Меню
Прийом дзвінків та замовлень
 • пн-чт: 9:00-18:00
 • пт: 9:00-20:00
 • сб-нд: 10:00 - 18:00

Як правильно вибрати фільтр для дачної ділянки?

Як правильно вибрати фільтр для дачної ділянки?

З проблемою якісної води власники дач стикаються, досить, часто. Одні привозять воду з собою, що не зовсім зручно. Інші - копають криницю або беруть воду з колонки. Лише деякі, хто часто там буває, - бурять свердловини.

У будь-якому випадку - вода повинна бути якісною. Вона, найчастіше, має в своєму складі різні домішки солей і елементів, які на смак не розгледиш. Гірше, коли, при вживанні, відчуваєш виражений присмак металу, наприклад, заліза. Вживати таку воду ні в якому разі не можна, не придатна вона і для поливу, прання і в цілому в господарстві.

Що в такому випадку робити?

Найпростіший спосіб - обладнати дачу водопроводом і встановити систему очищення води або використовувати звичайні фільтри-глечики.

Перш, ніж купити фільтр, потрібно визначитися, які домішки існують в даній воді на вашій ділянці. Це можуть зробити тільки в лабораторії і ніяким іншим шляхом.

Всі фільтри для води для дачної ділянки поділяються за двома ознаками:

 • За способом очищення.
 • За домішками, які вони видаляють.
 1. Фільтри механічного очищування - видаляють пісок, іржу та інші включення.
 2. Адсорбувальні фільтри - допомагають позбутися від неприємних запахів і присмаків.
 3. Пом'якшувальні - видаляють солі, від яких приходить в несправність побутова техніка.
 4. Окислювальні - видаляють надмірний вміст заліза.
 5. Антибактеріальні - очищають воду від вірусів і хвороботворних мікробів.
 6. Універсальні - видаляють всі, описане вище.

Ідеальний варіант для очищення води на дачі - глечик. Вода очищається в повному обсязі, для його установки нічого не потрібно. Користуватися ним досить просто: залити в нього воду і чекати, поки вона пройде крізь картридж. Єдиний недолік - це обсяг очищеної води - 1,5-2 літри. Для пиття води вистачить, але для того, щоб приготувати їжу, воду потрібно накопичувати заздалегідь.

Проточний фільтр. Для його роботи необхідний певний тиск, а, отже, потрібно здійснити систему подачі води в будинок. Використовувати ці фільтри можна, з огляду на наступні нюанси: фільтр, який надягає на кран, має два ступені очищення (адсорбцію і механічну), а ті, які ставляться під мийку - три ступені фільтрації. Якщо вода у свердловині або колодязі не сильно забруднена, то таке очищення цілком прийнятна. Потрібно пам'ятати, що ці фільтруючі системи створюють додаткове навантаження на насосне обладнання, що скорочує термін його служби.

Мембранні фільтри. Такі системи для дачі не підійдуть, хоча очищення води ідеальна - вони здатні вловлювати навіть найдрібніші частинки забруднень. Щоб встановити систему зворотного осмосу, потрібно: зібрати водопровідну систему, в якій буде тиск не менше 4 атмосфер і потужний насос, що підвищує в ній тиск. Т. е. - для установки зворотного осмосу необхідна наявність насосної станції.

З вищевикладеного видно, що, при покупці фільтру у квартиру, особливих труднощів не виникає. У заміських умовах все складніше - фільтр повинен мати великий запас міцності.

У всіх випадках потрібно постійно стежити за якістю води на дачі, щоб убезпечити себе і своїх близьких від можливих інфекційних захворювань.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021