Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Як перевірити якість води, не виходячи з дому

Як перевірити якість води, не виходячи з дому

Перед тим як купити систему очищення воді для будинку потрібно знати, якої якості надходить вода в вашу квартиру, дім чи котедж. Ідеальний варіант - це отримання відповіді зі спеціальних лабораторій, в яких проводитиметься якісний аналіз рідини професійно.

Якщо зі здачею води в лабораторію виникли певні труднощі, тоді мінімально це можна зробити вдома.

Як перевірити якість води в домашніх умовах

Налийте воду в чисту прозору ємність (стакан) з крана і визначте «на око»:

  • Прозорість - рідина не повинна бути каламутною Її помутніння говорить про велику кількість зважених часток.
  • Колір - якщо колір зеленуватий, іржавий, жовтий або будь-який інший, то вода не придатна для пиття Вода повинна бути прозорою Зміна кольору означає про велику кількість органічних домішок Перевага того чи іншого елемента змінює кольорову гаму рідини.
  • Не повинно бути неприємного запаху З появою органічних речовин запах стає гнилим, трав'янистим, рибним, болотним Залежно від розчинених газів, рідина може мати запах сірководню, хлорний або аміачний запах.
  • Дайте воді відстоятися - при наявності осаду її потрібно здати в лабораторію.
  • Неприємний смак води означає про її непридатність Визначити це можна за кількістю розчинених в ній органічних і неорганічних сполук Солонуватий присмак говорить про наявність в рідині розчинених солей Металевий присмак означає наявність в ній заліза Кислий - розчинені кислоти, терпкий - наявність сульфату кальцію.

При користуванні фільтра-глечика зі змінною касетою, зверніть увагу на колір касети Якщо вона пожовкла - це пов'язано зі зношеністю труб Вказує це про наявність у воді заліза та іржі В даному випадку - касету краще замінити.

Можна скористатися народним методом перевірки якості води - на чисте скло або дзеркало капніть кілька крапель рідини Якщо після її висихання залишаються розводи - значить воду чистою назвати не можна і властивості води залишають бажати кращого..

Перевірити якість води можна за допомогою простого кип'ятіння Прокип'ятіть воду протягом 15 хвилин Злийте її в іншу ємність і перевірте стінки на наявність накипу Якщо у воді міститься велика кількість оксидів заліза, то накип буде темно-сірого кольору Якщо рідина містить надмірну кількість солей кальцію і оксидів - осад матиме світло-жовтий відтінок.

Останні новини
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021