Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: вихідні

Картриджі для систем зворотного осмосу

Картридж поліпропіленовий Formula Vody Slim 10 "PP 1 мкм
1
Код товару: К2185
80 грн
Картридж поліпропіленовий Formula Vody Slim 10 "PP 10 мкм
1
Код товару: К2186
80 грн
Картридж поліпропіленовий Formula Vody Slim 10 "PP 5 мкм
1
Код товару: К2033
80 грн
Картридж механічний Puricom Slim 10 "PP 1 мкм
0
Код товару: B040203101-01
90 грн
Мінералізатор Т-33Т1
0
Код товару: Т-33Т1
280 грн
Стандартні
Набір із 3 картриджів Formula Vody Standart 3
3
Код товару: К 3103
320 грн
Набір із 3 картриджів Ecosoft для фільтру зворотного осмоса
0
Код товару: Ecosoft 1-2-3
335 грн
Картридж пост-вугільний In-Line 12”x2,5” (швидкозйомний)
1
Код товару: WD-H2586C-Q
350 грн
Картридж механічної очистки Puricom AquaMagic FT-82
1
Код товару: 795474
385 грн
Картридж вугільний Puricom AquaMagic FT-83
0
Код товару: 795475
390 грн
Картридж корпусний пост-вугілля Puricom AquaMagic FT-86
0
Код товару: 795476
390 грн
Мінералізатор Formula Vody EL'AGUA
1
Код товару: FL-MI
400 грн
Картридж пост-вугільний Formula Vody EL'AGUA
1
Код товару: FL-POST
520 грн
Стандартні
Набір із 3 картриджів Formula Vody Standart 3 plus
1
Код товару: К 3105
520 грн

Картридж для фільтра зворотного осмосу

Очищення проточної води від шкідливих бактерій, мінеральних та органічних речовин – потреба, продиктована сучасними реаліями. Звичайна вода з-під крана, яка надходить у наші квартири та приватні будинки, далека від ідеалу як за смаковими властивостями, так і за хімічним складом.

Найбільш ефективним методом боротьби з цією проблемою є встановлення зворотноосмотичної системи фільтрації.

Зворотний осмос – це сучасний метод очищення води, у процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через спеціальну синтетичну мембрану, у якій затримуються небажані мінеральні солі та домішки. Такий спосіб очищення дозволяє зворотному осмосу забезпечувати найефективнішу фільтрацію води та відсіювати 99% будь-яких домішок.

Загальна структура зворотного осмосу

Для отримання якісного результату фільтрації води система зворотного осмосу оснащена декількома картриджами, кожен із яких відповідає за виконання певного етапу очищення. Основним елементом виступає синтетична мембрана, яка забезпечує ідеальний результат відсіювання будь-яких забруднень у розчиненому вигляді.

У більшості випадків конструкція системи зворотного осмосу складається з таких картриджів:

 • Механічний картридж. Здійснює фільтрацію рідини від різних нерозчинних частинок іржі, піску, глини, бруду та ін. Може виготовлятися з різних матеріалів: поліпропіленової нитки (не знижує тиск води, забезпечує ефективне очищення), спіненого поліпропілену (значно знижує тиск води, рівень очищення аналогічний картриджу з поліпропіленової нитки), поліестеру (більш тривалий термін експлуатації, висока ефективність очищення).

 • Сорбційний картридж. Вугільний елемент видаляє з води розчинену органіку, важкі метали та сполуки вільного хлору. Також сорбційний картридж ефективно видаляє каламутність, сторонні запахи та присмак води.

 • Синтетична мембрана. Видаляє будь-які розчинені солі та інші забруднення, що залишилися, розміром від 0,0001 до 0,001 мкм.

В результаті формується повністю очищена та позбавлена ​​домішок вода, яку можна використовувати у побутових чи промислових цілях.

Для встановлення в квартирах та будинках системи зворотного осмосу додатково комплектуються мінералізаторами – спеціальні картриджі, які збагачують воду необхідними для людини корисними мінералами.

Обслуговування системи зворотного осмосу.

Будь-яка фільтраційна система потребує регулярного обслуговування, без якого вона швидко втрачає свою ефективність та очисні властивості. Обслуговування системи зворотного осмосу полягає у регулярній та своєчасній заміні фільтруючих картриджів.

Для проведення заміни необхідно підібрати та купити відповідні змінні картриджі для фільтра зворотного осмосу.

При цьому дуже важливо дотримуватися кількох правил:

 • Не розкривайте упаковку картриджів раніше – вони почнуть взаємодіяти з вологою та брудом у повітрі, через що термін їхньої служби помітно скоротиться.

 • Не торкайтеся картриджа брудними руками – таким чином ви можете запустити розмноження небезпечних бактерій, які згодом потраплять до вашого організму.

Заміна картриджа для фільтра зворотного осмосу.

Для безпечного обслуговування системи необхідно слідувати такому порядку дій:

 1. Перекрийте подачу води, закрийте кран на резервуарі для зберігання відфільтрованої рідини. Відкрийте кран чистої води, щоб скинути тиск у фільтрі.

 2. Розмістіть під корпусом фільтра невелику ємність, яка затримає воду під час відкручування колби.

 3. Відкрутіть колбу, в якій необхідно замінити картридж.

 4. Дістаньте використаний картридж і викиньте його у відро для сміття. Обов'язково промийте корпус від бруду, що зібрався - для забезпечення кращого ефекту можна використовувати засіб для миття посуду.

 5. Перевірте кільця ущільнювачів і встановіть новий картридж. Якщо виріб не підходить за розмірами – найімовірніше ви вибрали невідповідний змінний картридж.

 6. Після цього достатньо зібрати систему назад та відкрити подачу води.

Вибір та встановлення змінних картриджів для фільтра зворотного осмосу необхідні для підтримання оптимального рівня фільтрації води. Купити картриджі можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлені в асортименті витратні матеріали дозволять провести якісне обслуговування системи зворотного осмосу.


FAQ:
 1. Чому необхідно змінювати картриджі для фільтра зворотного осмосу?
  Встановлені в системі зворотного осмосу картриджі згодом засмічуються, що призводить до менш ефективного очищення. У середньому, заміну перших трьох елементів системи необхідно проводити кожні 3 - 6 місяців.
 2. Які фільтри встановлені у систему зворотного осмосу?
  Система складається з механічного фільтра, сорбційного фільтра та зворотноосмотичної мембрани. Іноді обладнання може комплектуватися мінералізатором, структуризатором, УФ-лампами знезараження та іншими фільтрами.
 3. Чи підійде така система стандартної побутової експлуатації?
  У квартирах та приватних будинках система зворотного осмосу має додатково укомплектовуватися мінералізаторами – спеціальним картриджем, який збагачує воду необхідними для людини корисними мінералами.
 4. Які забруднення видаляються з води внаслідок очищення?
  Зворотний осмос є найефективнішою системою очищення води – таке обладнання очищає рідину від 99% домішок, зокрема солі жорсткості, важкі метали, залізо, бактерії, віруси, роблячи воду корисною та повністю безпечною.