основі пом'якшення лежить процес іонного обміну. Це один із найпоширеніших, ефективних і економічних методів для отримання води кращої якості. Процес пом'якшення відбувається завдяки обміну катіонів кальцію і магнію, присутніх у воді, на іони натрію, які містяться в порах фільтруючого завантаження. Процес іонного обміну відбувається до повного насичення катіонообмінної смоли іонами жорсткості, т. і. до повної заміни іонів натрію з поверхні смоли на іони кальцію і магнію.

В якості іонообмінної смоли використовують катіоніт Purolite C100 (Великобританія). Особливістю даного катіоніта є висока обмінна ємність, що істотно покращує ступінь очищення Вашої води.

Регенерація фільтруючого завантаження

Кількість солей кальцію і магнію, які може поглинати смола, обмежена, тому і обсяг води, який може очистити пом'якшувач, теж обмежений. Для відновлення катіонообмінних властивостей смоли необхідно проводити її періодичну регенерацію. Регенерацію проводять водним розчином хлориду натрію (NaCl), який готується в сольовому баку. Процес регенерації полягає у вимиванні солей жорсткості, накопичених в порах смоли, для відновлення ємності смоли і продовження терміну її служби. Кількість солі, яка витрачається на одну регенерацію, залежить від обсягу смоли, що засипається в колони фільтра, і становить близько 120 - 150 г на 1 л смоли.

Регенерація системи пом'якшувача складається з декількох послідовних етапів:

 1. Зворотна промивка, що забезпечує вспушування шару іоніту для подальшого процесу регенерації.
 2. Поглинання сольового розчину, який подається з бака і направляється в корпус пом'якшувача, де вступає в контакт із фільтруючим завантаженням для її регенерації.
 3. Повільна промивка сольовим розчином в шарі іоніту, що забезпечує більший контакт солі зі смолою і її регенерація найбільш ефективна.
 4. Швидка промивка водою через шар іоніту, що забезпечує повне видалення солі з внутрішньої частини корпусу.
 5. Автоматичне наповнення сольового бака водою для підготовки розчину до подальшої регенерації.
Характеристики
Технічні характеристики
Бренд Puricom
Виробник Puricom
Габаритні розміри (В х Ш х Г) 835 х 240 х 420
Діаметр підключення трубопроводів, різьблення 3/4"
Дебіт води для розпушування, м³ 0.5
Загальна кількість води для промивання одного фільтра, м³ 0.2
Кількість завантаження в одному фільтрі, л 12
Кількість колон, шт 1
Кількість мешканців 3 - 4
Кількість санвузлів 2 - 3
Кількість солі на одну регенерацію, кг 1.4
Клапан керування Автоматичний 959 Denver
Країна виробник Іспанія
Країна реєстрації бренду Іспанія
Матеріал, що фільтрує колони Скловолокно
Продуктивність номінальна, м³ 0.8
Спосіб регенерації Сольовий розчин
Тип завантаження Purolite C 100 E
Тип корпуса Колба
Фильтроцикла, м³ 3.0
Доставка "Новою поштою"
Доставка "Justin"
Самовивіз
Готівкою Картою Приват 24 Безготівковими
Гарантія від виробника, обмін і повернення товару протягом 14 днів
Відгуків1
5/ 5
середній рейтинг товара
1
0
0
0
0
Светлана Иванова
Светлана Иванова
13.01.2022
Моя оцінка:
Установили в квартиру. Солидная система! Компактная, удобно пользоваться (есть дисплей), приятная на вид. Все делает сама))) единственно, соль засыпаю. Вода стала существенно мягче.