Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Інтерв'ю з комерційним директором компанії «ІВІК Формула води» Бакуновским Олегом Олеговичем

Інтерв'ю з комерційним директором компанії «ІВІК Формула води» Бакуновским Олегом Олеговичем

Минуло майже два роки з моменту заснування компанії «Формула води» Якими вони були ці два роки? Розкажіть, будь ласка.

Підстава ТОВ «ІВІК Формула води» - (далі - «Формула води») відбулося 19 листопада 2012 року.

На початку запуску Компанії не було ні постачальників, ні пріоритетних технологій, але було величезне бажання працювати У даний момент "Формула води" - повноцінна компанія, в арсеналі якої: ексклюзивні продукти і прямі контракти з заводами виробниками, кваліфікований персонал і можливість впровадження нових передових технологій водопідготовки на ринку України.

Що відбувається на ринку обладнання, яке продає компанія «Формула води»?

Політична і економічна ситуація в країні накладає свій відбиток і на ринок водопідготовчої обладнання України Зниження курсу гривні негативно позначилося на купівельному попиті фільтрів для води, що спричинило за собою зниження попиту з боку дилерів та партнерів ТОВ «ІВІК Формула води» Також негативну роль відіграє факт несумлінного ринкової поведінки з боку компаній-конкурентів, які в боротьбі за клієнта ігнорують економічні та маркетингові правила.

Але, з іншого боку, ситуація, що склалася розкриває проблеми і недоробки всередині Компанії, дає можливість виправити помилки і, помінявши стратегічний вектор роботи компанії, виходячи з реалій ринку, дозволить рухатися вперед.

Також в даний момент відбувається, якщо можна так сказати, самоочищення ринку водопідготовки України Самоочищення від компаній однієї поставки, сірих дилерів, компаній, провідних некоректну роботу, компаній без чітких технологічних рішень і т.д В даній ситуації у виграші буде кінцевий споживач, оскільки в незабаром на ринку залишаться компанії з сильним брендом, впевнені в своїх продуктах і технологіях з огляду на погіршення якості води в джерелах водопостачання України, даний факт також дасть позитивний ефект в соціальному та екологічному аспекті розвитку України.

Puricom - Ваш якірний бренд У чому основна відмінність цієї ТМ з точки зору замовника (ціна, лінійка, виробник)?

Основна відмінність продукції компанії Puricom, з точки зору замовника - це красивий і зручний в щоденній експлуатації продукт З позиції технолога з водопідготовки, основною відмінністю є те, що продукти ТМ Puricom розроблені на базі технологічних схем, які оптимально підходять при очищенні питної води з різних джерел водопостачання України З позиції інсталятора або сервіс-інженера, головною рисою є те, що при виробництві продуктів ТМ Puricom використовуються комплектуючі власного виробництва або компаній-партнерів Дані комплектуючі відповідають всім міжнародним та європейським вимогам і мають відповідні сертифікати.

Таким чином, можна стверджувати, що продукція ТМ Puricom може задовольнити 99% користувачів, не залежно від професійної і соціальної приналежності.

Якими новинами (новинками) Ви можете порадувати?

Найближчим часом у продажу "Формули води" з'явиться новинка - фільтр для індивідуальної очищення води Puricom РЄ - 4 При першому погляді на це обладнання можна з упевненістю стверджувати, що це вже відома і улюблена в Україні система Stella, проте це не так Виходячи з побажань клієнтів, а також оцінюючи екологічну ситуацію в Україні, одна з колб попередньої фільтрації була замінена на прозору для моніторингу роботи фільтра Крім того, попередня фільтрація отримала більш глибоку ступінь очищення Кран підготовленої води був замінений на більш якісний і естетичний, з точки зору дизайнерів інтер'єрів.

Також в даний момент "Формула води" готує новинку, а саме фільтр, який зможе прибирати залізо, марганець і сірководень, використовуючи природні процеси очищення води Як фільтруючий шар використовується засипка BioFusion (BF 100), в основі якої - виключно природні мінерали Фільтрація і відновлення фільтра від забруднень відбувається без застосування будь-яких хімічних реагентів.

Наша основна задача - отримати якісну та екологічно чисту воду, грунтуючись на «зелених» технологіях, а також з огляду на європейський тренд ресурсо- та енергозбереження Основною перевагою даної системи є факт відсутності аналогів на території України і на території країн СНД Зараз ми проводимо лабораторні випробування даної установки , намагаючись змоделювати різні споживчі ситуації, її використання різною кількістю споживачів, а також пробуємо різні джерела водопостачання Закінчити повний етап пілотних випробувань плануємо протягом півроку, після цього установка зможе надійти в продаж.

Ще до новин можна віднести повністю завершені випробування комплексного фільтруючого шару SmartFusion (SF 100), який використовується в установках комплексної очистки води від заліза, марганцю, солей жорсткості Засипка SmartFusion (SF 100) пройшла повний цикл пілотних випробувань протягом півтора років і добре себе зарекомендувала на різних джерелах водопостачання, різних продуктивних фільтра і швидкості фільтрації Установки комплексної очистки води за останні п'ять років придбали сильну популярність на території України і в країнах СНД Основними перевагами даних систем є доступна ціна і відносно невеликі габаритні розміри Тепер своєю лінійкою даних фільтрів може похвалитися і компанія «Формула Води».

Можете поділитися планами Компанії «Формула води» на найближчий рік?

Основними планами на рік є завершення всіх пілотних проектів і запуск продажів оновленої лінійки фільтрів для води, яка зможе задовольнити споживачів усіх сегментів ринку водопідготовки А ось основне бажання на найближчий рік - максимально збільшити відсоток присутності на українському ринку водопідготовки компанії «Формула Води».

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021