Меню
Прием звонков и заказов
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-вс: выходные

Фільтри для води для свердловини

Дисковый промывной фильтр Saleplas 1''механической очистки
2
Заканчивается
Ультрафиолетовая лампа Puricom Waterproof
0
Код товара: 243611
3 880 грн
Дисковый промывной фильтр Saleplas 2'' механической очистки
0
Код товара: FBEA63BBB130
6 105 грн
Система комплексной очистки Formula Vody серии SFE 835
5
Код товара: SFE 835
13 030 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1044 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1044
21 335 грн
Система механической очистки Formula Vody серии FTD 1044 (TURBIDEX)
0
Код товара: FTD 1044
22 000 грн
Система механической очистки Formula Vody серии FTD 1248 (TURBIDEX)
0
Код товара: FTD 1248
23 850 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1248 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1248
24 845 грн
Система механической очистки Formula Vody серии FTD 1354 (TURBIDEX)
0
Код товара: FTD 1354
26 035 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1354 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1354
28 145 грн
Система механической очистки Formula Vody серии FTD 1465 (TURBIDEX)
0
Код товара: FTD 1465
33 685 грн
Система умягчения воды Formula Vody серии SI 844
0
Код товара: SI 844
34 200 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1465 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1465
35 160 грн
Система комплексной очистки воды PWG серии EVA 1035
0
Код товара: EVA1035BLBL
36 000 грн
Система комплексной очистки Formula Vody серии Formix 1054
0
Код товара: Formix 1054
42 400 грн
-15%
36 040 грн
Система механической очистки Formula Vody серии FTD 1665 (TURBIDEX)
0
Код товара: FTD 1665
36 845 грн
Система умягчения воды Formula Vody серии SI 1044
3
Код товара: SI 1044
39 200 грн
Система обезжелезивания воды Formula Vody серии FFB 1665 (BIRM)
0
Код товара: FFB 1665
40 400 грн

Споживачі, які користуються свердловиною, отримують більш чисту, в порівнянні з водопровідної, воду. Це найпоширеніший спосіб забезпечити себе питною водою на дачі, в приватних будинках за містом. При цьому необхідність в придбанні і установці такого обладнання, як фільтр для свердловини, які не відпадає. Адже навіть чиста на вигляд рідина, отримана з-під землі, може містити небезпечні для здоров'я домішки.

Чому потрібно очищати воду зі свердловини?

Якість і чистота води багато в чому залежать від глибини буріння. Наприклад, колодязну воду можна добувати в поверхневих водоносних шарах. Тоді вона буде містити нітрати, залишки добрив з грунту і інші шкідливі домішки. Тому використовуються спеціальні фільтри для колодязя, які затримують пісок та інші механічні забруднення, знезаражують воду, роблячи її придатною не тільки для поливу рослин, але і для пиття, використання в їжу.

Найбільш корисною і безпечною вважається артезіанська вода, яка залягає на 100-метровій і більш глибині під землею. Зазвичай так далеко свердловини для побутового вживання не бурят, обмежуючись 10-20 метрами.

Незважаючи на відсутність або мінімальна кількість деяких шкідливих домішок, яких в надлишку в водопроводі, воду зі свердловини теж потрібно фільтрувати. Очищення рідини за допомогою фільтруючого обладнання допоможе позбутися від надлишкового змісту:

 • піску, мулу та інших грубих домішок - можуть утворювати шар забруднення в трубах, ускладнюючи попадання води до споживачів, негативно впливають на роботу побутових приладів, викликаючи різноманітні поломки;
 • заліза і марганцю - надають воді специфічний «металевий» присмак і є причиною появи нальоту коричнево-рудого відтінку на сантехніці;
 • сірководню - є причиною появи характерного неприємного запаху тухлих яєць.

Навіть артезіанська вода перенасичена солями магнію, кальцію, заліза, фтору, марганцю і може давати осад. Якщо не використовувати фільтр для свердловини, то вода буде жорсткою. Підвищений вміст кальцію і магнію призводить до появи нальоту в побутових приладах і на посуді. Це загрожує передчасним виходом техніки з ладу.

Фільтрація - необхідний захід, який дозволить вживати в їжу дійсно чисту безпечну воду. Адже рідина з надмірною кількістю домішок шкодить здоров'ю людини, згубно впливає на ріст рослин і може стати причиною поломки побутових приладів.

Система фільтрації води з свердловини

Перед покупкою і установкою фільтра потрібно проаналізувати хімічний склад води: визначити її жорсткість, вміст солей важких металів, грубих і інших домішок, а також зробити аналіз на колір, запах і смак. Тільки після проведення лабораторного хімічного аналізу можна бути впевненим, що встановлена ​​система фільтрації води з свердловини буде ефективно справлятися зі своїми завданнями, адже моделей фільтрів існує велика кількість. Є як варіанти для вирішення окремих проблем (наприклад, надлишок сірководню), так і комплексні установки.

Фільтр грубої очистки води для свердловини

Це первинна фільтрація рідини від механічних домішок. У воду з грунту потрапляє пісок, мул, глина, іржа. Вони можуть «забивати» форсунки душової лійки, отвори для зливу, провокувати застій і виникнення неприємного запаху. Механічні домішки негативно впливають на колір води, роблячи її брудно-каламутній.

З подібними забрудненнями впорається фільтр грубої очистки води для свердловини, який допоможе запобігти пошкодженню труб, сантехніки, побутових приладів через засмічення. Крім того, він видаляє найбільш великі домішки, не дозволяючи їм проникнути далі в систему фільтрації і пошкодити наступні очисні елементи комплексу.

Можна вибрати картриджний, дисковий, засипний або магістральний фільтр механічного очищення.

Фільтр для пом'якшення води зі свердловини

Головне призначення подібного обладнання - видалення з рідини солей жорсткості. Окремі моделі також успішно рятують воду від нітратів, амонію, нітритів.

Надлишок іонів Ca2 + і Mg2 + надає воді неприємного присмаку, є причиною появи накипу в побутових приладах і кухонних ємностях. Справитися з жорсткістю допоможе фільтр для пом'якшення води зі свердловини з катионитом. Іонообмінна смола замінює іони Mg2 + і Ca2 +, які присутні у воді, на іони натрію. Завдяки цьому істотно знижується жорсткість води.

Вугільний фільтр для води зі свердловини

Основний елемент сорбційної обладнання - активоване вугілля. Він на 100% екологічний і безпечний для людини. Використовувати вугільний фільтр для води зі свердловини потрібно, щоб усунути:

 • неприємний присмак;
 • сторонні аромати;
 • розчинені гази;
 • хлор та іншу органіку.

Завдяки застосуванню сорбційної фільтра рідина набуває приємний смак і прозорість.

Фільтр для знезалізнення води зі свердловини

Максимальний вміст Fe в рідини - 0,2 мг. Більш насичена концентрація призводить до появи неприємного металевого присмаку у води. Визначити, що вміст заліза вище норми можна навіть візуально, не вдаючись до лабораторного хімічного аналізу, по характерному червонувато-коричневого кольору рідини. Вживання води з надмірним вмістом Fe призводить до порушення роботи шлунково-кишкового тракту і серцево-судинної системи, розвитку алергії та ін. Після установки фільтр для знезалізнення води зі свердловини окисляє іони марганцю і заліза, за рахунок чого вони осідають на сорбенті і не проходять далі. Знезалізнювачі допоможуть усунути каламутність рідини, прибрати неприємний присмак.

Є комплексні системи, що дозволяють вирішити проблему не тільки з підвищеним вмістом заліза, але і з наявністю в воді марганцю і сірководню. При надлишку Mn в рідини з'являється терпкий присмак, а на сантехніці і посуді - темний наліт. Наявність сірководню у воді призводить до появи неприємного запаху і смаку, пошкодження металевих елементів побутових приладів. Комплексні фільтри діють за таким же принципом, як і знезалізнювачі: окислюють Fe, Mn, H2S і перетворюють їх у суспензії, які осідають на фільтруючому шарі.

Комплексне очищення води зі свердловини

Подібні системи справляються відразу з декількома проблемами:

 • надлишком заліза;
 • підвищеною жорсткістю води;
 • наявністю марганцю і амонію;
 • поганим смаком і кольором.

В основі роботи таких систем лежать екологічно безпечні багатокомпонентні фільтруючі завантаження. Працює фільтр для води зі свердловини в автоматичному режимі, не вимагаючи втручання користувача в процес очищення. Шкідливі домішки видаляються в дренаж. Він поетапно прибирає з рідини грубі домішки, органічні сполуки, сприяє її пом'якшення і поліпшення смакових якостей.

Хочете, щоб вода була чистою, безпечною, без сторонніх запахів і неприємного присмаку? Вам знадобиться фільтр для свердловини купити і встановити в приватному будинку, на дачі, в будь-який інший локації. Подібне обладнання допоможе уникнути появи проблем зі здоров'ям, продовжити термін експлуатації побутової техніки. Системи водоочищення не викликають труднощів у встановленні і використанні. Служать довго і не вимагають дорогого обслуговування.

Пропонуємо звернутися в наш інтернет-магазин і вибрати фільтр для води на свердловину для вирішення окремих проблем або комплексної очистки. Ви можете замовити у нас хімічний аналіз рідини, щоб підібрати найбільш ефективне обладнання. Звертайтеся до наших консультантів, які допоможуть вибрати оптимальний варіант.