Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

AQUATHERM KYIV 2016

AQUATHERM KYIV 2016

«Аква-Терм Київ» - єдине в своєму роді вузьконаправлене подія України, що дає можливість багатьом компаніям заявити про себе і презентувати новий продукт в тому чи іншому сегменті.

ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» в рамках AQUATHERM KYIV 2016 також підготувала ряд новинок в сегменті обладнання водопідготовки. Кожна з новинок не має аналогів на ринку обладнання очистки питної води України і має ряд конкурентних переваг, заснованих на тенденціях ресурсо- та енергозбереження. В основу технологій покладено досвід українських та європейських інженерів-технологів. Під час проектування систем, враховувалися два основні аспекти - проблеми питного водопостачання України в цілому і соціально-економічний рівень населення країни.

В першу чергу хотілося б представити фільтр для видалення заліза, марганцю та сірководню - IRON CLEAR c фільтрує шаром BioFusion. Фільтри серії IRON CLEAR надзвичайно ефективні для очищення води, що добувається зі свердловин.

IRON CLEAR - це новітня розробка, яка використовує унікальні технології фільтрації шляхом окислення заліза, марганцю та сірководню з перетворенням окислів у суспензії. Згодом ці суспензії осідають на фільтруючому шарі Bio Fusion.

Дані системи для очищення води є екологічно безпечними - в них не використовуються токсичні хімічні речовини, на відміну від інших систем. Результат - якісна питна вода з-під крана в будь-який час.

Основою IRON CLEAR є фільтруючий шар BioFusion.

BIO FUSION - це багатокомпонентний фільтруючий шар, що складається з ряду природних мінералів, розмір їх гранул зменшується зверху вниз. Дані мінерали дозволяють коригувати рН води, знижувати мутність і кольоровість, проводити поступову фільтрацію, передчасно не засмічуючи фільтр великими взвесями. У той же час різні швидкості потоку крізь збільшуються розміри гранул, сприятливо змінюють гідродинамічні сили, що полегшує «контактна» окислення заліза і марганцю.

Основні переваги фільтра для видалення заліза, марганцю та сірководню IRON CLEAR це:

Екологічна безпека - відсутність хімічних речовин

 • Низькі витрати на експлуатацію - відсутність реагентів для регенерації
 • Унікальний фільтруючий шар Bio Fusion
 • Сучасний клапан управління, розроблений спеціально для установок IRON CLEAR
 • Компактні габарити установок IRON CLEAR: всі процеси відбуваються в одному корпусі фільтра

Не менш значущою новинкою на стенді ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» буде Фільтр для видалення солей жорсткості, амонію, нітратів і нітритів - IONIX.

IONIX - це система фільтрації, в якій використовується мультимедійний, іонообмінний шар Smart Fusion. Коли вода проходить через шар Smart Fusion, відбувається заміщення катіонів солей жорсткості і аніонів нітритів і нітратів. Процес іонного обміну триває до повної заміни обмінних іонів на поверхні пір Smart Fusion.

При розробці фільтра Ionix, враховувалися європейські вимоги по ресурсо- та енергозбереження. За експлуатаційними характеристиками Ionix більш ніж в два рази перевершує конкурентів.

Фільтрує в установках IONIX є SMART FUSION, який складається з ряду іонообмінних матеріалів і призначений для систем іонного обміну з протитечійним циклом регенерації.

Використання SMART FUSION в установках іонного обміну IONIX, дозволяє на 50% зменшити кількість стоків і приблизно вдвічі скоротити витрату сольового розчину, в порівнянні з «прямотоком».

До основних переваг установок IONIX можна віднести:

 • Високу ефективність видалення солей жорсткості і амонію
 • Оптимальну ефективність регенерації
 • Низькі витрати на експлуатацію
 • Унікальний фільтруючий шар Smart Fusion
 • Сучасний клапан Clack WS1 PRO

Новинки не обійшли стороною і сегмент побутових осмосу. Фільтр доочистки питної води AQUA MAGIC.

AQUA MAGIC - спільна розробка компанії ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» і компанії Puricom Water Corp. Основне завдання, яке ставилося при розробці даної системи - отримати якісну одиницю обладнання з помірною роздрібною ціною. Як і інше обладнання нашої компанії, AQUA MAGIC має ряд незаперечних переваг, а саме:

 • Фільтруючий елемент швидкозмінних картриджів знаходиться в корпусі. При заміні виключається контакт з елементом, що фільтрує
 • Швидкозамінні картриджі, компактні і легкі в установці
 • Унікальний бак зберігання очищеної води з можливістю миття та дезінфекції
 • Передочистка представлена ​​одним механічним і двома послідовними сорбційними картриджами
 • Компактні розміри установки і різні варіанти розміщення при монтажі
 •  Набір для монтажу в комплекті поставки

Колектив компанії ТОВ «ІВІК ФОРМУЛА ВОДИ» запрошує всіх гостей виставки AQUATHERM KYIV 2016 відвідати наш стенд, який знаходиться в павільйоні №3.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021