Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Інтерв'ю з комерційним директором компанії «ІВІК Формула води» Бакуновским Олегом Олеговичем

Інтерв'ю з комерційним директором компанії «ІВІК Формула води» Бакуновским Олегом Олеговичем

Минуло майже два роки з моменту заснування компанії «Формула води» Якими вони були ці два роки? Розкажіть, будь ласка.

Підстава ТОВ «ІВІК Формула води» - (далі - «Формула води») відбулося 19 листопада 2012 року.

На початку запуску Компанії не було ні постачальників, ні пріоритетних технологій, але було величезне бажання працювати У даний момент "Формула води" - повноцінна компанія, в арсеналі якої: ексклюзивні продукти і прямі контракти з заводами виробниками, кваліфікований персонал і можливість впровадження нових передових технологій водопідготовки на ринку України.

Що відбувається на ринку обладнання, яке продає компанія «Формула води»?

Політична і економічна ситуація в країні накладає свій відбиток і на ринок водопідготовчої обладнання України Зниження курсу гривні негативно позначилося на купівельному попиті фільтрів для води, що спричинило за собою зниження попиту з боку дилерів та партнерів ТОВ «ІВІК Формула води» Також негативну роль відіграє факт несумлінного ринкової поведінки з боку компаній-конкурентів, які в боротьбі за клієнта ігнорують економічні та маркетингові правила.

Але, з іншого боку, ситуація, що склалася розкриває проблеми і недоробки всередині Компанії, дає можливість виправити помилки і, помінявши стратегічний вектор роботи компанії, виходячи з реалій ринку, дозволить рухатися вперед.

Також в даний момент відбувається, якщо можна так сказати, самоочищення ринку водопідготовки України Самоочищення від компаній однієї поставки, сірих дилерів, компаній, провідних некоректну роботу, компаній без чітких технологічних рішень і т.д В даній ситуації у виграші буде кінцевий споживач, оскільки в незабаром на ринку залишаться компанії з сильним брендом, впевнені в своїх продуктах і технологіях з огляду на погіршення якості води в джерелах водопостачання України, даний факт також дасть позитивний ефект в соціальному та екологічному аспекті розвитку України.

Puricom - Ваш якірний бренд У чому основна відмінність цієї ТМ з точки зору замовника (ціна, лінійка, виробник)?

Основна відмінність продукції компанії Puricom, з точки зору замовника - це красивий і зручний в щоденній експлуатації продукт З позиції технолога з водопідготовки, основною відмінністю є те, що продукти ТМ Puricom розроблені на базі технологічних схем, які оптимально підходять при очищенні питної води з різних джерел водопостачання України З позиції інсталятора або сервіс-інженера, головною рисою є те, що при виробництві продуктів ТМ Puricom використовуються комплектуючі власного виробництва або компаній-партнерів Дані комплектуючі відповідають всім міжнародним та європейським вимогам і мають відповідні сертифікати.

Таким чином, можна стверджувати, що продукція ТМ Puricom може задовольнити 99% користувачів, не залежно від професійної і соціальної приналежності.

Якими новинами (новинками) Ви можете порадувати?

Найближчим часом у продажу "Формули води" з'явиться новинка - фільтр для індивідуальної очищення води Puricom РЄ - 4 При першому погляді на це обладнання можна з упевненістю стверджувати, що це вже відома і улюблена в Україні система Stella, проте це не так Виходячи з побажань клієнтів, а також оцінюючи екологічну ситуацію в Україні, одна з колб попередньої фільтрації була замінена на прозору для моніторингу роботи фільтра Крім того, попередня фільтрація отримала більш глибоку ступінь очищення Кран підготовленої води був замінений на більш якісний і естетичний, з точки зору дизайнерів інтер'єрів.

Також в даний момент "Формула води" готує новинку, а саме фільтр, який зможе прибирати залізо, марганець і сірководень, використовуючи природні процеси очищення води Як фільтруючий шар використовується засипка BioFusion (BF 100), в основі якої - виключно природні мінерали Фільтрація і відновлення фільтра від забруднень відбувається без застосування будь-яких хімічних реагентів.

Наша основна задача - отримати якісну та екологічно чисту воду, грунтуючись на «зелених» технологіях, а також з огляду на європейський тренд ресурсо- та енергозбереження Основною перевагою даної системи є факт відсутності аналогів на території України і на території країн СНД Зараз ми проводимо лабораторні випробування даної установки , намагаючись змоделювати різні споживчі ситуації, її використання різною кількістю споживачів, а також пробуємо різні джерела водопостачання Закінчити повний етап пілотних випробувань плануємо протягом півроку, після цього установка зможе надійти в продаж.

Ще до новин можна віднести повністю завершені випробування комплексного фільтруючого шару SmartFusion (SF 100), який використовується в установках комплексної очистки води від заліза, марганцю, солей жорсткості Засипка SmartFusion (SF 100) пройшла повний цикл пілотних випробувань протягом півтора років і добре себе зарекомендувала на різних джерелах водопостачання, різних продуктивних фільтра і швидкості фільтрації Установки комплексної очистки води за останні п'ять років придбали сильну популярність на території України і в країнах СНД Основними перевагами даних систем є доступна ціна і відносно невеликі габаритні розміри Тепер своєю лінійкою даних фільтрів може похвалитися і компанія «Формула Води».

Можете поділитися планами Компанії «Формула води» на найближчий рік?

Основними планами на рік є завершення всіх пілотних проектів і запуск продажів оновленої лінійки фільтрів для води, яка зможе задовольнити споживачів усіх сегментів ринку водопідготовки А ось основне бажання на найближчий рік - максимально збільшити відсоток присутності на українському ринку водопідготовки компанії «Формула Води».

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021