Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

KYIV Wine and Food Festival 2019, ВДНХ. ЯКІСТЬ ВОДИ У ВИНОРОБСТВІ

KYIV Wine and Food Festival 2019, ВДНХ. ЯКІСТЬ ВОДИ У ВИНОРОБСТВІ

5 - 6 жовтня пройшов 13-й фестиваль вина Kyiv Food and Wine Festival на столичному ВДНГ. На ювілейному фестивалі, який проводиться вже 5-й рік поспіль, були представлені понад 300 українських вин місцевих і міжнародних сортів, сімейні та відомі українські виноробні з різних регіонів країни, імпортні вина, а також різноманітність сирів (більше 300 видів), починаючи від крафтових українських сироварень, закінчуючи найбільш відомими іноземними брендами.

У "ІВІК Формули Води" вже був досвід участі в подібному фестивалі, тому ми з радістю взяли участь в Kyiv Food and Wine Festival. Для нас дуже важливо довести до відома людей про важливість і необхідність вживання чистої води для пиття, приготування їжі та смачних напоїв. Також якість води відіграє важливу роль у виробничому процесі приготування вина і сироваріння.

Вода в приготуванні сиру використовується для промивання твердих сортів, солінні, розведенні сироватки і закваски ферментів.

Відомо, що домішки, присутні у воді, впливають на консистенцію сиру і його кислотність. Саме тому в процесі приготування сиру необхідно використовувати тільки очищену воду.

У виноробстві вода використовується для приготування розчинів, зниження кислотності вина, мийки обладнання та ополіскування пляшок. Від її якості залежить смак алкогольних напоїв.

Дуже часто для зниження кислотності сусла різних сортів вина сік розбавляють чистою водою.

Практичним вирішенням проблем із водою як у виробничому процесі, так і мийці обладнання, стане установка фільтрів для очищення води. Вони зможуть забезпечити ефективне видалення солей жорсткості, іонів важких металів, хлору, заліза, бактерій, вірусів та інших забруднень.

Що необхідно для очищення водопровідної води до води питної якості? Станція для очищення води.

Компанія ТОВ "ІВІК Формула Води" на Kyiv Food and Wine Festival встановила стенд з професійним обладнанням.

Вихідна водопровідна вода проходила кілька стадій очищення:

  • механічна (видалення піску, іржі, окалини та інших суспензій);
  • пом'якшення (видалення солей кальцію і магнію);
  • зворотний осмос (доочищення від солей жорсткості, важких металів, бактерій, вірусів, хлорорганічних сполук та інших);
  • пост-фільтрація (для уникнення появи неприємного запаху або присмаку).

Після проходження всіх стадій очищення на виході отримували воду високої якості з ідеальним балансом лугів, солей і мінералів.

Учасники та гості фестивалю вживали чисту воду, а також полоскали келихи очищеною водою.


Схожі статті
Промислова водопідготовка
Промислова водопідготовка
Споживач у своїй квартирі використовує порівняно невеликий об'єм води. Що не можна сказати про промислових підприємствах. Застосув..
22.11.2016
Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021