Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Що краще: фільтри-глечики або магістральні фільтри?

Що краще: фільтри-глечики або магістральні фільтри?

Всім відомо, яку важливу роль в життєдіяльності організму грає вживання очищеної води У нинішніх умовах без додаткової обробки отримати якісну питну воду практично неможливо Існує ряд способів для очищення водопровідної води. Найпоширенішим вважається придбання фільтра Але який фільтр потрібно купити, щоб отримати очищену воду, придатну для пиття і господарських потреб?

Фільтрація води за допомогою фільтра-глечика

Найяскравішим і бюджетним представником серед фільтрів для питної води є фільтр-глечик Елементом фільтрації у фільтрах-глечиках виступають змінні картриджі з різним наповнювачем і терміном експлуатації від 1-го до 3-х місяців Наповнювачем картриджа може бути: активоване вугілля, суміш природних мінералів, або спеціальні іонообмінні смоли Головна перевага фільтру-глека - простота в експлуатації, відсутність спеціальної установки, не займає багато місця Досить наповнити такий фільтр проточною водою, почекати деякий час, поки пройде процес фільтрації та очищена вода готова до вживання Фільтр-глечик, в залежності від застосовуваного картриджа, здатний очистити воду від: активного хлору, важких металів, солей жорсткості, неприємного запаху і каламутності.

Модельний ряд фільтрів-глечиків дуже широкий і різноманітний Відрізняються дані фільтри місткістю глечика і обсягом очищеної води Наприклад, для сім'ї з двох чоловік досить використовувати фільтр-глечик з об'ємом глечика 2,5 л і продуктивністю 170 л Але є моделі, розраховані на велику сім'ю, де обсяг глечика становить 2,8 -3,9 літра, а ресурс відфільтрованої води - 300 л.

Український ринок фільтрів

Український ринок фільтрів заповнений не тільки фільтрами-глечика, а й спеціальними проточними фільтрами для водопровідної води Магістральні фільтри для води - ті ж вугільні, або механічні фільтри, тільки вмонтовані у водопровідну систему На противагу фільтрам-глечиків, магістральні фільтри мають більший термін експлуатації змінного картриджа) і окремий кран для очищеної питної води Картріджниє фільтри припускають спеціалізовану технічну установку, ці системи значно дорожче фільтрів-глечиків Примітно те, що основним сорбентом в обох типах фільтрів виступає активоване вугілля, в рівній мірі очищає воду від забруднень Але не варто забувати, що проточний вугільний фільтр не здатний очистити воду від хвороботворних мікроорганізмів на 100%.

Що таке магістральний фільтр для води?

Магістральні фільтри для води - це ті ж самі глечики фільтри, але вбудовані в водопровід Від фільтрів-глечиків їх відрізняють більший ресурс картриджів, а також наявність окремого крана для питної води, що дуже зручно Однак такі системи вимагають додаткової установки, та й в ціновому відношенні вони значно дорожче фільтрів-глечиків Хоча спектр забруднень, що очищаються як за допомогою фільтрів-глечиків, так і за допомогою магістральних фільтрів, абсолютно однаковий (адже основний сорбент в обох типах фільтрів - це активоване вугілля).

Серед фільтрів, що очищають воду від мікроорганізмів, рекомендується застосовувати мембранні системи До них відносяться ультрафільтраційний і обратноосмотічеській фільтр.

У системах ультрафільтраційних фільтрів застосовує метод механічного очищення без додавання хімічних реагентів, а в системах зворотного осмосу - метод мембранного очищення: під час фільтрації забруднення осідають на мікропорах мембрани До недоліків систем зворотного осмосу зараховують НЕ пропускну здатність корисних елементів А ось ультрафільтраційні фільтри зберігають первинний мінеральний склад води, що очищається.

Отже, яким фільтру віддати перевагу в момент покупки залишається за вами, але те, що воду необхідно фільтрувати - це беззаперечний факт.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021