Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: вихідні

Соціальні проекти

Питний фонтанчик Formula Vody для школи, садочка, лікарні (без фільтрів)
1
Код товару: без фильтра
28 800 грн
Питний фонтанчик Formula Vody для школи, садочка, лікарні (з фільтром)
1
Код товару: с фильтром
40 765 грн
Станція очищення води Formula Vody для шкіл, садочків, лікарень
0
Код товару: Блок школа
299 050 грн

Питний фонтанчик купити

Науково доведено, що від якості та кількості води, що випиває людина, безпосередньо залежить загальний стан її організму, ефективність роботи мозку, імунної системи, правильне засвоєння корисних речовин та ін. Саме тому питання забезпечення необмеженого доступу до чистої питної води в дитячих садках, шкільних закладах, лікарнях та інших закладах соціальної спрямованості є таким важливим.

Чиста вода (на відміну від солодких напоїв, чаю та навіть соків) забезпечує дітям та дорослим значну підтримку імунітету:

 • виводить із організму токсини;

 • збільшує опір вірусним захворюванням;

 • насичує клітини важливими вітамінами та мінералами;

 • стабілізує обмін речовин;

 • регулює температуру тіла;

 • приводить до норми рівень цукру в крові;

 • допомагає роботі серця, знижуючи напругу організму під час фізичних навантажень.

Вирішити проблему відсутності питної води у закладі досить просто – необхідно лише вибрати потрібний питний фонтанчик, купити який можна в нашій компанії «ІВІК Формула Води». Подібне обладнання являє собою міцну сталеву конструкцію, яка підключається безпосередньо до системи подачі води. Фонтанчики можуть оснащуватися сучасними датчиками (сенсорна подача води, автоматичне вимикання тощо), фільтрами різного ступеня очищення та іншими опціями.

Механізм виконує одразу декілька функцій:

 • дозволяє пити воду напряму;

 • дає можливість набрати її у склянку;

 • дозволяє наповнити водою пляшку.

Установка питного фонтанчика можлива також із вбудованим фільтром очищення води – подібний підхід є особливо важливим для виключення випадків масового пиття брудної водопровідної води. Така тенденція часто спостерігається серед учнів шкіл, студентів та пацієнтів лікарень. Вода з крана небезпечна для організму не лише через постійне забруднення річок промисловими стоками – велику проблему також становить низька ефективність роботи державних очисних споруд, старий трубопровід з багаторічними мінеральними відкладеннями, високий вміст важких металів та небезпечні бактерії.

В умовах пандемії питний фонтанчик може бути додатковою мірою безпеки – безконтактна експлуатація приладу через сенсорний інтерфейс обмежує поширення бактерій, а особлива конструкція дозволяє легко та швидко набирати чисту воду в індивідуальні ємності.

Подумайте про встановлення якісного питного фонтанчика, купити який ви можете у нашій компанії «ІВІК Формула Води». Особливу користь таке рішення принесе освітнім центрам – школярі та студенти, які споживають достатню кількість води, виявляють на заняттях велику працездатність та енергійність.


FAQ
 1. Навіщо потрібен питний фонтанчик?
  У комбінації з якісною очисною системою ця конструкція допоможе забезпечити заклади соціальної спрямованості необмеженою кількістю фільтрованої питної води.
 2. У яких закладах варто встановлювати питний фонтанчик?
  Доступ до чистої питної води надзвичайно важливий в освітніх організаціях (дитсадках, школах, університетах, коледжах, спортивних клубах, приватних курсах та тренінгах), лікарнях, санаторіях та інших соц. закладах.
 3. Чи можна замінити фільтрацію води на кип'ятіння?
  Кип'ятіння знищує більшість мікроорганізмів лише за тривалої обробки 15-20 хвилин. Використання фільтрів набагато швидше і результативніше для забезпечення чистою водою великих установ.
 4. Чим загрожує зневоднення організму?
  Недостатнє пиття чистої води стає причиною нервозності, підвищення тиску, виникнення частого головного болю, неуважності та навіть проблем із серцем. Подібні наслідки особливо несприятливо впливають на дітей, погіршуючи засвоєння інформації у школі та знижуючи успішність.