Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб - нд: 10:00-18:00

Як правильно пити воду і яку

Як правильно пити воду і яку

Багато написано статей про користь води Практично, всі знають, скільки потрібно вживати води для нормальної життєдіяльності організму Але, далеко не всі, дотримуються цих порад Соки, чай, кава, супи - не можуть стати альтернативною заміною води.

Чому так необхідно пити воду?

Як відомо, вода - джерело життя Вона міститься в мозку, крові, м'язах, скелеті Вода постачає органи та частини тіла поживними речовинами, мікроелементами, а також бере участь у виведенні продуктів життєдіяльності, шкідливих речовин, що надходять в організм з їжею Організм втрачає разом з потом, диханням і іншими природними виділеннями від двох до трьох літрів води Щоб вижити, він повинен заповнювати цю втрату Недостатня кількість води призводить до зневоднення організму.

Всі ці докази призводять до наступного:

 • Вода - універсальний розчинник.
 • Вода постачає поживні речовини до всіх клітин організму.
 • Вода допомагає виводити відходи життєдіяльності.
 • Навіщо пити воду? Відповідь очевидна - щоб жити.

Яку воду пити?

Формула ідеальної води ще не придумана Провівши численні досліди, вчені зробили висновки про найкориснішою воді: пити воду потрібно таку, яка має параметри, близькі до показників здорового людського організму І тоді організм самостійно зможе економити сили, а енергію витрачати на боротьбу з вірусами та інфекціями вода повинна бути чистою, структурованою, з низьким вмістом лугу.

Скільки води в день повинна випивати людина?

У різних джерелах пишуть по-різному В одних - 2-3 літри в день, в інших - 30 мл на 1 кг вашої ваги Це, як раз, то оптимальна кількість води, необхідне для підтримки балансу в організмі людини.

Однак - є виняток з правил, коли необхідно пити води більше, ніж за нормою Це:

 • При високій температурі повітря.
 • У холодну пору року.
 • При різних захворюваннях і вживанні лікарських препаратів.
 • При активному занятті спортом.
 • Кількість вживаної води та дозування підкаже сам організм.

Як організм реагує на недолік води?

 • Сухість в роті.
 • Лущення і розтріскування шкіри.
 • Головні болі
 • Біль в очах.
 • Перепади тиску.
 • Напади голоду після їжі.

Як правильно пити воду?

Якщо ви раніше не випивали належну норму, то починайте пити поступово, маленькими ковтками Коли організм звикне, то він сам буде подавати вам потрібний сигнал.

Оскільки за ніч наш організм втрачає до 800 мл води, утором необхідно цю втрату заповнити Саме вранці, рекомендують випивати половину добової норми, щоб заповнити нічні втрати й підготувати організм до сніданку Якщо ви не вдома, завжди носите з собою пляшку води, а в телефоні поставте нагадування.

Тепер, знаючи таку інформацію про воду, візьміть її до уваги та починайте, прямо зараз, наповнювати свій організм такої необхідної живлющою вологою.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021