Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Яка вода тече з кранів українців?

Яка вода тече з кранів українців?

Питання якості води сьогодні стоїть особливо гостро. Вода, яку подають в крани, містить хлор, хлорорганічні сполуки, важкі метали, іони неорганічного заліза, фосфати, нафтопродукти та багато інших шкідливих сполук. Так, і старі труби, іржа додають особливу небезпеку для жителів України.

Причинами низької якості води, що постачається населенню, є використання поверхневих вод як джерела водозабору, неконтрольоване забруднення джерел водопостачання, надлишкове хлорування, неякісне транспортування.

Статистика сумна. Так, наприклад, за даними вчених, 35 мільйонів людей, які проживають в районі річки Дніпро, п'ють токсичну воду. Дослідження показали, що питна вода у водопровідних кранах не відповідає ГОСТам і нормам гігієни. Це щось інше, як розбавлені господарсько-побутові, виробничі та зливові стоки.

На якість води впливають багато факторів. Це перевіряється визначенням її жорсткості, кількістю сульфатів, заліза, фторидів і хлоридів. Тільки 10-30% потрібних хімічних елементів засвоюється організмом людини, інші природним шляхом виводяться з організму. Якщо такий баланс порушений, то це може привести до токсикації та спровокувати небезпечні хвороби.

За оцінками фахівців, лише третина від загального обсягу води, що використовується комунальними господарствами, жителі українських міст і сіл, можуть вживати без додаткового очищення. 2 / 3 водопровідної води можна пити після додаткового очищення фільтрами або після кип'ятіння.

Як впоратися з цією проблемою в домашніх умовах?

Перед кип'ятінням водопровідній воді потрібно дати відстоятися, оскільки містять хлор елементи, при кип'ятінні, можуть утворювати діоксини - високотоксичні речовини.

Справитися проблемою очищення водопровідної води можуть тільки фільтри, оснащені системою зворотного осмосу. Це найпрогресивніший і ефективний метод. Системи очищення води на основі зворотного осмосу перевершують за якістю всі інші фільтри. Сьогодні - це єдина доступна технологія видалення накипу в домашніх умовах, видалення повністю солей жорсткості.

Вода, що отримується на виході, за хімічним складом, подібна талій воді (найбільш екологічно чистою). З системою зворотного осмосу можна пити воду з-під крана, не боячись за своє здоров'я.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021