Меню
Час роботи
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Фільтри для кафе, ресторанів, готелів

Система зворотного осмосу Formula Vody EL'AGUA 500
0
Код товару: EL’AGUA 500
16 800 грн
Найкраща ціна
Система зворотного осмосу Formula Vody EL'AGUA 100
0
Код товару: EL’AGUA 100
7 700 грн
Найкраща ціна
Система комплексної очистки Formula Vody серії SFE 835
0
Код товару: SFE 835
6 500 грн
Генеральний дистриб'ютор
Дисковий промивний фільтр Saleplas 1'' механічного очищення
0
Ультрафіолетова лампа Puricom Waterproof
0
Код товару: 243611
2 716 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1035
0
Код товару: Formix 1035
19 640 грн
Найкраща ціна
Система комплексної очистки Formula Vody серії SFE 935
1
Код товару: SFE 935
6 900 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 835
0
Код товару: Formix 835
16 800 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1054
0
Код товару: Formix 1054
19 813 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1248
0
Код товару: Formix 1248
23 047 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 844
0
Код товару: SI 844
13 664 грн
Топ продажу
Система комплексної очистки Formula Vody серії Crystal Right 1044
1
Код товару: CR 1044
52 080 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1354
0
Код товару: Formix 1354
30 940 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1044
0
Код товару: Formix 1044
16 894 грн

Висока якість води - це важлива умова здоров'я, гарного самопочуття, нормального функціонування працюючих у взаємодії з водою побутових приладів. Крім того, від її показників залежать смакові якості як самої рідини, так і їжі, яка готується з її використанням. Найчастіше якість води є невисокою через те, що якісь її показники не відповідають нормативам. У таких випадках є рішення - фільтрувати воду за допомогою спеціального обладнання. Вони можуть застосовуватися не тільки в приватних будинках, котеджах, квартирах, а й різних організаціях, закладах, підприємствах. Фільтри води для кафе, ресторану і готелю - це обов'язкова умова для надання якісних послуг. І це не тільки сучасно, але також рентабельно та економно.

НЕОБХІДНІСТЬ УСТАНОВКИ ФІЛЬТРІВ ОЧИСТКИ ВОДИ ДЛЯ КАФЕ АБО РЕСТОРАНУ

Найчастіше кафе, готелі та ресторани користуються водою, яка надходить з муніципального водопроводу. Але, наскільки ви впевнені, що її якість забезпечена міськими станціями очищення на належному рівні? Як показує практика, вона залишає бажати кращого. Отже, фільтри води в ресторані, кафе, готелі - це не розкіш, а необхідність. Але, що потрібно робити в першу чергу?

Спочатку слід визначитися, для яких саме цілей необхідна чиста вода в конкретному закладі. Потрібно обов'язково провести аналіз води і підрахувати максимально передбачуваний її об’єм. Після цього фахівці компанії ТОВ «ІВІК Формула Води» зможуть порекомендувати найбільш оптимальний варіант очищення.

Найчастіше встановлюється система очищення води для кафе, ресторану, готелю, що працює за технологією зворотного осмосу, або система ультрафільтрації.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ОЧИЩЕНОЇ ВОДИ

Використовуючи систему очищення води в ресторані, кафе, готелі, ви маєте можливість готувати якісну їжу. Страви, приготовлені на чистій і спеціально обробленій воді, мають ряд переваг:

  • така їжа не містить шкідливих для здоров'я речовин, які можуть бути присутніми в значній кількості в недостатньо очищеній воді і накопичуватися в організмі;
  • смакові і ароматичні властивості їжі і напоїв стають більш приємними;
  • підвищується корисність страв;
  • регулярно вживаючи їжу, приготовлену на правильно очищеній воді, відбувається самоочищення організму.

Чиста вода може використовуватися не тільки в процесах обробки продуктів і приготування страв, а й в різних приладах і побутовій техніці: льодогенераторі, пароковектоматі, чайнику, кавомашині, посудомийній і пральній машині, прасці. Це забезпечить не тільки поліпшені смакові якості, але і тривалу працездатність обладнання.

ЩО ДАЮТЬ ФІЛЬТРИ ВОДИ В КАФЕ, РЕСТОРАНІ, ГОТЕЛІ

Успіх закладу залежить від багатьох факторів. Один з них - це якість приготованих страв. Варто гостю хоча б раз спробувати в певному закладі чудово приготовану їжу, як він захоче повертатися туди знову і знову. А що ще потрібно, щоб завоювати широке визнання і заслужено отримувати гарний прибуток?

Навіть найталановитіший і досвідчений шеф-кухар, що працює з найкращими продуктами, не може обійтися без основного інгредієнта - води, яка обов'язково повинна бути добре очищена. Якщо подбати про фільтрацію, то це позитивним чином позначиться на відвідуваності закладу, адже смак страви і напоїв буде приємніше і таким чином ви продемонструєте турботу про гостей.

Чому найбільш вигідно встановити фільтр для води? Багато кафе і ресторанів замовляють привізну бутильовану воду. Але, це вкрай невигідно з фінансової точки зору. Ціна води в бутлях стартує від 1,5 гривень за літр, а вартість очищеної води за допомогою власного фільтра - 5-10 копійок за літр. Виходить, що системи очищення в закладах - це економно і рентабельно.

Крім того, непідготовлена вода (наприклад, має надмірну кількість солей жорсткості), впливає на термін експлуатації сантехнічних приладів і побутової техніки. Накип і відкладення на елементах пристроїв виводять їх з ладу набагато раніше експлуатаційного терміну служби, через що необхідно нести додаткові витрати на ремонт або купівлю нового обладнання.
Фільтри для кафе та інших закладів з обслуговування - це розумне вкладення в якісний сервіс і турбота про клієнтів, яке не тільки швидко окупиться, а й незабаром почне приносити прибуток.

Компанія ТОВ «ІВІК Формула Води» пропонує різні фільтри для води в кафе, готелях і ресторанах. У цьому розділі ви зможете знайти системи зворотного осмосу продуктивністю 384 - 1560 л/добу, чого достатньо для закладів з різним рівнем потреби в чистій воді. Також у нас можна придбати системи знезалізнення і пом'якшення, магістральні фільтри, системи комплексного очищення води.

Якщо ви потребуєте допомоги з питань підбору найбільш відповідного варіанту фільтра для очищення води, наші фахівці обов'язково допоможуть. Для цього варто лише зв'язатися з нами зручним для вас способом.