Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: вихідні

Картридж для проточного фільтра

Картридж для проточного фільтра

Картридж для проточного фільтра

У звичній нам воді з-під крана може міститися величезна кількість небезпечних для людини хімічних елементів, механічних нерозчинних частинок, органіки і бактерій. Виною тому є недосконала і у багатьох місцях аварійна державна водоочисна система – застаріле обладнання не здатне видавати ідеальний результат фільтрації проточної води.

Швидко та якісно убезпечити питну воду від більшості небезпечних домішок можна за допомогою домашніх станцій доочищення – чудовим варіантом для забезпечення простого побутового використання може стати проточний фільтр.

Проточні фільтри формують собою окрему категорію очисного обладнання, через яке вода проходить природним чином завдяки магістральному тиску водопроводу або власної тяжкості. Примітивними представниками категорії є всім знайомі глекові фільтри та фільтри-насадки на кран.

Найбільш поширеним та ефективним обладнанням проточної фільтрації є багатоступінчаста система, що встановлюється під миття. Внаслідок її роботи вода проходить очищення безпосередньо перед тим, як підійти до змішувача.

Змінні картриджі для проточного фільтру.

Проточне очищення води здійснюється поетапно - для цього система оснащується декількома фільтрами, кожен з яких відповідає за тип забруднень. Активним елементом у такому устаткуванні є змінний картридж, який виконує безпосередню функцію фільтрації рідини.

В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від домішок:

  • механічний – фільтрація рідини від нерозчинних домішок, розміри яких можуть змінюватись від мікроскопічних до помітних неозброєним оком;

  • сорбційний – очищення води від сполук хлору та розчинених органічних речовин, важких металів, заліза та марганцю;

  • знезалізний – окислення двовалентного заліза до тривалентного та видалення з води отриманого нерозчинного осаду;

  • пом'якшуючий – відсіювання з рідини сполук солей жорсткості, протидія утворенню накипу на побутових приладах.

На що потрібно звертати увагу при виборі змінного картриджа для проточного фільтра?

  1. Габарити. Основуватися необхідно на стандартному розмірі корпусу системи фільтрації. Усього існує три загальноприйняті габарити картриджа: 10 дюймовий Slim Line, 10 і 20 дюймовий Big Blue.

  2. Температурний режим. Існують проточні фільтри для очищення гарячої води і системи для роботи виключно з холодною рідиною - таке обладнання вимагає різних змінних картриджів через умови експлуатації, що відрізняються.

  3. Рівень продуктивності. На кожному картриджі в більшості випадків вказується його продуктивність – швидкість очищення рідини та загальний обсяг води, що очищається, протягом терміну служби.

Вибір та встановлення змінних картриджів для проточного фільтра потрібні для підтримання оптимального рівня фільтрації води. Купити картриджі можна у нашому магазині ТОВ «ІВІК Формула Води». Представлені в асортименті витратні матеріали дозволять провести якісне обслуговування системи проточної фільтрації.

FAQ:

Наскільки точно слід відстежувати термін придатності картриджів для проточного фільтра?

Фахівці рекомендують завжди фіксувати дату встановлення нового картриджа, щоб вчасно замінити його. З часом витратний матеріал не тільки втрачає свої фільтраційні властивості, але й притягує певну кількість шкідливих речовин. Небезпечні бактерії та віруси накопичуються у контейнері фільтра, з кожним днем ​​все сильніше отруюючи вашу воду.

Як часто потрібно проводити заміну картриджів?

Термін служби елемента, що фільтрує, часто вказується на його упаковці – у більшості випадків картридж необхідно міняти кожні 3-6 місяців. Це значення може змінюватись залежно від ступеня забруднення та обсягів використання вашої води.

Який картридж відповідає за смак та колір води?

Якщо вас турбує сторонній запах, каламутність або неприємний смак води, варто провести заміну сорбційного картриджа. Фільтр на основі вугілля відповідає за очищення рідини від хімічних домішок та токсичної органіки.

У чому полягає шкода води з високим вмістом іржі?

Частинки цієї речовини активно осідають у внутрішніх органах людини, призводячи до порушень гормонального фону, погіршення стану зубів, виникнення алергічних реакцій та випадання волосся.

Картридж для проточного фільтра

Останні новини
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
ІВІК Формула Води на WorldFood GastroDays-2024
Нещодавно наша компанія прийняла участь у престижній виставці WorldFood GastroDays-2024, де представлені наші найновіші розробки в..
09.04.2024
Привітання з Міжнародним жіночим днем
Привітання з Міжнародним жіночим днем
У цей прекрасний день ми хочемо привітати вас із святом 8 Березня.Ваша сила, терпіння і непохитність в умовах нинішньої ситуації в..
08.03.2024
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
Весняний старт: Навчання водопідготовці на виробництві
У перший день цього сезону ми вирушили на наше виробництво, щоб поринути у світ знань по пересувним водоочисним комплексам&nb..
07.03.2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Інновації в водопідготовці на водному форумі у Яремче 2024
Розпочинаємо рік з важливої події - участь компанії "ІВІК Формула Води" у Міжнародному водному форумі "Яремче 2024". Представ..
16.02.2024
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Нова пілотна установка в «Лабораторії води» КНУБА від «ІВІК Формула Води»
Фахівці нашого сервісного центру «ІВІК Формула Води» змонтували пілотну установку в «Лабораторії води» кафедри Водопостачання та в..
16.02.2024
Презентація мобільної станції очистки води
Презентація мобільної станції очистки води
31 січня 2024 року ми презентували робочу модель водоочисного пересувного комплексу на онлайн-конференції, присвяченій  темі ..
02.02.2024
Фільтр для води в екстремальних умовах
Фільтр для води в екстремальних умовах
Масовані ракетні атаки призводять до пошкодження гідротехнічних споруд та об'єктів централізованого водопостачання. Як наслідок, у..
30.01.2024
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Як знезаразити та очистити забруднену воду у польових умовах?
Згідно офіційних повідомлень МОЗ на дні Каховської ГЕС є багато небезпечних для здоров’я речовин, які спричиняють захворюванн..
16.06.2023
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Деснянська водопровідна станція у Києві: пілотна установка очищення та знезараження води
Вплив роботи промислових об’єктів, екологія та зміна клімату призводять до щорічного погіршення якості води у річках. Зокрема, річ..
12.06.2023
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Система очищення води для квартири: навіщо вона потрібна та як вибрати?
Чиста вода - це необхідність для здоров'я та комфортного життя кожної людини. Але що робити, якщо вода з-під крана не відповідає с..
29.05.2023