Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: вихідні

Фільтри для душу

Фільтр для душу Pureal touch, вишня
3
Код товару: К5434
975 грн
Фільтр для душу Pureal touch, полуниця, для дітей
7
Код товару: К5438
975 грн
Фільтр для душу Pureal touch, троянда
3
Код товару: К5432
975 грн
Фільтр для душу Pureal touch в подарунковій упаковці, вишня
4
Очікується поставка
Фільтр для душу Pureal touch, акація
2
Код товару: К5436
975 грн
Очікується поставка
Фільтр для душу Pureal touch, без запаху, для дітей
3

Фільтри для душу

Перш ніж потрапити до наших будинків, водопровідна вода проходить кілька етапів очищення на державних водоочисних станціях – з рідини відсіваються домішки, знищуються шкідливі бактерії та органічні сполуки. Частина цих методів очищення здійснюється шляхом хлорування – хімічну речовину перемішують із водою та залишають на 30 хвилин для повної дезінфекції.

Після завершення цієї процедури рідини зберігається залишкова концентрація хлору, яку не видаляють перед подачею у водопровідну систему з метою зниження собівартості процесу. Таку хлоровану воду ми вільно застосовуємо в побуті, не здогадуючись про небезпеку і шкоду дезінфікуючої речовини, що міститься в ній.

Негативні наслідки дії хлору на організм людини

Для того, щоб зіткнутися з небезпекою хлорованої води, необов'язково застосовувати її для приготування їжі – шкода дезінфікуючої речовини в основному виявляється під час прийому душу або ванни, миття рук та проведення інших гігієнічних процедур:

 • молекули хлору обмежують доступ корисних речовин до волосяних фолікулів;

 • в результаті регулярного контакту з такою водою на шкірі голови виникають алергічні реакції, свербіж, себорея та лупа;

 • під час реакції рідини з локонами руйнується структура волосяних лусочок, пасма втрачають свій блиск, січуться і випадають;

 • від впливу хлорованої води шкіра на поверхні тіла починає лущитися, виникає відчуття стягнутості та свербіння;

 • залишковий хлор значно прискорює процеси старіння епідермісу, у результаті чого на шкірі з'являється більше зморшок.

Чи можна зменшити шкоду хлорованої проточної води для організму?

З метою нейтралізації хлору в системі водопроводу встановлюються фільтри доочищення води – найбільш компактним та простим в експлуатації варіантом є фільтр для душу.

Фільтр для душу є невеликим пластиковим циліндром, який легко і швидко монтується в проміжку між гнучким душовим шлангом і душовою лійкою. Усередині такої пластикової насадки розташовується спеціальна чотиришарова суміш із різних матеріалів, які в процесі проходження води очищають її від домішок та хімічних речовин.

Які ступені очищення може забезпечувати такий фільтр?

Якісний фільтр для душу надає споживачеві ефективну три- або чотириступінчасту обробку рідини:

 1. Механічна очистка. Першим етапом виступає відсіювання з рідини частинок бруду, іржі, піску та інших дрібних суспензій.

 2. Сорбційне очищення. За допомогою вугільних фракцій з рідини видаляється 99,9% залишкового хлору, важкі метали та розчинена органіка, каламутність та будь-які неприємні запахи.

 3. Вітамінізація води. Особливі гранули насичують воду вітамінами, які в процесі гігієнічних процедур надають корисний вплив на стан шкіри та волосся людини.

 4. Ароматизація води. Особливий ступінь обробки насичує рідину легким ароматом, який значно впливає на стан нервової системи людини та насичує приємним парфумом усю ванну кімнату.

Таким чином, завдяки установці спеціального фільтра повсякденний гігієнічний прийом душу може стати повністю безпечним для стану вашого волосся та шкіри.

Придбати якісний фільтр для душу можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективне очищення води від усіляких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я своєї сім'ї.

FAQ:
 1. Які забруднення може нейтралізувати фільтр для душу?
  Очищувальний картридж ефективно відсіює механічні домішки, 99,9% залишкового хлору, важкі метали та розчинену органіку, каламутність та будь-які неприємні запахи.
 2. Як довго слугує такий фільтр?
  Ресурс фільтрів, які можна придбати у нашому магазині, становить близько 6400 літрів. Таким чином, їх термін служби безпосередньо залежить від вашої індивідуальної частоти використання душу.
 3. У чому полягає необхідність видалення залишкового хлору з води?
  Регулярне використання хлорованої води в побутових і гігієнічних цілях негативно впливає на стан волосся і шкіри людини: фолікули не отримують достатньої кількості поживних речовин, руйнується структура волосяних лусочок, поверхня тіла починає лущитися, виникає відчуття стягнутості та свербіння.
 4. У чому корисність вітамінізації проточної води?
  Вітаміни в процесі гігієнічних процедур надають корисний вплив на стан шкіри та волосся людини.