Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Де застосовують системи зворотного осмосу. Як вибрати

Де застосовують системи зворотного осмосу. Як вибрати

Схема установки зворотного осмосу, різних виробників, у всіх однакова. Відрізняються вони якістю матеріалу, з якого виготовлені елементи системи.

Комплектації системи можуть бути різні. Стандартною вважається п'ятиступенева система очищення. При другій і третій ступені очищення з рідини видаляється хлор і важкі метали.

Основним елементом є мембрана - це четвертий ступінь. Це сітка, отвори якої мають розмір не більше розмірів молекули води. Таким чином, затримуються всі речовини, розмір яких більше молекули води. Мембрана не накопичує забруднення, завдяки особливій схемі очищення.

Потік води, що потрапляє в неї під тиском, ділиться на дві частини. Один - проходить крізь мембрану, інший, з забрудненнями, - залишається на іншій стороні та виводиться в каналізацію.

Мембрани по продуктивності здатні очищати 7,12 і 15 літрів води на годину. Наприклад, для сім'ї з трьох осіб достатньо буде використовувати мембрану з продуктивністю 7 літрів на годину. Для офісів - установка з 15 літрами.

Для того, щоб система якісно працювала, необхідно, щоб тиск в системі відповідало нормі для цієї установки. Якщо тиск менш як 3 атмосфер, потрібен додатковий насос.

Після проходження крізь мембрану, вода накопичується в спеціальний бак. Ви в будь-який час можете користуватися чистою водою.

П'ятим щаблем очищення є постфільтр з активованого вугілля високої якості. Фільтр містить іони срібла, який надає воді смакові якості.

Сервісне обслуговування такої системи виконує тільки фахівець. Компанія «ІВІК Формула води» надає всі види послуг сервісного обслуговування. Крім того, ви можете придбати будь-який з фільтрів, які пропонує компанія.

Серйозне ставлення до справи, профільні досвідчені фахівці, якісне обладнання наближають її до мрії - стати лідером українського ринку в області очищення води.

Перевагою системи зворотного осмосу є те, що на виході ви отримаєте чисту воду без важких металів, пестицидів, хлору, бактерій і інших, небезпечних для здоров'я, компонентів.

Де застосовують зворотний осмос?

Крім побутових потреб, ці системи застосовують для отримання ідеальної води в мікроелектроніці, медицині, косметології, фармакології, теплоенергетиці.

Агрегати, в основі яких лежить принцип зворотного осмосу, здатні працювати безперебійно, при цьому не нагріватися і мати високу продуктивність.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021