Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00

Як провести аналіз води?

Як провести аналіз води?

Від якості питної води залежить здоров'я людини. Вживаючи 1,5-2 літра в день, багато хто не замислюються, яку воду вони п'ють?

Нескладний аналіз питної води, за допомогою підручних засобів, можна провести в домашніх умовах. Вода, що містить важкі метали, залізо, різні хімічні сполуки, солі повільно отруює організм людини.

Не секрет, що магістральні труби водопроводу вже давно не придатні для експлуатації. Корозія, іржа, розгерметизація, бактерії. Вчені стверджують, що 69% води не придатна для господарсько-побутових потреб.

Перевірки вимагає і кринична вода, вода зі свердловин, тому, що екологічна обставина в країні не є сприятливою.

Убезпечити себе можна, завдяки примітивних методів дослідження в домашніх умовах. Але, якщо ви помітите погіршення якості питної води, краще звернутися в спеціальні лабораторії, які, на професійному рівні, проведуть якісний аналіз.

Тести для води в домашніх умовах

Присмак і аромат. Нагрівання воду до 20 градусів, рідина не повинна мати ні смаку, ні запаху.

Запах і смак. Даний тест проходить, при нагріванні води до 60 градусів. Рідина не повинна гірчити, бути солоною, кислою, мати металевий присмак, щипати. Наявність запаху говорить про присутність хлору, аміаку, мікроорганізмів і бактерій.

Кольоровість. Перевірити дома кольоровість, досить, складно. У лабораторіях це визначають шляхом порівняння зразка з еталоном якості. У домашніх умовах, можна налити воду в скляну чисту місткість, докласти чистий аркуш паперу і, злегка розгойдуючи місткість, переглянути вміст під різним кутом. Відразу можна помітити легкий окрас. Але в рідинах зі свердловин і колодязів, легка зміна кольору допускається.

Жорсткість. У такій воді погано піниться пральний порошок, довше процес приготування овочів, вода довше закипає, виникає осад на стінках чайника і розлучення, після миття посуду. Ступінь жорсткості перевірити легко - достатньо закип'ятити воду і переконатися в наявності осаду.

Роблячи аналіз якості води на дачних ділянках, в заміських будинках пити воду з відкритих джерел не можна, тому, що існує велика ймовірність захворіти на інфекційні захворювання.

Хімічна, бактеріологічна, мікробіологічне дослідження води краще замовити в спеціальних лабораторіях. Забір води, потрібно зробити, дотримуючись деякі правила, які не потрібні, при визначенні якості в домашніх умовах.

Останні новини
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
Небезпека водопровідної води – причини, шкода для людини, шляхи вирішення проблеми
28.04.2021 Кабінетом Міністрів України було оприлюднено концепцію схваленої соціальної програми "Питна вода України", спрямованої ..
23.11.2021
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021