Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-17:00
 • сб-нд: вихідні

Газована вода в басейні

Газована вода в басейні

Асоціативний ряд нашого мислення до того чи іншого слова безмежний Так, почувши слово «басейн», нам представляється палітра від глянцево-перлового до блакитно-небесного, або навіть, до ультрамаринового відтінку води Але не всім відомо, що здоров'я користувачів і колір води в басейні безпосередньо залежить від правильно підібраного системи фільтрації води, що подається.

Хімічну обробку води в басейні можна проводити різними способами До способів, що не вимагає щоденного аналітичного контролю, відноситься ультрафіолетовий знезаражувач води і озонування води При дозуванні в підготовлену воду хімічних дезінфектантів необхідно дивитися за наявністю реагентів в ємності станції дозування У разі закінчення дезінфекційного розчину в ємності, дозування припиняється, станція дозування автоматично відключається, тим самим припиняючи знезараження води У випадку з ультрафіолетовим знезаражувачем води, витратним елементом є УФ лампа для знезараження води, яку необхідно міняти через 9000 годин роботи, про необхідність заміни Вас сповістить контролер установки В установках озонування змінними елементами є картриджі очищення повітря, їх заміна проводиться в середньому раз на рік, в залежності від запилення приміщення, в якому розташовується установка озонування води.

Використовуючи хімію для басейнів в таблетках, є ризик "надмірної" обробки, що може негативно позначитися на самопочутті користувачів басейну Отже, зниження ризиків і витрат хімічних реагентів - завдання номер один.

Одним з ноу-хау в знезараженні води для басейнів є метод газування вуглекислим газом, СО2

Суть цього методу в застосуванні дуже проста Використовувані гіпохлорит натрію і кальцію для знезараження води в басейні, призводять до підвищення рівня pH Що б його рівень був в нормі, тобто 7,2 7,4 доводиться застосовувати засоби, що знижують його Впровадження ж вуглекислого газу для регулювання лужності води, дозволяє перетворити процес знезараження та дезінфекції в результативне, менш витратне, з максимальним продовженням терміну служби всіх складових басейну, дія CO2, вступаючи в реакцію з H2O, утворює солі вугільної кислоти (H2CO3) Завдяки їх властивостями в басейні підтримується загальний рівень pH і утворюється буфер і за рахунок цього стабілізують pH.

Дозування вуглекислого газу для невеликих басейнів проводиться автоматично, при допомогою вузла дозування з вбудованим контролером і контрольно вимірювальної арматурою Таким чином, єдиною операцією, яку необхідно виконувати - міняти порожні газові балони.

Порівняльна характеристика використання CO2 і кислот

CO2Кислоти
 • безпечно для здоров'я плавців
 • легкий контроль рівня рН
 • передозування СО2 не є небезпечною для здоров'я
 • pH води постійний
 • негорючий, вибухобезпечний газ
 • при випадковому витоку СО2 - досить провітрити приміщення
 • використання СО2 в якості реагенту, запобігає ризику освіти
 • хлор-газу при змішуванні помилково кислоти і хлорують реагенту
 • агресивні по відношенню до купався
 • викликає корозію металевих конструкцій басейну
 • спеціальних умов для зберігання та спецодягу для роботи з ними

Заміну балона з вуглекислим газом здійснюється не частіше одного разу на сезон Яких-небудь обмежень у використанні системи фільтрації з знезараженням CO2 немає Основними вимогами є показники аналізу вихідної води Лужність повинна бути не менше 150мг / л, жорсткість - більше 300 мг / л.

Слід зазначити, що застосування методу газування вуглекислим газом, CO2, не приводить до підвищення рівня сульфатів і хлоридів в стоках, в технічному приміщенні басейну підтримується нормальна атмосфера, а це запобігає утворенню нальоту на обладнанні і перешкоджає виникненню корозії.

Устаткування для дозування CO2 просто в установці і запуску, в кінцевому рахунку, не вимагає сервісного обслуговування Ось чому, метод газування басейнів вуглекислим газом, CO2 - це природоохоронна і безпечна альтернатива хімічних реагентів.

Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023