Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Бювети Києва — Карта бюветів Києва

Бювети Києва — Карта бюветів Києва

Де в Києві можна напитися чистої водиці ... або шукаємо чистий бювет.

З кінця позаминулого століття почалася розвідка водоносних горизонтів на території Києва та області. Почали будувати артезіанські свердловини. І лише через століття була розроблена ціла програма по бюветних забезпеченнях киян артезіанською водою. За своєю суттю бювет є складним інженерним технічним комплексом, що включає в себе артезіанську свердловину, наземні архітектурні споруди, установки фільтрації. Передбачає наявність інженерних споруд, водорозбірних, контрольних і вимірювальних приладів, систем постачання електрикою, зеленою зоною і зоною відпочинку. Над самою свердловиною зводиться павільйон, в якому і роздається бюветна вода.

У спекотну погоду без води довго не протягнути. Та й взимку артезіанські свердловини користуються не меншим попитом у жителів Києва. Адже єдиною безкоштовною альтернативою міському водопроводу є столичні бювети. Вода в них має найкращі показники хімічного складу та відмінні смакові характеристики. Надійність якості обумовлюється захистом від природних забруднень за рахунок багатошаровості грунту.

Як показує статистика, за останні півроку кияни стали споживати на 50 відсотків більше води. Це обумовлюється дорожнечею регулярних покупок мінералки в магазинах, тим більше, що можна пити прохолодну воду з бюветів.

Комплекс київських бюветів налічує 206 джерел. Однак їх більшість періодично виходить з ладу, оскільки фінансування міською владою на підтримку свердловин в належному рівні практично не вистачає. А чистота і безпека бюветних вод безпосередньо залежить від бюджету. Свердловини повинні регулярно обслуговуватися, станція очищення води повинна відповідати стандартам якості.

З початку 2012 року бювети знаходяться під наглядом чергового комунального підприємства "Київводфонд". Завдяки йому проводиться заміна проіржавілих труб і зламаних насосів.

Щоб переконатися в нешкідливості бюветної води зі свердловини, вона повинна відповідати певним параметрам.

У столиці її добувають з артезіанських свердловин сеноман-келловейского і среднеюрського водоносних горизонтів, розташованих на глибині в межах 90-339 метрів. Свердловини, що відрізняються найбільшою глибиною, розташовуються на вулиці Освіти, 5 - це 337 метрів і на перехресті вулиць Овруцької та Герцена - три сотні метрів.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021