Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: вихідні

Фільтри для води

Картридж поліпропіленовий Formula Vody Slim 10 "PP 1 мкм
1
Код товару: К2185
80 грн
Картридж поліпропіленовий Formula Vody Slim 10 "PP 10 мкм
1
Код товару: К2186
80 грн
Картридж поліпропіленовий Formula Vody Slim 10 "PP 5 мкм
1
Код товару: К2033
80 грн
Картридж механічний Puricom  Slim 10 "PP 1 мкм
0
Код товару: B040203101-01
90 грн
Таблетки Dutrion Travel Kit для знезараження води 6 шт
0
Код товару: Л2742
160 грн
Мінералізатор Т-33Т1
0
Код товару: Т-33Т1
280 грн
Стандартні
Набір із 3 картриджів Formula Vody Standart 3
3
Код товару: К 3103
320 грн
Набір із 3 картриджів Ecosoft для фільтру зворотного осмоса
0
Код товару: Ecosoft 1-2-3
335 грн
Картридж пост-вугільний In-Line 12”x2,5” (швидкозйомний)
1
Код товару: WD-H2586C-Q
350 грн

Як з'явився фільтр для питної води

Сьогодні важко знайти людей, які ніколи не чули б про фільтри для води, але це не завжди було так. У далекій давнині лише найдогадливіші і розумні люди вміли очищати воду і бачили в цьому реальну необхідність. Найдавнішою системою очищення вважається звичайна ямка, підрита під водойму. Вода з мутної водойми просочувалася крізь шари грунту і піску та заповнювала ямку прозорою водою без помутніння, яку було набагато приємніше і корисніше пити.

Одним із перших, хто придумав простий штучний фільтр для питної води, був всесвітньо відомий лікар Гіппократ. Його фільтр був зібраний на основі двох або більше рукавів зі звичайної мішковини, підвішених один над одним. У верхній рукав наливалася вода, і, профільтрувавшись через всі «ступені очищення», збиралася в резервуар, з якого потім наливали воду в інші посудини. Погодьтеся, вже дуже сильно нагадує звичайний фільтр глечик у Вас вдома, чи не так?

По суті, вся наша планета є величезною системою для очищення води, адже земля безперервно опріснює солону воду зі світового океану, профільтровуючи її через щільні шари грунту або дистилюючи її через дощові хмари, рясно поливаючи чистою водою майбутні врожаї.

Люди завжди високо цінували чисту воду. Наприклад, в стародавньому Китаї тала високогірна вода продавалася за ціною рису, оскільки вважалося, що тільки з неї можна приготувати по-справжньому смачний і корисний традиційний Китайський чай.

Про дистиляцію знали ще стародавні єгиптяни. Цей процес згадувався у величезній кількості алхімічних праць середньовіччя, але тільки з настанням технічного прогресу люди задумалися, а чи дійсно довга і трудомістка дистиляція - це єдиний надійний спосіб абсолютної очистки води?

У 1746 році французьким ученим Жосеф Емі був запатентований перший домашній фільтр для води, що складається з шарів очищеної вовни, губки і вугілля, а в 1750 він уже був доступний у продажу. Однак люди не поспішали з придбанням нового пристрою, тому що широкі верстви населення все ще не бачили необхідності в таких витратах. Так тривало аж до 1854 року, коли по Лондону і деяким іншим великим містам пробігся спалах холери. Після цього влада всерйоз задумалася про знезараження і про обладнання для фільтрації води, ну а народ нарешті зрозумів важливість чистої питної води, і побутові фільтри поступово стали поліпшуватися і просочуватися в усі верстви населення. Через чималих 160 років можна з упевненістю сказати, що фільтри і системи для водопідготовки стоять якщо і не в кожному, то майже в кожному будинку.

Які існують фільтри для очищення води і в чому їх призначення

Механічні фільтри

Першими з'явилися механічні фільтри грубого очищення на зразок рукава Гіппократа.

До них також можна віднести будь-які грунтові, дискові, мембранні та інші фільтри попереднього очищення, які в основному використовуються або як перший ступінь очищення питної води, або для захисту побутової техніки від поломок. Адже піщинки, шматочки іржі та інші великі частинки можуть серйозно нашкодити як пральній машині, так і посудомийній машині, бойлеру та іншій техніці, що використовує водопровідну воду, тому механічні фільтри завжди повинні першими стояти на сторожі і оберігати вас від «великих» несподіванок.

Вугільні фільтри

Згодом люди зрозуміли, що існують речовини, здатні поглинати (абсорбувати) домішки з води. Уже в стародавній Русі для водоочищення використовували кору дерев, що володіє не надто сильними сорбентними властивостями. Пізніше люди відкрили цю властивість у вугіллі і стали широко використовувати його в медичних цілях, а вже в 18 столітті масово створювали фільтри, що використовують цей сорбент в якості кінцевої стадії очистки. З винаходом нових типів фільтрів, вугільні фільтри стали лише частиною більш досконалих систем очістки води, але ця частина і до цього дня залишається потрібною і незамінною для якісної водопідготовки.

Іонообмінні фільтри

Іонний обмін - це фізико-хімічний метод очищення води, при якому спеціальне завантаження затримує і видаляє з води іони важких і кольорових металів, радіонуклідів, органічних сполук, здатних до іонізації. Таке завантаження називається іонообмінним матеріалом, який зустрічається у вигляді сфер, волокон, тканинних матеріалів або гранул різноманітної форми, на поверхні яких розташовуються аніонні, катіонні або ті та інші групи. Найширше використання такі системи отримали у випадках, коли потрібно «пом'якшити» воду з підвищеним вмістом солей жорсткості.

Зворотноосмотичні фільтри

Одна з найбільш досконалих технологій 21 століття - це фільтри, в основі дії яких лежить ефект зворотного осмосу. Головним фільтруючим елементом таких фільтрів є напівпроникна мембрана, яка поступово пропускає крізь себе воду, але не пропускає практично ніяких інших елементів. Рухомою силою таких процесів є різниця тиску з двох сторін від мембрани. Це називається баромембранним процесом, тобто процесом очищення води через напівпроникну мембрану під тиском.

Не знайдеться надійніше фільтра для пиття, ніж фільтр зворотного осмосу. Деякі наші системи зворотного осмосу обладнані мінералізаторами, щоб додатково наситити воду корисними мінералами і нормалізувати рівень PH після очищення.

Який купити фільтр для води конкретно вам?

Якщо потрібно знизити жорсткість вашої води на кухні, в санвузлі або в усьому домі, вам ідеально підійдуть фільтри для пом'якшення кабінетного або колонного типу.

У квартиру, будинок або офіс ви можете купити обладнання для очищення питної води. При підготовці води для питних потреб та приготування їжі як для дорослих, так і для дітей, вам підійдуть компактні системи очищення води з використанням зворотноосмотичних установок, які легко можна розмістити під мийкою.

Позбутися від хлору і хлорорганічних сполук вам допоможуть вугільні фільтри.

Для отримання ідеальної для здоров'я води, крім фільтра можна обзавестися водневою установкою, наприклад HYDRON або HAKTIVA, які також можна замовити на нашому сайті.

Якщо ви використовуєте воду зі свердловини або колодязя, завжди існує загроза підвищеного вмісту заліза і марганцю, в боротьбі з якими не обійтися без фільтра для знезалізнення.

Зважені речовини, пісок і іржу з легкістю затримають системи механічного очищення.

У разі бактеріологічного забруднення, але при наявності правильного мінерального складу артезіанської води, ви можете купити ультрафіолетові знезаражувачі води і механічні фільтри попереднього очищення.

У нашому магазині фільтрів для води представлені найсучасніші системи очищення води від європейських і американських компаній лідерів в області водопідготовки. Крім цього, ми маємо власні виробничі і складські потужності в м. Київ. Ви можете купити фільтр для води як для питних, побутових, комерційних, соціальних, так і промислових потреб із доставкою, установкою та сервісним обслуговуванням в місті Київ і по Україні. У нас є всі змінні елементи, такі як картриджі, мембрани, фільтруючі завантаження, колби, ультрафіолетові лампи, сіль.

Наша місія - зробити цей світ чистішим і здоровим. Клієнти завжди для нас на першому місці, тому наша мета - максимально задовольнити потреби клієнта, починаючи від грамотного і професійного спілкування, пропозиції унікальних і якісних товарів, закінчуючи комплексним сервісним обслуговуванням. Чиста вода без бактерій і вірусів зміцнює імунітет, сприяє оздоровленню організму і гарному самопочуттю, що в свою чергу, визначає життя і майбутнє.

Наші менеджери допоможуть вам підібрати фільтри для очищення води. Все, що вам необхідно зробити - це зателефонувати нам або замовити зворотний дзвінок.

Будьте здорові!