Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

AQUATHERM KYIV 2016

AQUATHERM KYIV 2016

«Аква-Терм Київ» - єдине в своєму роді вузьконаправлене подія України, що дає можливість багатьом компаніям заявити про себе і презентувати новий продукт в тому чи іншому сегменті.

ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» в рамках AQUATHERM KYIV 2016 також підготувала ряд новинок в сегменті обладнання водопідготовки. Кожна з новинок не має аналогів на ринку обладнання очистки питної води України і має ряд конкурентних переваг, заснованих на тенденціях ресурсо- та енергозбереження. В основу технологій покладено досвід українських та європейських інженерів-технологів. Під час проектування систем, враховувалися два основні аспекти - проблеми питного водопостачання України в цілому і соціально-економічний рівень населення країни.

В першу чергу хотілося б представити фільтр для видалення заліза, марганцю та сірководню - IRON CLEAR c фільтрує шаром BioFusion. Фільтри серії IRON CLEAR надзвичайно ефективні для очищення води, що добувається зі свердловин.

IRON CLEAR - це новітня розробка, яка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії осідають на фільтруючому шарі Bio Fusion.

Дані системи для очищення води є екологічно безпечними - в них не використовуються токсичні хімічні речовини, на відміну від інших систем. Результат - якісна питна вода з-під крана в будь-який час.

Основою IRON CLEAR є фільтруючий шар BioFusion.

BIO FUSION - це багатокомпонентний фільтруючий шар, що складається з ряду природних мінералів, розмір їх гранул зменшується зверху вниз. Дані мінерали дозволяють коригувати рН води, знижувати мутність і кольоровість, проводити поступову фільтрацію, передчасно не засмічуючи фільтр великими взвесями. У той же час різні швидкості потоку крізь збільшуються розміри гранул, сприятливо змінюють гідродинамічні сили, що полегшує «контактна» окислення заліза і марганцю.

Основні переваги фільтра для видалення заліза, марганцю та сірководню IRON CLEAR це:

Екологічна безпека - відсутність хімічних речовин

 • Низькі витрати на експлуатацію - відсутність реагентів для регенерації
 • Унікальний фільтруючий шар Bio Fusion
 • Сучасний клапан управління, розроблений спеціально для установок IRON CLEAR
 • Компактні габарити установок IRON CLEAR: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра

Не менш значущою новинкою на стенді ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» буде Фільтр для видалення солей жорсткості, амонію, нітратів і нітритів - IONIX.

IONIX - це система фільтрації, в якій використовується мультимедійний, іонообмінний шар Smart Fusion. Коли вода проходить через шар Smart Fusion, відбувається заміщення катіонів солей жорсткості і аніонів нітритів і нітратів. Процес іонного обміну триває до повної заміни обмінних іонів на поверхні пір Smart Fusion.

При розробці фільтра Ionix, враховувалися європейські вимоги по ресурсо- та енергозбереження. За експлуатаційними характеристиками Ionix більш ніж в два рази перевершує конкурентів.

Фільтрує в установках IONIX є SMART FUSION, який складається з ряду іонообмінних матеріалів і призначений для систем іонного обміну з протитечійним циклом регенерації.

Використання SMART FUSION в установках іонного обміну IONIX, дозволяє на 50% зменшити кількість стоків і приблизно вдвічі скоротити витрату сольового розчину, в порівнянні з «прямотоком».

До основних переваг установок IONIX можна віднести:

 • Високу ефективність видалення солей жорсткості і амонію
 • Оптимальну ефективність регенерації
 • Низькі витрати на експлуатацію
 • Унікальний фільтруючий шар Smart Fusion
 • Сучасний клапан Clack WS1 PRO

Новинки не обійшли стороною і сегмент побутових осмосу. Фільтр доочистки питної води AQUA MAGIC.

AQUA MAGIC - спільна розробка компанії ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» і компанії Puricom Water Corp. Основне завдання, яке ставилося при розробці даної системи - отримати якісну одиницю обладнання з помірною роздрібною ціною. Як і інше обладнання нашої компанії, AQUA MAGIC має ряд незаперечних переваг, а саме:

 • Фільтруючий елемент швидкозмінних картриджів знаходиться в корпусі. При заміні виключається контакт з елементом, що фільтрує
 • Швидкозамінні картриджі, компактні і легкі в установці
 • Унікальний бак зберігання очищеної води з можливістю миття та дезінфекції
 • Передочистка представлена ​​одним механічним і двома послідовними сорбційними картриджами
 • Компактні розміри установки і різні варіанти розміщення при монтажі
 •  Набір для монтажу в комплекті поставки

Колектив компанії ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» запрошує всіх гостей виставки AQUATHERM KYIV 2016 відвідати наш стенд, який знаходиться в павільйоні №3.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021