Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Як провести аналіз води?

Як провести аналіз води?

Від якості питної води залежить здоров'я людини. Вживаючи 1,5-2 літра в день, багато хто не замислюються, яку воду вони п'ють?

Нескладний аналіз питної води, за допомогою підручних засобів, можна провести в домашніх умовах. Вода, що містить важкі метали, залізо, різні хімічні сполуки, солі повільно отруює організм людини.

Не секрет, що магістральні труби водопроводу вже давно не придатні для експлуатації. Корозія, іржа, розгерметизація, бактерії. Вчені стверджують, що 69% води не придатна для господарсько-побутових потреб.

Перевірки вимагає і кринична вода, вода зі свердловин, тому, що екологічна обставина в країні не є сприятливою.

Убезпечити себе можна, завдяки примітивних методів дослідження в домашніх умовах. Але, якщо ви помітите погіршення якості питної води, краще звернутися в спеціальні лабораторії, які, на професійному рівні, проведуть якісний аналіз.

Тести для води в домашніх умовах

Присмак і аромат. Нагрівання воду до 20 градусів, рідина не повинна мати ні смаку, ні запаху.

Запах і смак. Даний тест проходить, при нагріванні води до 60 градусів. Рідина не повинна гірчити, бути солоною, кислою, мати металевий присмак, щипати. Наявність запаху говорить про присутність хлору, аміаку, мікроорганізмів і бактерій.

Кольоровість. Перевірити дома кольоровість, досить, складно. У лабораторіях це визначають шляхом порівняння зразка з еталоном якості. У домашніх умовах, можна налити воду в скляну чисту місткість, докласти чистий аркуш паперу і, злегка розгойдуючи місткість, переглянути вміст під різним кутом. Відразу можна помітити легкий окрас. Але в рідинах зі свердловин і колодязів, легка зміна кольору допускається.

Жорсткість. У такій воді погано піниться пральний порошок, довше процес приготування овочів, вода довше закипає, виникає осад на стінках чайника і розлучення, після миття посуду. Ступінь жорсткості перевірити легко - достатньо закип'ятити воду і переконатися в наявності осаду.

Роблячи аналіз якості води на дачних ділянках, в заміських будинках пити воду з відкритих джерел не можна, тому, що існує велика ймовірність захворіти на інфекційні захворювання.

Хімічна, бактеріологічна, мікробіологічне дослідження води краще замовити в спеціальних лабораторіях. Забір води, потрібно зробити, дотримуючись деякі правила, які не потрібні, при визначенні якості в домашніх умовах.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021