Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Фільтри для пом'якшення жорсткої води

Фільтри для пом'якшення жорсткої води

Результати використання жорсткої води ми спостерігаємо щодня - накип на чайнику, в пральній машині, посудомийній машині, на тенах побутового водонагрівача.

Жорстка вода доставляє не тільки незручності в побуті, але і шкодить здоров'ю людини.

Показник жорсткості води не повинен перевищувати 7 мг-екв / л. Така жорсткість допустима для води, яка подається по водопроводах без спеціальної обробки. Якщо жорсткість буде вище, то термін служби труб зменшується, бо вони швидше обростуть вапняними відкладеннями. Якщо, навпаки, жорсткість буде нижче, вода буде м'якою, але залозистої. Використання пластикових труб дозволяє розв'язати цю задачу.

За ступенем жорсткості воду можна розділити на:

 • М'яку, яку отримують зі свердловини великої глибини.
 • Середню, яка біжить з кранів.
 • Жорстку і Наджорстка - зустрічаються повсюдно і доставляють багато клопоту споживачам води.

Які ознаки жорсткої води?

 • Товстий шар накипу на нагрівальних приладах.
 • Білі кола на скляному посуді.
 • Мило і миючі засоби погано піняться.
 • Одяг швидко втрачає свій первісний колір після прання в жорсткій воді.
 • При умовно, шкіра стягується, а волосся стає жорсткими та сухими.
 • Потрапляючи в організм, солі осідають на судинах і нирках, утворюючи камені.

Найпростіші способи пом'якшення води від солей кальцію і магнію - це кип'ятіння і додавання в воду кальцинованої соди (дві чайні ложки на відро води).

Сьогодні цю проблему вирішує фільтр для пом'якшення жорсткої води.

Магнітний фільтр - на жорстку воду впливають магнітним полем. Відбувається видалення різних домішок, іонів магнію і кальцію. Магніти розташовані зовні труби водопроводу.

Глечик з фільтром для жорсткої води - в місткості закріплений фільтрувальний елемент у вигляді картриджа. Це найпростіший і бюджетний спосіб пом'якшення. Як сорбент застосовується активоване вугілля.

Іонообмінні пом'якшувачі - використовується метод іонного обміну. Система складається з двох місткостей. В одній знаходиться іонообмінна смола, в іншій - сольовий розчин. Вода проходить спочатку через першу місткість, насичуючись його іонами. Іони смоли вступають в реакцію з солями магнію і кальцію, видаляючи їх. Потім вода надходить у другій резервуар, де відбувається реакція з сольовим розчином, де відсутні іони кальцію і магнію заміщуються іонами натрію.

Використання зворотного осмосу характеризується найбільшим ефектом пом'якшення води. Вода, проходячи через напівпроникну мембрану, очищається від домішок. Тут відбувається повне видалення солей магнію і кальцію.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021