Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-17:00
  • сб-нд: вихідні

Що краще: фільтри-глечики або магістральні фільтри?

Що краще: фільтри-глечики або магістральні фільтри?

Всім відомо, яку важливу роль в життєдіяльності організму грає вживання очищеної води У нинішніх умовах без додаткової обробки отримати якісну питну воду практично неможливо Існує ряд способів для очищення водопровідної води. Найпоширенішим вважається придбання фільтра Але який фільтр потрібно купити, щоб отримати очищену воду, придатну для пиття і господарських потреб?

Фільтрація води за допомогою фільтра-глечика

Найяскравішим і бюджетним представником серед фільтрів для питної води є фільтр-глечик Елементом фільтрації у фільтрах-глечиках виступають змінні картриджі з різним наповнювачем і терміном експлуатації від 1-го до 3-х місяців Наповнювачем картриджа може бути: активоване вугілля, суміш природних мінералів, або спеціальні іонообмінні смоли Головна перевага фільтру-глека - простота в експлуатації, відсутність спеціальної установки, не займає багато місця Досить наповнити такий фільтр проточною водою, почекати деякий час, поки пройде процес фільтрації та очищена вода готова до вживання Фільтр-глечик, в залежності від застосовуваного картриджа, здатний очистити воду від: активного хлору, важких металів, солей жорсткості, неприємного запаху і каламутності.

Модельний ряд фільтрів-глечиків дуже широкий і різноманітний Відрізняються дані фільтри місткістю глечика і обсягом очищеної води Наприклад, для сім'ї з двох чоловік досить використовувати фільтр-глечик з об'ємом глечика 2,5 л і продуктивністю 170 л Але є моделі, розраховані на велику сім'ю, де обсяг глечика становить 2,8 -3,9 літра, а ресурс відфільтрованої води - 300 л.

Український ринок фільтрів

Український ринок фільтрів заповнений не тільки фільтрами-глечика, а й спеціальними проточними фільтрами для водопровідної води Магістральні фільтри для води - ті ж вугільні, або механічні фільтри, тільки вмонтовані у водопровідну систему На противагу фільтрам-глечиків, магістральні фільтри мають більший термін експлуатації змінного картриджа) і окремий кран для очищеної питної води Картріджниє фільтри припускають спеціалізовану технічну установку, ці системи значно дорожче фільтрів-глечиків Примітно те, що основним сорбентом в обох типах фільтрів виступає активоване вугілля, в рівній мірі очищає воду від забруднень Але не варто забувати, що проточний вугільний фільтр не здатний очистити воду від хвороботворних мікроорганізмів на 100%.

Що таке магістральний фільтр для води?

Магістральні фільтри для води - це ті ж самі глечики фільтри, але вбудовані в водопровід Від фільтрів-глечиків їх відрізняють більший ресурс картриджів, а також наявність окремого крана для питної води, що дуже зручно Однак такі системи вимагають додаткової установки, та й в ціновому відношенні вони значно дорожче фільтрів-глечиків Хоча спектр забруднень, що очищаються як за допомогою фільтрів-глечиків, так і за допомогою магістральних фільтрів, абсолютно однаковий (адже основний сорбент в обох типах фільтрів - це активоване вугілля).

Серед фільтрів, що очищають воду від мікроорганізмів, рекомендується застосовувати мембранні системи До них відносяться ультрафільтраційний і обратноосмотічеській фільтр.

У системах ультрафільтраційних фільтрів застосовує метод механічного очищення без додавання хімічних реагентів, а в системах зворотного осмосу - метод мембранного очищення: під час фільтрації забруднення осідають на мікропорах мембрани До недоліків систем зворотного осмосу зараховують НЕ пропускну здатність корисних елементів А ось ультрафільтраційні фільтри зберігають первинний мінеральний склад води, що очищається.

Отже, яким фільтру віддати перевагу в момент покупки залишається за вами, але те, що воду необхідно фільтрувати - це беззаперечний факт.

Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023