Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як якість води впливає на здоров'я ваших дітей?

Як якість води впливає на здоров'я ваших дітей?

Одним з природних бажань для кожної людини є бажання випити склянку очищеної води вранці, перед їжею, протягом дня, під час занять спортом, перед сном Але дорослі, на відміну від дітей не настільки вимогливі до вживання питної води Незгасиме бажання випити води або простіше кажучи -попіть водички - діти висловлюють всіляким способом, і в цій ситуації все залежить від батьків, якої якості вода потрапить в організм їх чада.

Головні якості питної води

Очищена питна вода - бальзам для зростаючого організму Головне властивість води - угамування спраги, від якої так страждають гіпер активні дітлахи, так само очищена вода здатна заповнити запаси рідини в організмі Саме питна вода без добавок, а не соки, узвари, газовані напої, позитивно позначається на розвиток і зростання організму, що розвивається Батьки зобов'язані стежити за тим, щоб дитина пив очищену питну воду протягом усього дня Одним з основних джерелом отримання очищеної питної води є фільтри для питної води з наступною заміною картриджів в ньому.

Не варто забувати, що для купання малюка, прання дитячого одягу та постільної білизни знову-таки необхідно використовувати воду високої якості Вода для цих потреб не повинна містити шкідливих речовин, мікроорганізмів, домішок, особливо хлорорганічних сполук, адже шкіра дітей дуже чутлива і в край сприйнятлива до подібного роду подразників Вживання очищеної води запобігає розвитку алергічних реакцій, астми та інших захворювань, властивих маленькому зростаючому організму.

Які ще бувають фільтри для питної води?

І тут в боротьбу з хвороботворними бактеріями і вірусами вступають фільтри з насадкою на дущ або кран, а також багатоступінчасті системи водоочищення.

Системи водоочистки позбавляють забруднену воду від домішок і суспензій, каламутності, солей жорсткості, неприємного запаху і смаку, також можуть коригувати сольовий склад води Продуктивності (обсяг води, який може очистити фільтр) таких систем теж бувають різні, від декількох літрів на добу, до декількох тисяч літрів на годину.

Вода, забруднена шкідливими речовинами шкідлива як для дорослих, так і для дітей Але саме дитячий організм найбільш сприйнятливий до шкідливого впливу неякісної води Саме дітей кладе на лікарняні ліжка неякісна, неочищена вода, що викликає діарею, отруєння шлунково-кишкового тракту, дизентерія та ін.

Не вся вода, що має приємний запах і смак і що здається прозорою на вигляд, корисна для здоров'я дітей.

Схожі статті
Водопідготовка у школі, Черкаська область
Водопідготовка у школі, Черкаська область
Очистка води для питних потреб..
30.06.2021
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021