Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Побутові фільтри для води під мийку

Побутові фільтри для води під мийку

Побутові фільтри для води під мийку

Водопровідна вода, що постачається державними організаціями на території багатоквартирних та приватних будинків, у більшості випадків не є безпечною для використання. Основними причинами такої тенденції виступають застарілі очисні станції, невідповідні технології обробки води сучасним вимогам та сильне забруднення областей водозабору.

Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забезпечити житлове приміщення безпечною питною водою, вживання якої нестиме виключно користь людському організму.

Побутові фільтри для води під мийку – принцип роботи, види, переваги.

У більшості випадків подібне обладнання є багаторівневою системою, що складається з декількох функціональних картриджів. Технічні характеристики, габарити та ціни очисних систем можуть змінюватись у досить широких межах – це значно ускладнює вибір найбільш відповідного обладнання.

Насамперед перед покупкою побутового фільтра для води під мийку важливо заздалегідь визначитися з кількістю необхідних етапів очищення води – від цього безпосередньо залежатиме ефективність фільтрації та якість результату.

Існує 7 основних методів обробки води:

  1. Грубе очищення – відсіює нерозчинні механічні частинки іржі, бруду, піску, глини та інших забруднень розміром понад 1 або 5 мкм залежно від моделі фільтра.

  2. Сорбція – вода пропускається через гранули активованого вугілля, яке вбирає сполуки активного хлору, будь-які неприємні запахи та смаки, токсичні залишки нафтопродуктів та пестицидів.

  3. Іонний обмін – спеціальні смоли здійснюють обмін іонів кальцію та магнію на умовно безпечні іони натрію, позбавляючи цим воду від солей та важких металів.

  4. Зворотний осмос – на сьогоднішній день найбільш ефективний метод очищення води, у процесі якого молекули рідини під тиском пропускаються через особливу напівпроникну мембрану з метою відсіювання 98% сторонніх молекул у розчиненому вигляді.

  5. УФ-знезараження - вод впливом ультрафіолету на клітинному рівні руйнуються будь-які мікроорганізми та віруси, здатні завдати шкоди людському організму.

  6. Пом'якшення – видаляє надлишок солей кальцію та магнію у воді, протидіє утворенню мінерального нальоту.

  7. Знезалізнення – бореться із надмірним вмістом заліза, важких металів та іржі шляхом окислення двовалентного заліза до тривалентного та видалення з води отриманого нерозчинного осаду.

Визначати необхідність конкретного методу очищення слід за результатами аналізу вашого індивідуального випадку забруднення води – отримати такий документ можна, звернувшись до відповідних приватних лабораторій або державних служб (санепідемстанція у вашому місті). Наявність цієї інформації дозволить вам точно визначити наявні проблеми та усвідомлено вивчати доступне на ринку водопідготовки обладнання.

Придбати побутові фільтри для води під мийку високої якості можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективне очищення води від будь яких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я своєї сім'ї.

фільтри для води під мийку

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021