Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Як правильно пити воду і яку

Як правильно пити воду і яку

Багато написано статей про користь води Практично, всі знають, скільки потрібно вживати води для нормальної життєдіяльності організму Але, далеко не всі, дотримуються цих порад Соки, чай, кава, супи - не можуть стати альтернативною заміною води.

Чому так необхідно пити воду?

Як відомо, вода - джерело життя Вона міститься в мозку, крові, м'язах, скелеті Вода постачає органи та частини тіла поживними речовинами, мікроелементами, а також бере участь у виведенні продуктів життєдіяльності, шкідливих речовин, що надходять в організм з їжею Організм втрачає разом з потом, диханням і іншими природними виділеннями від двох до трьох літрів води Щоб вижити, він повинен заповнювати цю втрату Недостатня кількість води призводить до зневоднення організму.

Всі ці докази призводять до наступного:

 • Вода - універсальний розчинник.
 • Вода постачає поживні речовини до всіх клітин організму.
 • Вода допомагає виводити відходи життєдіяльності.
 • Навіщо пити воду? Відповідь очевидна - щоб жити.

Яку воду пити?

Формула ідеальної води ще не придумана Провівши численні досліди, вчені зробили висновки про найкориснішою воді: пити воду потрібно таку, яка має параметри, близькі до показників здорового людського організму І тоді організм самостійно зможе економити сили, а енергію витрачати на боротьбу з вірусами та інфекціями вода повинна бути чистою, структурованою, з низьким вмістом лугу.

Скільки води в день повинна випивати людина?

У різних джерелах пишуть по-різному В одних - 2-3 літри в день, в інших - 30 мл на 1 кг вашої ваги Це, як раз, то оптимальна кількість води, необхідне для підтримки балансу в організмі людини.

Однак - є виняток з правил, коли необхідно пити води більше, ніж за нормою Це:

 • При високій температурі повітря.
 • У холодну пору року.
 • При різних захворюваннях і вживанні лікарських препаратів.
 • При активному занятті спортом.
 • Кількість вживаної води та дозування підкаже сам організм.

Як організм реагує на недолік води?

 • Сухість в роті.
 • Лущення і розтріскування шкіри.
 • Головні болі
 • Біль в очах.
 • Перепади тиску.
 • Напади голоду після їжі.

Як правильно пити воду?

Якщо ви раніше не випивали належну норму, то починайте пити поступово, маленькими ковтками Коли організм звикне, то він сам буде подавати вам потрібний сигнал.

Оскільки за ніч наш організм втрачає до 800 мл води, утором необхідно цю втрату заповнити Саме вранці, рекомендують випивати половину добової норми, щоб заповнити нічні втрати й підготувати організм до сніданку Якщо ви не вдома, завжди носите з собою пляшку води, а в телефоні поставте нагадування.

Тепер, знаючи таку інформацію про воду, візьміть її до уваги та починайте, прямо зараз, наповнювати свій організм такої необхідної живлющою вологою.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021