Меню
Час роботи
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Фільтри для очищення води з свердловин

Найкраща ціна
Система комплексної очистки Formula Vody серії SFE 835
0
Код товару: SFE 835
6 500 грн
Генеральний дистриб'ютор
Дисковий промивний фільтр Saleplas 1'' механічного очищення
0
Ультрафіолетова лампа Puricom Waterproof
0
Код товару: 243611
2 716 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1035
0
Код товару: Formix 1035
19 640 грн
Найкраща ціна
Система комплексної очистки Formula Vody серії SFE 935
1
Код товару: SFE 935
6 900 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 835
0
Код товару: Formix 835
16 800 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1054
0
Код товару: Formix 1054
19 813 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1248
0
Код товару: Formix 1248
23 047 грн
Система пом'якшення води Formula Vody серії SI 844
0
Код товару: SI 844
13 664 грн
Топ продажу
Система комплексної очистки Formula Vody серії Crystal Right 1044
1
Код товару: CR 1044
52 080 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1354
0
Код товару: Formix 1354
30 940 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1044
0
Код товару: Formix 1044
16 894 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 844
0
Код товару: Formix 844
16 581 грн
Система комплексної очистки Formula Vody серії Formix 1665
0
Код товару: Formix 1665
36 916 грн

Ті домоволодіння, які мають можливість користуватися водою зі свердловини, безсумнівно, отримують більш чисту воду в порівнянні з тими, хто використовує воду з централізованого водопроводу. Але це не означає, що в такому випадку можна не турбуватися про очищення води. Фільтри для води зі свердловини необхідні так само, як і фільтри для води з будь-яких інших джерел.

Чому слід очищувати воду із свердловини

Вода зі свердловини має масу переваг в порівнянні з водопровідною водою. Хоч в ній і відсутні важкі метали, хлор і різні хлорорганічні домішки, все ж фільтри для води з свердловин є незамінним елементом для приватних будинків. У артезіанській воді забруднювачів вистачає:

 • заліза і марганцю, які надають воді специфічний присмак і запах, в тому числі, на поверхні сантехніки можна відзначити наліт рудого кольору;
 • механічних частинок - піску, окисленого заліза, мулу, які здатні істотно скорочувати період «життя» сантехніки, труб, побутової техніки та іншого обладнання;
 • високих показників жорсткості, в результаті чого на нагрівальних елементах електричного чайника, опалювального котла, бойлера і сантехніки утворюється накип, який псує цю техніку;
 • сірководню - додає воді запах тухлих яєць.

Якщо зазначені показники перевищують допустиму норму, то очищення води - це та міра, без якої обійтися неможливо. В іншому випадку, вплив на організм може бути непередбачуваним, а термін експлуатації побутової техніки скоротиться в декілька раз.

Як виконується водопідготовка води зі свердловини

Перед тим, як підібрати фільтр для свердловини, необхідно виконати аналіз хімічного складу води. Тільки коли будуть отримані результати, можна підібрати найбільш придатний спосіб фільтрації води. Варіанти можуть бути різними:

 • Механічне очищення води. Найбільш поширеними забруднювачами води є іржа, пісок, мул. Вони здатні серйозно пошкоджувати сантехніку, труби, побутову техніку, забивати форсунки лійки душа. Крім того, вони здатні провокувати виникнення неприємного запаху і помутніння води, а також забивати всі наступні фільтри. Механічні фільтри бувають картриджними, дисковими, засипними і магістральними.
 • Фільтр для свердловин, який видаляє сірководень. В такому випадку фільтри оснащують спеціальним матеріалом, який є безпечним каталізатором, що сприяє прискоренню окислення сірководню. Це дозволяє прибрати неприємний запах у воді.
 • Фільтри для видалення солей жорсткості. В даному випадку йдеться про пом'якшення води, яке відбувається за допомогою спеціальних фільтрів. У них знаходиться іонообмінна смола (катіоніт). Вона сприяє виведенню іонів магнію і кальцію, які і викликають підвищення жорсткості води. Ці іони вона замінює іонами натрію.
 • Знезалізувачі. Вони необхідні, якщо у воді підвищений рівень розчиненого заліза. Визначити це можна не тільки за результатами аналізу, але і за рахунок металевого присмаку води і її забарвленості в червонувато-бурий колір. Фільтри для видалення заліза працюють за принципом реакції каталітичного окислення, в процесі якого відбувається окислення заліза і його осідання на гранулах сорбенту.

Нерідко для якісного і повноцінного очищення води необхідна система комплексного водоочищення.

Комплексна водоочистка води зі свердловини

Часто вибір на користь системи комплексної водоочистки найбільш вірний. Він дозволяє вирішити одночасно кілька завдань:

 • пом'якшити воду;
 • усунути механічні домішки;
 • ліквідувати органічні домішки, що сприяють поліпшенню смаку і кольору води;
 • прибирати надлишок заліза і марганцю.

У ТОВ «ІВІК Формула Води» ви зможете придбати фільтри для механічної і сорбційної очистки, системи для видалення сірководню і знезалізнення, а також комплексні системи. Ми допоможемо підібрати вам найкращий варіант очищення води зі свердловини, що дозволить зробити воду якісною і смачною.