Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-17:00
 • сб-нд: вихідні

AQUATHERM KYIV 2016

AQUATHERM KYIV 2016

«Аква-Терм Київ» - єдине в своєму роді вузьконаправлене подія України, що дає можливість багатьом компаніям заявити про себе і презентувати новий продукт в тому чи іншому сегменті.

ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» в рамках AQUATHERM KYIV 2016 також підготувала ряд новинок в сегменті обладнання водопідготовки. Кожна з новинок не має аналогів на ринку обладнання очистки питної води України і має ряд конкурентних переваг, заснованих на тенденціях ресурсо- та енергозбереження. В основу технологій покладено досвід українських та європейських інженерів-технологів. Під час проектування систем, враховувалися два основні аспекти - проблеми питного водопостачання України в цілому і соціально-економічний рівень населення країни.

В першу чергу хотілося б представити фільтр для видалення заліза, марганцю та сірководню - IRON CLEAR c фільтрує шаром BioFusion. Фільтри серії IRON CLEAR надзвичайно ефективні для очищення води, що добувається зі свердловин.

IRON CLEAR - це новітня розробка, яка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії осідають на фільтруючому шарі Bio Fusion.

Дані системи для очищення води є екологічно безпечними - в них не використовуються токсичні хімічні речовини, на відміну від інших систем. Результат - якісна питна вода з-під крана в будь-який час.

Основою IRON CLEAR є фільтруючий шар BioFusion.

BIO FUSION - це багатокомпонентний фільтруючий шар, що складається з ряду природних мінералів, розмір їх гранул зменшується зверху вниз. Дані мінерали дозволяють коригувати рН води, знижувати мутність і кольоровість, проводити поступову фільтрацію, передчасно не засмічуючи фільтр великими взвесями. У той же час різні швидкості потоку крізь збільшуються розміри гранул, сприятливо змінюють гідродинамічні сили, що полегшує «контактна» окислення заліза і марганцю.

Основні переваги фільтра для видалення заліза, марганцю та сірководню IRON CLEAR це:

Екологічна безпека - відсутність хімічних речовин

 • Низькі витрати на експлуатацію - відсутність реагентів для регенерації
 • Унікальний фільтруючий шар Bio Fusion
 • Сучасний клапан управління, розроблений спеціально для установок IRON CLEAR
 • Компактні габарити установок IRON CLEAR: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра

Не менш значущою новинкою на стенді ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» буде Фільтр для видалення солей жорсткості, амонію, нітратів і нітритів - IONIX.

IONIX - це система фільтрації, в якій використовується мультимедійний, іонообмінний шар Smart Fusion. Коли вода проходить через шар Smart Fusion, відбувається заміщення катіонів солей жорсткості і аніонів нітритів і нітратів. Процес іонного обміну триває до повної заміни обмінних іонів на поверхні пір Smart Fusion.

При розробці фільтра Ionix, враховувалися європейські вимоги по ресурсо- та енергозбереження. За експлуатаційними характеристиками Ionix більш ніж в два рази перевершує конкурентів.

Фільтрує в установках IONIX є SMART FUSION, який складається з ряду іонообмінних матеріалів і призначений для систем іонного обміну з протитечійним циклом регенерації.

Використання SMART FUSION в установках іонного обміну IONIX, дозволяє на 50% зменшити кількість стоків і приблизно вдвічі скоротити витрату сольового розчину, в порівнянні з «прямотоком».

До основних переваг установок IONIX можна віднести:

 • Високу ефективність видалення солей жорсткості і амонію
 • Оптимальну ефективність регенерації
 • Низькі витрати на експлуатацію
 • Унікальний фільтруючий шар Smart Fusion
 • Сучасний клапан Clack WS1 PRO

Новинки не обійшли стороною і сегмент побутових осмосу. Фільтр доочистки питної води AQUA MAGIC.

AQUA MAGIC - спільна розробка компанії ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» і компанії Puricom Water Corp. Основне завдання, яке ставилося при розробці даної системи - отримати якісну одиницю обладнання з помірною роздрібною ціною. Як і інше обладнання нашої компанії, AQUA MAGIC має ряд незаперечних переваг, а саме:

 • Фільтруючий елемент швидкозмінних картриджів знаходиться в корпусі. При заміні виключається контакт з елементом, що фільтрує
 • Швидкозамінні картриджі, компактні і легкі в установці
 • Унікальний бак зберігання очищеної води з можливістю миття та дезінфекції
 • Передочистка представлена ​​одним механічним і двома послідовними сорбційними картриджами
 • Компактні розміри установки і різні варіанти розміщення при монтажі
 •  Набір для монтажу в комплекті поставки

Колектив компанії ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» запрошує всіх гостей виставки AQUATHERM KYIV 2016 відвідати наш стенд, який знаходиться в павільйоні №3.

Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023