Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Фільтр для води в офіс

Фільтр для води в офіс

Фільтр для води в офіс

Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із найважливіших факторів є наявність чистої питної води, доступної в необмеженій кількості для забезпечення всіх потреб працівників.

Забезпечити приміщення чистою водою можна шляхом встановлення якісних фільтрів для води до офісу – така система підбирається під індивідуальні потреби кожного замовника.

Існує кілька різновидів модульного фільтраційного обладнання:

 • Механічний фільтр. Встановлюється з метою відсіювання рідини з нерозчинних частинок, найчастіше використовується для попередньої підготовки рідини до наступних етапів фільтрації.

 • Сорбційний фільтр. Пористий матеріал на основі вугілля містить різні розчинні органічні домішки, сполуки хлору, пестициди, гербіциди та інші.

 • Іонообмінний фільтр. Застосовується зниження жорсткості води.

 • Зворотноосмотичний фільтр. Забруднений розчин під тиском пропускається через спеціальну синтетичну мембрану, в якій затримуються небажані мінеральні солі та домішки.

 • Електромагнітні фільтри. Призначений для запобігання утворенню накипу та відкладення солей жорсткості на стінках нагрівальних елементів побутової техніки (чайників, кофемашин, пральних машин тощо).

 • УФ-фільтр. Проводить повну дезинфекцію рідини, знищує 99% патогенних бактерій, вірусів та грибків. При цьому у воді залишаються корисні для людини мінерали.

Для вибору правильної системи фільтрації важливо звертати увагу на індивідуальне забруднення води у системі водопостачання. Для цього зразок рідини з-під крана необхідно відправити в лабораторію для загального аналізу води, в результаті якого фахівці виявлять усі існуючі з'єднання вище допустимої норми. Кожен вид з'єднання має свій рівень небезпеки для людського організму та техніки – встановлення фільтру для води в офіс може стати найкращим вирішенням цієї проблеми.

Дуже важливо боротися з такими домішками проточної води:

 1. Солі кальцію та магнію – основна причина формування накипу та вапняного нальоту, який завдає величезної шкоди нагрівальним елементам побутової техніки. Також ці солі активно осідають у внутрішніх органах людини, стаючи причиною утворення каменів у нирках та жовчних шляхах.

 2. Органіка – токсичні речовини, що розкладаються, які при вживанні можуть викликати у людини сильні харчові отруєння.

 3. Тяжкі метали - з часом накопичуються в організмі, стаючи причиною різних хронічних захворювань внутрішніх органів.

 4. Залізо – частинки іржі осідають у внутрішніх органах, призводячи до порушень гормонального фону, погіршення стану зубів, виникнення алергічних реакцій та випадіння волосся.

 5. Хлор – значно шкодить шкірі при зовнішньому впливі, при вживанні внутрішньо поступово руйнує нервову та серцево-судинну систему людини.

 6. Бактерії - у питній воді може жити величезна кількість різних видів бактерій і вірусів (кишкова паличка, тиф та ін), більшість з яких можуть стати причиною розладів шлунково-кишкового тракту та сильних отруєнь.

Вибір та встановлення якісного фільтру для води в офіс – необхідне рішення, яке безпосередньо вплине на продуктивність та загальне самопочуття працівників. Підібрати та купити очисну систему можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлене в асортименті обладнання дозволить вам провести ефективну фільтрацію води від усіляких домішок та забруднень, подбати про безпеку та здоров'я ваших співробітників.

FAQ:

У яких випадках фільтр механічного очищення води потрібен?

Обладнання грубої очистки необхідно для підготовки води до наступних етапів фільтрації. Особливо важливий цей етап очищення у разі подальшого застосування зворотньоосмотичної мембрани та сорбційного фільтра.

Які домішки можна видалити за допомогою зворотноосмотичної мембрани?

Такий фільтруючий елемент очищає рідину від 99% домішок, роблячи воду корисною та повністю безпечною для людського організму.

Які домішки видаляє сорбційний фільтр?

Вугільна система фільтрації призначена для видалення з води хлору, токсичних органічних сполук, пестицидів та гербіцидів.

Чи небезпечно пити воду з-під крана?

Деякі види домішок надають значний негативний вплив на організм людини – викликають харчові отруєння, погіршують стан печінки та нирок, руйнують судини, викликають сильні алергічні реакції.

Фільтр для води в офіс

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021