Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: вихідні

Фільтри очищення води для будинку

Фільтри очищення води для дому та дачі

Вживання якісної води - запорука доброго здоров'я, а її використання забезпечує збільшений термін працездатності побутових приладів (пральної машинки, миючого пилососа, посудомийної машини). Вода повинна підходити не тільки для прання білизни або прибирання приміщення, але і для пиття, приготування їжі.

Проблема в тому, що більша частина обладнання водоканалів застаріла, та й якість води в джерелах погіршується. В результаті споживачі відчувають на собі негативний вплив вживання неякісної очищеної води. Детальніше про цю тему ви можете дізнатися, подивившись відео:

Вода, яка використовується для потреб мешканців приватних будинків, котеджів, дач має деякі особливості. Це пов'язано з тим, що водопостачання здійснюється за допомогою свердловини. Вона буриться на глибокі водоносні пласти. Після установки і запуску свердловини рекомендується використовувати водяні фільтри для будинку, які ефективно справляються з різними домішками, нітратами, бактеріями. За допомогою налагодженої системи фільтрації води ви будете вживати дійсно чисту воду.

Фільтри для очищення води в приватному будинку

Помилково вважати, що воду, отриману з свердловини, відразу можна пити. Вона здається чистіше, ніж та що надходить в міські житла по водопровідних трубах. Це не зовсім так. Воду зі свердловини перед тим, як використовувати для побутових потреб, потрібно обов'язково очистити. Для цього можна використовувати домашній фільтр для води, що видаляє кілька шкідливих домішок або діючий комплексно. Подібні системи необхідні, щоб в кілька етапів привести показники вживаної рідини до таких, які дозволять вживати її без побоювання погіршення здоров'я власників будинку.

Вибір відповідного обладнання багато в чому залежить від свердловини, яка використовується на ділянці:

 • неглибока - в рідину часто потрапляють нітрати, хімічні добрива та інші елементи, які людина може використовувати на присадибній ділянці в процесі ведення господарської діяльності;
 • глибока - вода проходить природне очищення, проходячи крізь різні шари грунту, але при цьому вбирає солі, важкі метали, стає надто мінералізованою і жорсткою.

Все це робить негативний вплив на людський організм. Щоб його уникнути, використовуйте фільтри для котеджу або іншого приватного житлового будівництва. Вони ефективно справляються з видаленням з води надмірної кількості заліза, сірководню, магнію, шкідливих мікроорганізмів, органічних і механічних домішок. В результаті неприємний запах і специфічний смак повністю зникають, вода стає безпечною для вживання.

Який фільтр для води вибрати в будинок, на дачу або в котедж?

Різні види очищувальних систем справляються з певними завданнями. Ви може вибрати певну модель, щоб видалити:
 • Солі, залізо, нітрати - знадобляться побутові фільтри зворотного осмосу, в яких водний потік в процесі очищення під тиском проходить через мембрану, завдяки якій затримуються шкідливі елементи.
 • Механічні домішки видаляють за допомогою дискових магістральних фільтрів або поліпропіленових картриджів.
 • Хлор, пестициди і гербіциди - зверніть увагу на вугільні фільтри. Елементом, що фільтрує є активоване вугілля, за рахунок дії якого вода набуває прозорість, приємний смак.
 • Залізо і марганець - може використовуватися станція знезалізнення води для заміського будинку, яка видаляє ще й сірководень.
 • Солі жорсткості - придбайте спеціальні пом'якшувачі, що відповідають за зниження жорсткості води. Якщо центрального водопроводу немає, але використовується свердловина, то пом'якшення води - необхідний захід, щоб уникнути появи проблем зі здоров'ям і передчасного виходу з ладу побутової техніки.

На водопровідній магістралі можуть монтуватися магістральні фільтри для води в будинку. Таке обладнання складається з колби і картриджів різного виду. Наприклад, може використовуватися фільтруючий елемент для очищення від хлору або заліза.

Є і комплексні системи, що діють відразу в усіх напрямках: очищення, знезалізнення, пом'якшення. Насосні установки підбирається з урахуванням цілей використання води після очищення і концентрації забруднюючих речовин.

Поради щодо вибору фільтра для котеджу

Щоб організувати поставку якісної очищеної води в приватне житлове будівництво, потрібно врахувати:
 • грунтову структуру,
 • склад води,
 • особливості екології місцевості та ін.
Спочатку береться забір води та відправляється на аналіз в лабораторію. Це потрібно зробити, щоб визначити хімічний і мікробіологічний склад рідини, і то, чи можна її використовувати для побутових потреб. Тільки після отримання результатів приступають до вибору фільтра для води на дачу, в котедж або інше житло. Крім перерахованих вище факторів, потрібно врахувати ще кілька важливих моментів:
 • скільки води в середньому планується використовувати;
 • який буде тиск у водопроводі;
 • визначити об'єм каналізаційної системи;
 • з'ясувати продуктивність фільтра;
 • уточнити, які в ньому встановлені фільтруючі елементи;
 • порахувати витрати на установку та експлуатацію системи для очищення води.

Ви можете вибрати механічні фільтри, які справляються з первинної очищенням рідини від глини та піску.

Якщо під час аналізу виявлять в складі води велику кількість заліза, не обійтися без системи знезалізнення. За допомогою каталітичного фільтруючого завантаження вони окислюють залізо, яке затримується в фільтрі і не потрапляє в питну рідину.

Надмірний вміст заліза можна визначити самостійно, оскільки під час пиття буде відчуватися неприємний смак і запах, рідина каламутна, з червонуватим відтінком.

Якщо на кранах, кухонному посуді чи приладах постійно утворюється білий наліт (накип), значить потрібно пом'якшення води в котеджі за допомогою фільтрів іонного обміну. Рідина стане більш «м'якою», приємною на смак.

Вугільні фільтри допоможуть, коли вода має запах хлору, і після її вживання залишається неприємний присмак. Подібні фільтруючі елементи мають абсорбуючу дію.

Комплексна система очищення води для будинку

У порівнянні з вузьконаправленими, такі фільтри є більш функціональними і практичними. Вони допоможуть вирішити відразу кілька нагальних проблем:
 • приберуть з води надлишок заліза;
 • «Пом'якшать» рідину;
 • виконають очищення від нітратів, нітритів, амонію;
 • знизять окислюваність і кольоровість.
Вам знадобиться комплексна очистка води для будинку, якщо потрібно якісно очистити рідину від декількох видів забруднень одним фільтром. Подібні системи мають високу ефективність, продуктивні, прості в експлуатації і мають тривалий термін використання.
Важливо! Фільтруючий елемент, а саме мембрана зворотного осмосу, видаляє не тільки шкідливі домішки, але і корисні елементи, тому для очищення води в приватному будинку і одержанні не тільки чистої, а й корисної води, варто придбати систему зворотного осмосу з мінералізатором. Вода, проходячи крізь нього, насичується іонами калію, кальцію, натрію та іншими корисними мікроелементами.
У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір очищувальних фільтрів: вугільних, для знезалізнення і пом'якшення води, зворотного осмосу та ін. Також в наявності комплексні системи. У нас можна купити вже готові до установки варіанти або підібрати кілька фільтрів, щоб зібрати індивідуальну систему очищення води для будинку. Звертайтеся до наших менеджерів для консультації і оформлення замовлення.