Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00

Фільтри для пральних машин

Фільтри для пральних машин

Ринок побутової техніки представлений безліччю моделей пральних машин від різних виробників. Творці машин продовжують їх вдосконалити, з'являються нові моделі, але даний товар залишається вразливим і піддається впливу внутрішніх та зовнішніх чинників.


З водопроводу в машинку потрапляє вода з різним ступенем жорсткості і домішками, що істотно відбивається на її нормальній роботі. Вихід з ладу нагрівального елементу - часта причина поломки. ТЕН виконує функцію нагрівання до необхідної для прання температури. Використовуючи неякісну воду, нагрівальний елемент покривається накипом, в результаті чого, насос виходить з ладу - термін служби істотно зменшується. За статистикою 90% поломок машин трапляється з цієї причини.


Фільтр для пральної машинки має форму колби, усередині якої знаходиться картридж. Його встановлюють на магістраль з холодною водою. Матеріал виготовлення - прозорий високоміцний пластик. Прозорість колби дає можливість спостерігати за забрудненням фільтра і вчасно міняти картридж. Термін експлуатації фільтра - 3-6 місяців.

Види фільтрів

 1. Найдоступніший і недорогий - сольовий або поліфосфатний фільтр. Відбувається грубе очищення води. Він представлений у вигляді колби, де знаходиться поліфосфат натрію. Речовини, що утворюють накип, обволікаються молекулами поліфосфата. Під час нагрівання - не утворюють накип. Періодично потрібно досипати речовина в колбу. Такий фільтр можна ставити тільки для очищення технічної води.
 2. Екологічні та сучасні - магнітні фільтри. Переваги від інших фільтрів:
 • Довговічність.
 • Надійність.
 • Висока ефективність.
 • Хороша продуктивність.
 • Можливість використання для фільтрації питної води.
 • Простота установки.

Принцип роботи насоса полягає у впливі магнітного поля на воду. Розпад солей кальцію і магнію відбувається на молекулярному рівні. Багато хто вважає, що завдяки пом'якшенню води, можна заощадити на пральному порошку.

Щоб правильно вибрати фільтр для пральної машинки, потрібно здати водопровідну воду в лабораторію для аналізу якості. Вибір фільтра залежить від того чи містяться у воді ті чи інші речовини.

Установка фільтра

Фільтр для пральних машин встановлюється перед наливним шлангом. Встановити його не представляє ніякої складності:

 • Перекрити подачу води.
 • Відкрутити зливний шланг.
 • Прикрутити на його місце фільтр для очищення води.
 • На фільтр накрутити шланг подачі води.
 • У фільтрі використовується та ж різьблення, що і у шланга - проблем з установкою не виникне.

Заміна фільтра для пральної машинки зажадає від вас 5 хвилин. Ефективність фільтра буде залежати від якості проточної води і якості фільтра.

Останні новини
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021