Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-17:00
 • сб-нд: вихідні

Фільтр для води в офіс

Фільтр для води в офіс

Фільтр для води в офіс

Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із найважливіших факторів є наявність чистої питної води, доступної в необмеженій кількості для забезпечення всіх потреб працівників.

Забезпечити приміщення чистою водою можна шляхом встановлення якісних фільтрів для води до офісу – така система підбирається під індивідуальні потреби кожного замовника.

Існує кілька різновидів модульного фільтраційного обладнання:

 • Механічний фільтр. Встановлюється з метою відсіювання рідини з нерозчинних частинок, найчастіше використовується для попередньої підготовки рідини до наступних етапів фільтрації.

 • Сорбційний фільтр. Пористий матеріал на основі вугілля містить різні розчинні органічні домішки, сполуки хлору, пестициди, гербіциди та інші.

 • Іонообмінний фільтр. Застосовується зниження жорсткості води.

 • Зворотноосмотичний фільтр. Забруднений розчин під тиском пропускається через спеціальну синтетичну мембрану, в якій затримуються небажані мінеральні солі та домішки.

 • Електромагнітні фільтри. Призначений для запобігання утворенню накипу та відкладення солей жорсткості на стінках нагрівальних елементів побутової техніки (чайників, кофемашин, пральних машин тощо).

 • УФ-фільтр. Проводить повну дезинфекцію рідини, знищує 99% патогенних бактерій, вірусів та грибків. При цьому у воді залишаються корисні для людини мінерали.

Для вибору правильної системи фільтрації важливо звертати увагу на індивідуальне забруднення води у системі водопостачання. Для цього зразок рідини з-під крана необхідно відправити в лабораторію для загального аналізу води, в результаті якого фахівці виявлять усі існуючі з'єднання вище допустимої норми. Кожен вид з'єднання має свій рівень небезпеки для людського організму та техніки – встановлення фільтру для води в офіс може стати найкращим вирішенням цієї проблеми.

Дуже важливо боротися з такими домішками проточної води:

 1. Солі кальцію та магнію – основна причина формування накипу та вапняного нальоту, який завдає величезної шкоди нагрівальним елементам побутової техніки. Також ці солі активно осідають у внутрішніх органах людини, стаючи причиною утворення каменів у нирках та жовчних шляхах.

 2. Органіка – токсичні речовини, що розкладаються, які при вживанні можуть викликати у людини сильні харчові отруєння.

 3. Тяжкі метали - з часом накопичуються в організмі, стаючи причиною різних хронічних захворювань внутрішніх органів.

 4. Залізо – частинки іржі осідають у внутрішніх органах, призводячи до порушень гормонального фону, погіршення стану зубів, виникнення алергічних реакцій та випадіння волосся.

 5. Хлор – значно шкодить шкірі при зовнішньому впливі, при вживанні внутрішньо поступово руйнує нервову та серцево-судинну систему людини.

 6. Бактерії - у питній воді може жити величезна кількість різних видів бактерій і вірусів (кишкова паличка, тиф та ін), більшість з яких можуть стати причиною розладів шлунково-кишкового тракту та сильних отруєнь.

Вибір та встановлення якісного фільтру для води в офіс – необхідне рішення, яке безпосередньо вплине на продуктивність та загальне самопочуття працівників. Підібрати та купити очисну систему можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективну фільтрацію води від усіляких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я ваших співробітників.

FAQ:

У яких випадках фільтр механічного очищення води потрібен?

Обладнання грубої очистки необхідно для підготовки води до наступних етапів фільтрації. Особливо важливий цей етап очищення у разі подальшого застосування зворотньоосмотичної мембрани та сорбційного фільтра.

Які домішки можна видалити за допомогою зворотноосмотичної мембрани?

Такий фільтруючий елемент очищає рідину від 99% домішок, роблячи воду корисною та повністю безпечною для людського організму.

Які домішки видаляє сорбційний фільтр?

Вугільна система фільтрації призначена для видалення з води хлору, токсичних органічних сполук, пестицидів та гербіцидів.

Чи небезпечно пити воду з-під крана?

Деякі види домішок надають значний негативний вплив на організм людини – викликають харчові отруєння, погіршують стан печінки та нирок, руйнують судини, викликають сильні алергічні реакції.

Фільтр для води в офіс

Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023