Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Картридж для проточного фільтра

Картридж для проточного фільтра

Картридж для проточного фільтра

У звичній нам воді з-під крана може міститися величезна кількість небезпечних для людини хімічних елементів, механічних нерозчинних частинок, органіки і бактерій. Виною тому є недосконала і у багатьох місцях аварійна державна водоочисна система – застаріле обладнання не здатне видавати ідеальний результат фільтрації проточної води.

Швидко та якісно убезпечити питну воду від більшості небезпечних домішок можна за допомогою домашніх станцій доочищення – чудовим варіантом для забезпечення простого побутового використання може стати проточний фільтр.

Проточні фільтри формують собою окрему категорію очисного обладнання, через яке вода проходить природним чином завдяки магістральному тиску водопроводу або власної тяжкості. Примітивними представниками категорії є всім знайомі глекові фільтри та фільтри-насадки на кран.

Найбільш поширеним та ефективним обладнанням проточної фільтрації є багатоступінчаста система, що встановлюється під миття. Внаслідок її роботи вода проходить очищення безпосередньо перед тим, як підійти до змішувача.

Змінні картриджі для проточного фільтру.

Проточне очищення води здійснюється поетапно - для цього система оснащується декількома фільтрами, кожен з яких відповідає за тип забруднень. Активним елементом у такому устаткуванні є змінний картридж, який виконує безпосередню функцію фільтрації рідини.

В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від домішок:

  • механічний – фільтрація рідини від нерозчинних домішок, розміри яких можуть змінюватись від мікроскопічних до помітних неозброєним оком;

  • сорбційний – очищення води від сполук хлору та розчинених органічних речовин, важких металів, заліза та марганцю;

  • знезалізний – окислення двовалентного заліза до тривалентного та видалення з води отриманого нерозчинного осаду;

  • пом'якшуючий – відсіювання з рідини сполук солей жорсткості, протидія утворенню накипу на побутових приладах.

На що потрібно звертати увагу при виборі змінного картриджа для проточного фільтра?

  1. Габарити. Основуватися необхідно на стандартному розмірі корпусу системи фільтрації. Усього існує три загальноприйняті габарити картриджа: 10 дюймовий Slim Line, 10 і 20 дюймовий Big Blue.

  2. Температурний режим. Існують проточні фільтри для очищення гарячої води і системи для роботи виключно з холодною рідиною - таке обладнання вимагає різних змінних картриджів через умови експлуатації, що відрізняються.

  3. Рівень продуктивності. На кожному картриджі в більшості випадків вказується його продуктивність – швидкість очищення рідини та загальний обсяг води, що очищається, протягом терміну служби.

Вибір та встановлення змінних картриджів для проточного фільтра потрібні для підтримання оптимального рівня фільтрації води. Купити картриджі можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлені в асортименті витратні матеріали дозволять провести якісне обслуговування системи проточної фільтрації.

FAQ:

Наскільки точно слід відстежувати термін придатності картриджів для проточного фільтра?

Фахівці рекомендують завжди фіксувати дату встановлення нового картриджа, щоб вчасно замінити його. З часом витратний матеріал не тільки втрачає свої фільтраційні властивості, але й притягує певну кількість шкідливих речовин. Небезпечні бактерії та віруси накопичуються у контейнері фільтра, з кожним днем ​​все сильніше отруюючи вашу воду.

Як часто потрібно проводити заміну картриджів?

Термін служби елемента, що фільтрує, часто вказується на його упаковці – у більшості випадків картридж необхідно міняти кожні 3-6 місяців. Це значення може змінюватись залежно від ступеня забруднення та обсягів використання вашої води.

Який картридж відповідає за смак та колір води?

Якщо вас турбує сторонній запах, каламутність або неприємний смак води, варто провести заміну сорбційного картриджа. Фільтр на основі вугілля відповідає за очищення рідини від хімічних домішок та токсичної органіки.

У чому полягає шкода води з високим вмістом іржі?

Частинки цієї речовини активно осідають у внутрішніх органах людини, призводячи до порушень гормонального фону, погіршення стану зубів, виникнення алергічних реакцій та випадання волосся.

Картридж для проточного фільтра

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021