Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Cистема зворотного осмосу ТМ Puricom - Stella Standart Family: детальний огляд

Cистема зворотного осмосу ТМ Puricom - Stella Standart Family: детальний огляд

Навряд чи кого-небудь в наш час потрібно переконувати в тому, що очищення питної води є необхідністю. Глобальне забруднення навколишнього середовища, іржаві водопровідні труби, що давно вичерпали свій ресурс - все це аж ніяк не сприяє чистоті води, яку всі ми п'ємо і використовуємо для приготування їжі.

У магазинах пропонують широкий вибір найрізноманітніших систем водоочистки, починаючи від найпростіших і недорогих фільтрів-глечиків і закінчуючи складними багаторівневими фільтрами, за допомогою яких може виконуватися навіть промислова очистка води. Втім, найбільш оптимальними для використання в побутових умовах є обернено-осмотичні фільтри для води, купити які зараз можна за цілком доступними цінами.

Як приклад розглянемо систему водоочистки «Stella Standart Familia», яка не так давно з'явилася на нашому ринку і яка працює за принципом зворотного осмосу.

20131203 1 min

До числа переваг цієї фільтрувальної установки відноситься швидка і ефективна очистка води від шкідливих домішок, а також висока якість роботи. В цьому немає нічого дивного, оскільки фільтри для води «Stella Standart Familia» виготовляються в Іспанії, а не в Китаї, як більшість дешевих підробок. Перевірити оригінальність купленого фільтра зовсім нескладно - достатньо порівняти перші цифри штрих-коду, нанесеного на етикетку, зі спеціальною довідковою таблицею, щоб переконатися, що даний товар дійсно зроблений в Іспанії.

20131203 2 min

Можна також зайти на офіційний Інтернет-сайт виробника (www.puricom.eu) і перевірити наявність даної моделі фільтра в списку продукції компанії. Для захисту від підробок на панель з встановленими картриджами, накопичувальний бак і пакувальну коробку наклеюються ярлички з серійним номером продукту, який також можна перевірити на сайті.

20131203 3 min

Кожен фільтр для питної води «Stella Standart Familia» упакований в яскраву барвисту коробку з зеленими смугами різних відтінків, що нагадує поверхню листя латаття, покриту крапельками щойно випавшої роси. Вельми оригінальне і цікаве оформлення.

20131203 4 min

Всі комплектуючі ретельно упаковані із застосуванням пінопласту, що забезпечує їх повне збереження навіть при тривалому транспортуванні. Дрібні деталі (приєднувальний фітінг, кран і мембрана) знаходяться в запаяному пакеті, що виключає можливість втрати будь-яких комплектуючих.

20131203 5 min

20131203 6 min

20131203 7 min

Відмінною особливістю цієї системи є спосіб кріплення трьох основних картриджів. Вони розташовані в ряд на спеціальній пластиковій панелі оригінального дизайну, зі зворотного боку якої встановлено фільтр поста і мембрана. Пластик, з якого виготовлений фільтр для води «Stella Standart Familia »відрізняється дуже високою якістю. Він не видає абсолютно ніяких неприємних запахів, а всі складові частини щільно прилягають один до одного без помітних зазорів і перекосів.

20131203 8 min

Тут також залишається достатньо місця для монтажу додаткових аксесуарів, якими можна укомплектувати цей фільтр для води (біокерамічний картридж, мінералізатор або ще один фільтр поста).

20131203 91 min

Розташовані на передній панелі картриджі можуть повертатися і відгинатися на кут до 45 градусів, що значно полегшує їх заміну.

20131203 10 min

Ще однією важливою перевагою системи водопідготовки «Stella Standart Familia» є універсальність підключення за допомогою спеціальних отворів, розташованих на панелях з боків від колб. Цей фільтр для води може встановлюватися в будь-якому місці під мийкою і підключатися зліва або праворуч.

20131203 11 min

Підказки по підключенню

При цьому спосіб під'єднання ніяк не впливає на якість і швидкість очищення води. Завдяки невеликому діаметру й витягнутій формі накопичувального бака його зовсім нескладно розмістити навіть в дуже обмеженому просторі.

20131203 12 min

Підключення з лівого боку

20131203 13 min

Підключення з правого боку

20131203 14 min

У комплект поставки входить декілька картриджів

Перші три з них - картридж поліпропіленовий, картридж, заповнений гранульованим вугіллям і картридж з наповненням з брикетованого вугілля.

20131203 15 min

Перша ступінь очистки - картридж поліпропіленовий

20131203 16 min

Друга ступінь очистки - картридж, заповнений гранульованим вугіллям

20131203 17 min

Третя ступінь очистки - картридж  з брикетованого вугілля

20131203 18 min

Зібрані картриджі, поміщені в красиві колби

У комплект входить також оригінальна мембрана, виготовлена ​​компанією «Green Filter Membranes» (модель TW-1812-50, розрахована на 50 галонів води). Вона отримала схвалення впливової міжнародної організації «Water Quality Association». На завершальній стадії очищення води використовується вугільний фільтр поста. Спеціальні малюнки на колбах показують послідовність установки картриджів.

20131203 19 min

Для подачі очищеної води система укомплектована спеціальним краном.

20131203 20 min

«Stella Standart Familia» від відомого іспанського виробника це надійний і зручний у використанні фільтр для води, купити який тепер можна в Києві та інших містах України. Втім система, яка використовує для своєї роботи зворотний осмос, це не просто фільтр, а багатофункціональна і ефективна водопідготовка. З огляду на якість виготовлення, міцність і зручність монтажу, ціна на фільтр для води «Stella Standart Familia» є цілком доступною. До того ж на фільтри надається гарантія протягом одного року з моменту покупки.

Останні новини
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021