Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Фільтри для води в приватних будівлях

Фільтри для води в приватних будівлях

У місті вода потрапляє у квартири після проходження фільтрації на очисних спорудах. Найчастіше такого очищення може не вистачити. Тому багато хто встановлює у своїх оселях стаціонарні фільтри для води. З усім по-іншому йде справа з водою в дачних будинках або заміських котеджах. Тут, перш ніж придбати систему для очищення води, слід врахувати ряд факторів, а саме:

 • Джерело води;
 • хімічний склад;
 • рівень забруднення;
 • швидкість і обсяг води, що подається.

З огляду на всі ці критерії, для кожного приватного будинку фільтр буде підбиратися індивідуально.

Всі побутові фільтри, які використовуються у квартирах, призначені для очищення тільки водопровідної води та абсолютно не підходять для її фільтрації в приватних будівлях. Вода, яка потрапляє в приватний будинок, обов'язково повинна проходити двоступеневий процес очищення з використанням декількох фільтрів. Один фільтр встановлюється на вхідні магістраль і призначений для видалення великого сміття, що міститься у воді. Другий - забезпечує тонше очищування води. Таким чином, завдяки фільтрам, в будинку завжди буде хороша технічна вода і якісна питна. Вода, що надходить зі свердловин або колодязів, містить велику кількість солей і заліза. У цьому випадку найбільше підійдуть фільтри, призначені для зменшення вмісту металу і пом'якшення води.


Визначитися з вибором фільтра, який би підійшов саме для вашого будинку, допоможуть результати аналізу складу води, що проводяться службами гігієни і епідеміології даного регіону. Крім вмісту у воді металів і солей, вони також проведуть дослідження на наявність в ній бактерій і вірусів. Такі аналізи можуть провести та фірми, що займаються продажем і установкою очисного обладнання.


Найбільш популярною схемою фільтрації для приватних будівель є:

 1. Фільтр картриджний механічний AMG Slim 20
 2. Система знезалізнення з видаленням марганцю і сірководню Iron Clear FBF 1 248 (Q = 1-1,5 м3 / год)
 3. Система пом'якшення води з видаленням амонію, нітратів і нітритів Ionix SF 844 (Q = 1-1,5 м3 / год)
 4. Фільтр картриджний сорбційний AMG Slim 20
 5. Система зворотного осмосу для питної води AquaMagic.

Для тих, хто збирається зробити власну опалювальну систему з єдиним фільтром, підійде комплексне рішення, яке ми можемо надати:

 1. Фільтр картриджний механічний AMG Slim 20
 2. Система змішаної дії (пом'якшення, видалення заліза, марганцю, амонію) серії CR 1248 (Q = 1,5 м3 / год).

Використання нашого обладнання гарантує відсутність накипу на поверхні, як котлів, так і інших елементів опалення. Вони також надійно захистять від накипу електронагрівне устаткування в вашому домі.

У будь-якому заміському будинку використовується дуже багато різних побутових приладів, тому так важливо мати потужну систему водоочищення. Звернувшись до спеціалізованих фірм, можна бути впевненим, що кваліфіковані майстри допоможуть вибрати та встановити прилади очищення, а також провести хімічний аналіз надходить в будинок води.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021