Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Що таке структурована вода, чи потрібен мінералізатор

Що таке структурована вода, чи потрібен мінералізатор

Вода, з якого складається організм людини, в корені відрізняється від тієї рідини, яку ми п'ємо. Важливо, щоб вода, що знаходиться в організмі, була подібна до питної по структурі. Це сприяє зміцненню здоров'я, надає бадьорості і ефективно відновлювати сили.

Незважаючи на те, що в природі така вода має корисні властивості, але знайти її практично неможливо. Структурована вода - це рідина з упорядкованою структурою молекул. Сьогодні отримати таку воду стало можливим, завдяки її обробці.

Структурована вода має рідкокристалічну структуру, молекули в ній виглядають у вигляді шестигранної сніжинки. Володіючи своєї «енергетикою», рідина, потрапляючи в водопровідні труби, піддається тиску, механічної чищенні, транспортуванні, нагріванню. Такі неприродні впливу роблять її «мертвої». Залежно від впливів шестигранник молекул руйнується або порушується його структура.

Багато вчених працюють над цією проблемою. Існує багато методів, які впливають на структуру води. Одним з таких пристроїв є мінералізатор.

Системи зворотного осмосу відомі своєю високим ступенем очищення, рівної якій, на сьогодні, поки немає. Завдяки основному елементу мембрані, людина отримує ідеально очищену воду від шкідливих домішок, бактерій і вірусів. Крім того, йде проблема накипу на побутових приладах, іржі на сантехніці і інші неприємності.

Але деякі фахівці стверджують, що разом з домішками з води йдуть і мінеральні речовини. Якщо вживати постійно таку воду, то в організмі буде нестача мінералів, а необхідні солі і кальцій будуть вимиватися з організму.

Але потрібно зауважити, що більшість мінералів людина одержує не з води. А саме їжа сприяє стабільності в організмі корисних речовин. Фрукти, овочі, правильне харчування - заповнять цю нестачу.

Ось чому виробника фільтрувального обладнання пропонують в якості додаткового обладнання мінералізатор, як 6 щабель водоочищення в системах зворотного осмосу.

Вже доведено, що використання такого пристрою підвищує рівень мінералів в очищеній воді приблизно у два рази. Безумовно, це призводить до додаткових фінансових витрат при купівлі обладнання. Але в будь-якому випадку, вибір залишається за вами.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021