Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Газована вода в басейні

Газована вода в басейні

Асоціативний ряд нашого мислення до того чи іншого слова безмежний Так, почувши слово «басейн», нам представляється палітра від глянцево-перлового до блакитно-небесного, або навіть, до ультрамаринового відтінку води Але не всім відомо, що здоров'я користувачів і колір води в басейні безпосередньо залежить від правильно підібраного системи фільтрації води, що подається.

Хімічну обробку води в басейні можна проводити різними способами До способів, що не вимагає щоденного аналітичного контролю, відноситься ультрафіолетовий знезаражувач води і озонування води При дозуванні в підготовлену воду хімічних дезінфектантів необхідно дивитися за наявністю реагентів в ємності станції дозування У разі закінчення дезінфекційного розчину в ємності, дозування припиняється, станція дозування автоматично відключається, тим самим припиняючи знезараження води У випадку з ультрафіолетовим знезаражувачем води, витратним елементом є УФ лампа для знезараження води, яку необхідно міняти через 9000 годин роботи, про необхідність заміни Вас сповістить контролер установки В установках озонування змінними елементами є картриджі очищення повітря, їх заміна проводиться в середньому раз на рік, в залежності від запилення приміщення, в якому розташовується установка озонування води.

Використовуючи хімію для басейнів в таблетках, є ризик "надмірної" обробки, що може негативно позначитися на самопочутті користувачів басейну Отже, зниження ризиків і витрат хімічних реагентів - завдання номер один.

Одним з ноу-хау в знезараженні води для басейнів є метод газування вуглекислим газом, СО2

Суть цього методу в застосуванні дуже проста Використовувані гіпохлорит натрію і кальцію для знезараження води в басейні, призводять до підвищення рівня pH Що б його рівень був в нормі, тобто 7,2 7,4 доводиться застосовувати засоби, що знижують його Впровадження ж вуглекислого газу для регулювання лужності води, дозволяє перетворити процес знезараження та дезінфекції в результативне, менш витратне, з максимальним продовженням терміну служби всіх складових басейну, дія CO2, вступаючи в реакцію з H2O, утворює солі вугільної кислоти (H2CO3) Завдяки їх властивостями в басейні підтримується загальний рівень pH і утворюється буфер і за рахунок цього стабілізують pH.

Дозування вуглекислого газу для невеликих басейнів проводиться автоматично, при допомогою вузла дозування з вбудованим контролером і контрольно вимірювальної арматурою Таким чином, єдиною операцією, яку необхідно виконувати - міняти порожні газові балони.

Порівняльна характеристика використання CO2 і кислот

CO2Кислоти
 • безпечно для здоров'я плавців
 • легкий контроль рівня рН
 • передозування СО2 не є небезпечною для здоров'я
 • pH води постійний
 • негорючий, вибухобезпечний газ
 • при випадковому витоку СО2 - досить провітрити приміщення
 • використання СО2 в якості реагенту, запобігає ризику освіти
 • хлор-газу при змішуванні помилково кислоти і хлорують реагенту
 • агресивні по відношенню до купався
 • викликає корозію металевих конструкцій басейну
 • спеціальних умов для зберігання та спецодягу для роботи з ними

Заміну балона з вуглекислим газом здійснюється не частіше одного разу на сезон Яких-небудь обмежень у використанні системи фільтрації з знезараженням CO2 немає Основними вимогами є показники аналізу вихідної води Лужність повинна бути не менше 150мг / л, жорсткість - більше 300 мг / л.

Слід зазначити, що застосування методу газування вуглекислим газом, CO2, не приводить до підвищення рівня сульфатів і хлоридів в стоках, в технічному приміщенні басейну підтримується нормальна атмосфера, а це запобігає утворенню нальоту на обладнанні і перешкоджає виникненню корозії.

Устаткування для дозування CO2 просто в установці і запуску, в кінцевому рахунку, не вимагає сервісного обслуговування Ось чому, метод газування басейнів вуглекислим газом, CO2 - це природоохоронна і безпечна альтернатива хімічних реагентів.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021