Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

III Всеукраїнська галузева конференція

III Всеукраїнська галузева конференція

4 грудня відбулася III Всеукраїнська галузева конференція на тему «Механізм забезпечення водопостачання в кризовий період», яка проходила в Vozdvyzhensky boutique-hotel & garden в Києві за адресою: вул. Воздвиженська, 60 А.

У програмі конференції обговорювалися наступні питання: 

  • Аналіз змін, які відбулися в законодавстві протягом 2014 року, а також, їх вплив на ефективність діяльності підприємств водопровідно-каналізаційного господарства;
  • Особливості та проблемні питання тарифного регулювання, з якими стикаються підприємства водопостачання та водовідведення;
  • Механізми і позитивний досвід забезпечення водопостачання в кризовий період;
  • Ефективні рішення щодо модернізації галузі ВКГ.

У конференції взяли участь понад 50 осіб, серед яких були присутні генеральні керівники, заступники директорів з економічних питань, юристи, технічні директори та інші співробітники галузевих компаній. Всі учасники - члени профільних організацій з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, НКРЕКП, підприємства ВКГ (водоканали України), компанія «ІВІК Формула Води», SU GROUP, журнал «Водопостачання та водовідведення» і т.д.

Компанію «Формула Води» на конференції представляв комерційний директор Бакуновскій Олег Олегович. Він зазначив, що конференція дала можливість розширити знання в новій законодавчій базі України, а також ознайомитися з запропонованими варіантами рішень модернізації водоканалів України. Конференція була проведена на високому рівні, в теплій і невимушеній обстановці, з цікавими і актуальними темами, професійними доповідачами та ентузіазмом гостей, що всі разом залишило тільки позитивне мненіео проведений час.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021