Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Газована вода в басейні

Газована вода в басейні

Асоціативний ряд нашого мислення до того чи іншого слова безмежний Так, почувши слово «басейн», нам представляється палітра від глянцево-перлового до блакитно-небесного, або навіть, до ультрамаринового відтінку води Але не всім відомо, що здоров'я користувачів і колір води в басейні безпосередньо залежить від правильно підібраного системи фільтрації води, що подається.

Хімічну обробку води в басейні можна проводити різними способами До способів, що не вимагає щоденного аналітичного контролю, відноситься ультрафіолетовий знезаражувач води і озонування води При дозуванні в підготовлену воду хімічних дезінфектантів необхідно дивитися за наявністю реагентів в ємності станції дозування У разі закінчення дезінфекційного розчину в ємності, дозування припиняється, станція дозування автоматично відключається, тим самим припиняючи знезараження води У випадку з ультрафіолетовим знезаражувачем води, витратним елементом є УФ лампа для знезараження води, яку необхідно міняти через 9000 годин роботи, про необхідність заміни Вас сповістить контролер установки В установках озонування змінними елементами є картриджі очищення повітря, їх заміна проводиться в середньому раз на рік, в залежності від запилення приміщення, в якому розташовується установка озонування води.

Використовуючи хімію для басейнів в таблетках, є ризик "надмірної" обробки, що може негативно позначитися на самопочутті користувачів басейну Отже, зниження ризиків і витрат хімічних реагентів - завдання номер один.

Одним з ноу-хау в знезараженні води для басейнів є метод газування вуглекислим газом, СО2

Суть цього методу в застосуванні дуже проста Використовувані гіпохлорит натрію і кальцію для знезараження води в басейні, призводять до підвищення рівня pH Що б його рівень був в нормі, тобто 7,2 7,4 доводиться застосовувати засоби, що знижують його Впровадження ж вуглекислого газу для регулювання лужності води, дозволяє перетворити процес знезараження та дезінфекції в результативне, менш витратне, з максимальним продовженням терміну служби всіх складових басейну, дія CO2, вступаючи в реакцію з H2O, утворює солі вугільної кислоти (H2CO3) Завдяки їх властивостями в басейні підтримується загальний рівень pH і утворюється буфер і за рахунок цього стабілізують pH.

Дозування вуглекислого газу для невеликих басейнів проводиться автоматично, при допомогою вузла дозування з вбудованим контролером і контрольно вимірювальної арматурою Таким чином, єдиною операцією, яку необхідно виконувати - міняти порожні газові балони.

Порівняльна характеристика використання CO2 і кислот

CO2Кислоти
 • безпечно для здоров'я плавців
 • легкий контроль рівня рН
 • передозування СО2 не є небезпечною для здоров'я
 • pH води постійний
 • негорючий, вибухобезпечний газ
 • при випадковому витоку СО2 - досить провітрити приміщення
 • використання СО2 в якості реагенту, запобігає ризику освіти
 • хлор-газу при змішуванні помилково кислоти і хлорують реагенту
 • агресивні по відношенню до купався
 • викликає корозію металевих конструкцій басейну
 • спеціальних умов для зберігання та спецодягу для роботи з ними

Заміну балона з вуглекислим газом здійснюється не частіше одного разу на сезон Яких-небудь обмежень у використанні системи фільтрації з знезараженням CO2 немає Основними вимогами є показники аналізу вихідної води Лужність повинна бути не менше 150мг / л, жорсткість - більше 300 мг / л.

Слід зазначити, що застосування методу газування вуглекислим газом, CO2, не приводить до підвищення рівня сульфатів і хлоридів в стоках, в технічному приміщенні басейну підтримується нормальна атмосфера, а це запобігає утворенню нальоту на обладнанні і перешкоджає виникненню корозії.

Устаткування для дозування CO2 просто в установці і запуску, в кінцевому рахунку, не вимагає сервісного обслуговування Ось чому, метод газування басейнів вуглекислим газом, CO2 - це природоохоронна і безпечна альтернатива хімічних реагентів.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021