Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Фільтри для води в приватних будівлях

Фільтри для води в приватних будівлях

У місті вода потрапляє у квартири після проходження фільтрації на очисних спорудах. Найчастіше такого очищення може не вистачити. Тому багато хто встановлює у своїх оселях стаціонарні фільтри для води. З усім по-іншому йде справа з водою в дачних будинках або заміських котеджах. Тут, перш ніж придбати систему для очищення води, слід врахувати ряд факторів, а саме:

 • Джерело води;
 • хімічний склад;
 • рівень забруднення;
 • швидкість і обсяг води, що подається.

З огляду на всі ці критерії, для кожного приватного будинку фільтр буде підбиратися індивідуально.

Всі побутові фільтри, які використовуються у квартирах, призначені для очищення тільки водопровідної води та абсолютно не підходять для її фільтрації в приватних будівлях. Вода, яка потрапляє в приватний будинок, обов'язково повинна проходити двоступеневий процес очищення з використанням декількох фільтрів. Один фільтр встановлюється на вхідні магістраль і призначений для видалення великого сміття, що міститься у воді. Другий - забезпечує тонше очищування води. Таким чином, завдяки фільтрам, в будинку завжди буде хороша технічна вода і якісна питна. Вода, що надходить зі свердловин або колодязів, містить велику кількість солей і заліза. У цьому випадку найбільше підійдуть фільтри, призначені для зменшення вмісту металу і пом'якшення води.


Визначитися з вибором фільтра, який би підійшов саме для вашого будинку, допоможуть результати аналізу складу води, що проводяться службами гігієни і епідеміології даного регіону. Крім вмісту у воді металів і солей, вони також проведуть дослідження на наявність в ній бактерій і вірусів. Такі аналізи можуть провести та фірми, що займаються продажем і установкою очисного обладнання.


Найбільш популярною схемою фільтрації для приватних будівель є:

 1. Фільтр картриджний механічний AMG Slim 20
 2. Система знезалізнення з видаленням марганцю і сірководню Iron Clear FBF 1 248 (Q = 1-1,5 м3 / год)
 3. Система пом'якшення води з видаленням амонію, нітратів і нітритів Ionix SF 844 (Q = 1-1,5 м3 / год)
 4. Фільтр картриджний сорбційний AMG Slim 20
 5. Система зворотного осмосу для питної води AquaMagic.

Для тих, хто збирається зробити власну опалювальну систему з єдиним фільтром, підійде комплексне рішення, яке ми можемо надати:

 1. Фільтр картриджний механічний AMG Slim 20
 2. Система змішаної дії (пом'якшення, видалення заліза, марганцю, амонію) серії CR 1248 (Q = 1,5 м3 / год).

Використання нашого обладнання гарантує відсутність накипу на поверхні, як котлів, так і інших елементів опалення. Вони також надійно захистять від накипу електронагрівне устаткування в вашому домі.

У будь-якому заміському будинку використовується дуже багато різних побутових приладів, тому так важливо мати потужну систему водоочищення. Звернувшись до спеціалізованих фірм, можна бути впевненим, що кваліфіковані майстри допоможуть вибрати та встановити прилади очищення, а також провести хімічний аналіз надходить в будинок води.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021