Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Фільтри для пом'якшення жорсткої води

Фільтри для пом'якшення жорсткої води

Результати використання жорсткої води ми спостерігаємо щодня - накип на чайнику, в пральній машині, посудомийній машині, на тенах побутового водонагрівача.

Жорстка вода доставляє не тільки незручності в побуті, але і шкодить здоров'ю людини.

Показник жорсткості води не повинен перевищувати 7 мг-екв / л. Така жорсткість допустима для води, яка подається по водопроводах без спеціальної обробки. Якщо жорсткість буде вище, то термін служби труб зменшується, бо вони швидше обростуть вапняними відкладеннями. Якщо, навпаки, жорсткість буде нижче, вода буде м'якою, але залозистої. Використання пластикових труб дозволяє розв'язати цю задачу.

За ступенем жорсткості воду можна розділити на:

 • М'яку, яку отримують зі свердловини великої глибини.
 • Середню, яка біжить з кранів.
 • Жорстку і Наджорстка - зустрічаються повсюдно і доставляють багато клопоту споживачам води.

Які ознаки жорсткої води?

 • Товстий шар накипу на нагрівальних приладах.
 • Білі кола на скляному посуді.
 • Мило і миючі засоби погано піняться.
 • Одяг швидко втрачає свій первісний колір після прання в жорсткій воді.
 • При умовно, шкіра стягується, а волосся стає жорсткими та сухими.
 • Потрапляючи в організм, солі осідають на судинах і нирках, утворюючи камені.

Найпростіші способи пом'якшення води від солей кальцію і магнію - це кип'ятіння і додавання в воду кальцинованої соди (дві чайні ложки на відро води).

Сьогодні цю проблему вирішує фільтр для пом'якшення жорсткої води.

Магнітний фільтр - на жорстку воду впливають магнітним полем. Відбувається видалення різних домішок, іонів магнію і кальцію. Магніти розташовані зовні труби водопроводу.

Глечик з фільтром для жорсткої води - в місткості закріплений фільтрувальний елемент у вигляді картриджа. Це найпростіший і бюджетний спосіб пом'якшення. Як сорбент застосовується активоване вугілля.

Іонообмінні пом'якшувачі - використовується метод іонного обміну. Система складається з двох місткостей. В одній знаходиться іонообмінна смола, в іншій - сольовий розчин. Вода проходить спочатку через першу місткість, насичуючись його іонами. Іони смоли вступають в реакцію з солями магнію і кальцію, видаляючи їх. Потім вода надходить у другій резервуар, де відбувається реакція з сольовим розчином, де відсутні іони кальцію і магнію заміщуються іонами натрію.

Використання зворотного осмосу характеризується найбільшим ефектом пом'якшення води. Вода, проходячи через напівпроникну мембрану, очищається від домішок. Тут відбувається повне видалення солей магнію і кальцію.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021