Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Фільтри для пральних машин

Фільтри для пральних машин

Ринок побутової техніки представлений безліччю моделей пральних машин від різних виробників. Творці машин продовжують їх вдосконалити, з'являються нові моделі, але даний товар залишається вразливим і піддається впливу внутрішніх та зовнішніх чинників.


З водопроводу в машинку потрапляє вода з різним ступенем жорсткості і домішками, що істотно відбивається на її нормальній роботі. Вихід з ладу нагрівального елементу - часта причина поломки. ТЕН виконує функцію нагрівання до необхідної для прання температури. Використовуючи неякісну воду, нагрівальний елемент покривається накипом, в результаті чого, насос виходить з ладу - термін служби істотно зменшується. За статистикою 90% поломок машин трапляється з цієї причини.


Фільтр для пральної машинки має форму колби, усередині якої знаходиться картридж. Його встановлюють на магістраль з холодною водою. Матеріал виготовлення - прозорий високоміцний пластик. Прозорість колби дає можливість спостерігати за забрудненням фільтра і вчасно міняти картридж. Термін експлуатації фільтра - 3-6 місяців.

Види фільтрів

 1. Найдоступніший і недорогий - сольовий або поліфосфатний фільтр. Відбувається грубе очищення води. Він представлений у вигляді колби, де знаходиться поліфосфат натрію. Речовини, що утворюють накип, обволікаються молекулами поліфосфата. Під час нагрівання - не утворюють накип. Періодично потрібно досипати речовина в колбу. Такий фільтр можна ставити тільки для очищення технічної води.
 2. Екологічні та сучасні - магнітні фільтри. Переваги від інших фільтрів:
 • Довговічність.
 • Надійність.
 • Висока ефективність.
 • Хороша продуктивність.
 • Можливість використання для фільтрації питної води.
 • Простота установки.

Принцип роботи насоса полягає у впливі магнітного поля на воду. Розпад солей кальцію і магнію відбувається на молекулярному рівні. Багато хто вважає, що завдяки пом'якшенню води, можна заощадити на пральному порошку.

Щоб правильно вибрати фільтр для пральної машинки, потрібно здати водопровідну воду в лабораторію для аналізу якості. Вибір фільтра залежить від того чи містяться у воді ті чи інші речовини.

Установка фільтра

Фільтр для пральних машин встановлюється перед наливним шлангом. Встановити його не представляє ніякої складності:

 • Перекрити подачу води.
 • Відкрутити зливний шланг.
 • Прикрутити на його місце фільтр для очищення води.
 • На фільтр накрутити шланг подачі води.
 • У фільтрі використовується та ж різьблення, що і у шланга - проблем з установкою не виникне.

Заміна фільтра для пральної машинки зажадає від вас 5 хвилин. Ефективність фільтра буде залежати від якості проточної води і якості фільтра.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021