Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Що краще: фільтри-глечики або магістральні фільтри?

Що краще: фільтри-глечики або магістральні фільтри?

Всім відомо, яку важливу роль в життєдіяльності організму грає вживання очищеної води У нинішніх умовах без додаткової обробки отримати якісну питну воду практично неможливо Існує ряд способів для очищення водопровідної води. Найпоширенішим вважається придбання фільтра Але який фільтр потрібно купити, щоб отримати очищену воду, придатну для пиття і господарських потреб?

Фільтрація води за допомогою фільтра-глечика

Найяскравішим і бюджетним представником серед фільтрів для питної води є фільтр-глечик Елементом фільтрації у фільтрах-глечиках виступають змінні картриджі з різним наповнювачем і терміном експлуатації від 1-го до 3-х місяців Наповнювачем картриджа може бути: активоване вугілля, суміш природних мінералів, або спеціальні іонообмінні смоли Головна перевага фільтру-глека - простота в експлуатації, відсутність спеціальної установки, не займає багато місця Досить наповнити такий фільтр проточною водою, почекати деякий час, поки пройде процес фільтрації та очищена вода готова до вживання Фільтр-глечик, в залежності від застосовуваного картриджа, здатний очистити воду від: активного хлору, важких металів, солей жорсткості, неприємного запаху і каламутності.

Модельний ряд фільтрів-глечиків дуже широкий і різноманітний Відрізняються дані фільтри місткістю глечика і обсягом очищеної води Наприклад, для сім'ї з двох чоловік досить використовувати фільтр-глечик з об'ємом глечика 2,5 л і продуктивністю 170 л Але є моделі, розраховані на велику сім'ю, де обсяг глечика становить 2,8 -3,9 літра, а ресурс відфільтрованої води - 300 л.

Український ринок фільтрів

Український ринок фільтрів заповнений не тільки фільтрами-глечика, а й спеціальними проточними фільтрами для водопровідної води Магістральні фільтри для води - ті ж вугільні, або механічні фільтри, тільки вмонтовані у водопровідну систему На противагу фільтрам-глечиків, магістральні фільтри мають більший термін експлуатації змінного картриджа) і окремий кран для очищеної питної води Картріджниє фільтри припускають спеціалізовану технічну установку, ці системи значно дорожче фільтрів-глечиків Примітно те, що основним сорбентом в обох типах фільтрів виступає активоване вугілля, в рівній мірі очищає воду від забруднень Але не варто забувати, що проточний вугільний фільтр не здатний очистити воду від хвороботворних мікроорганізмів на 100%.

Що таке магістральний фільтр для води?

Магістральні фільтри для води - це ті ж самі глечики фільтри, але вбудовані в водопровід Від фільтрів-глечиків їх відрізняють більший ресурс картриджів, а також наявність окремого крана для питної води, що дуже зручно Однак такі системи вимагають додаткової установки, та й в ціновому відношенні вони значно дорожче фільтрів-глечиків Хоча спектр забруднень, що очищаються як за допомогою фільтрів-глечиків, так і за допомогою магістральних фільтрів, абсолютно однаковий (адже основний сорбент в обох типах фільтрів - це активоване вугілля).

Серед фільтрів, що очищають воду від мікроорганізмів, рекомендується застосовувати мембранні системи До них відносяться ультрафільтраційний і обратноосмотічеській фільтр.

У системах ультрафільтраційних фільтрів застосовує метод механічного очищення без додавання хімічних реагентів, а в системах зворотного осмосу - метод мембранного очищення: під час фільтрації забруднення осідають на мікропорах мембрани До недоліків систем зворотного осмосу зараховують НЕ пропускну здатність корисних елементів А ось ультрафільтраційні фільтри зберігають первинний мінеральний склад води, що очищається.

Отже, яким фільтру віддати перевагу в момент покупки залишається за вами, але те, що воду необхідно фільтрувати - це беззаперечний факт.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021