Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

LifeStraw - персональний фільтр для питної води

LifeStraw - персональний фільтр для питної води

Проблема забезпечення населення очищеною питною водою - одна з актуальних для будь-якої держави. Так уже склалося на сьогоднішній день, що водопровідна вода не придатна до використання в харчових цілях. Говорити про її забрудненість і наслідки для організм зараз не варто, всі і так про це проінформовані. Досить налити її в прозору ємкість і неозброєним оком можна побачити каламутність, осад, а скільки в ній вірусів і паличок відомо без хімічного аналізу. Тому відзначимо лише той факт, що чистою вода стає завдяки використанню фільтрів для води, які працюють в міських умовах а що ж робити у час улюблених походів на пікніки, на риболовлю і т.д.? Де брати питну воду, коли навколо тільки річка, ставок, болото або всихає джерело?

Щоб захистити себе і своїх рідних від вживання не придатної для пиття води в місцях єднання з природою, фахівці в області очищення води і водопідготовчого обладнання рекомендують використовувати портативний фільтр LifeStraw Personal або LifeStraw Go, які мають ряд характеристик і переваг, що спонукають до придбання такої незамінної установки .

Це досконалий фільтр для швидкого та легкого очищення води. Він дуже простий і зручний в експлуатації.

За допомогою цієї мобільної установки можна відфільтрувати воду практично з будь-якого джерела, будь-то мулистий ставок, міський водопровід, або дощова калюжа.

LifeStraw Personal здатний відфільтрувати до 99, 9% бактерій і 96% вірусів, що живуть у  воді для споживання. Такі показники свідчать про те, що ризик захворювань холерою, дизентерією, вірусним гепатитом А і Е, тифом та іншими інфекційними захворюваннями зводиться до 0.

Це обумовлено тим, що фільтр LifeStraw Personal складається з шару сітчастої тканини, здатної відфільтрувати частинки розміром до 0,2 мікрон, шару йодованої смоли, результативно бореться з бактеріями і вірусами та іоннообмінної смоли, що усуває надмірний йод та інші неприємні запахи і присмаки.

Серед перерахованих вище переваг: мобільності, портативності й простоти у використанні - відзначимо пропускну здатність LifeStrawPersonal - до 1000 л води, без необхідності в зарядці батареї або заміні деталей. У комплект входять: ремінець і клапани на торці.

Не варто забувати і про моделі LifeStraw Go.

Функціонально це копія Personal, але додатково забезпечена ємністю, в яку при необхідності наливається не очищення вода для більш раціонального процесу фільтрації. Ємність пляшки - 670 мл, вага - 225г.

Час зберігання: в упаковці - 5 років, з моменту використання - рік.

Завдяки фільтру LifeStraw Personal або LifeStraw Go, ви забезпечите себе очищеною водою, всього лише зануривши трубку в поверхневий водоисточник, тим самим зберігши здоров'я в умовах, коли чистої питної води в околиці просто немає.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021