Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

LifeStraw - персональний фільтр для питної води

LifeStraw - персональний фільтр для питної води

Проблема забезпечення населення очищеною питною водою - одна з актуальних для будь-якої держави. Так уже склалося на сьогоднішній день, що водопровідна вода не придатна до використання в харчових цілях. Говорити про її забрудненість і наслідки для організм зараз не варто, всі і так про це проінформовані. Досить налити її в прозору ємкість і неозброєним оком можна побачити каламутність, осад, а скільки в ній вірусів і паличок відомо без хімічного аналізу. Тому відзначимо лише той факт, що чистою вода стає завдяки використанню фільтрів для води, які працюють в міських умовах а що ж робити у час улюблених походів на пікніки, на риболовлю і т.д.? Де брати питну воду, коли навколо тільки річка, ставок, болото або всихає джерело?

Щоб захистити себе і своїх рідних від вживання не придатної для пиття води в місцях єднання з природою, фахівці в області очищення води і водопідготовчого обладнання рекомендують використовувати портативний фільтр LifeStraw Personal або LifeStraw Go, які мають ряд характеристик і переваг, що спонукають до придбання такої незамінної установки .

Це досконалий фільтр для швидкого та легкого очищення води. Він дуже простий і зручний в експлуатації.

За допомогою цієї мобільної установки можна відфільтрувати воду практично з будь-якого джерела, будь-то мулистий ставок, міський водопровід, або дощова калюжа.

LifeStraw Personal здатний відфільтрувати до 99, 9% бактерій і 96% вірусів, що живуть у  воді для споживання. Такі показники свідчать про те, що ризик захворювань холерою, дизентерією, вірусним гепатитом А і Е, тифом та іншими інфекційними захворюваннями зводиться до 0.

Це обумовлено тим, що фільтр LifeStraw Personal складається з шару сітчастої тканини, здатної відфільтрувати частинки розміром до 0,2 мікрон, шару йодованої смоли, результативно бореться з бактеріями і вірусами та іоннообмінної смоли, що усуває надмірний йод та інші неприємні запахи і присмаки.

Серед перерахованих вище переваг: мобільності, портативності й простоти у використанні - відзначимо пропускну здатність LifeStrawPersonal - до 1000 л води, без необхідності в зарядці батареї або заміні деталей. У комплект входять: ремінець і клапани на торці.

Не варто забувати і про моделі LifeStraw Go.

Функціонально це копія Personal, але додатково забезпечена ємністю, в яку при необхідності наливається не очищення вода для більш раціонального процесу фільтрації. Ємність пляшки - 670 мл, вага - 225г.

Час зберігання: в упаковці - 5 років, з моменту використання - рік.

Завдяки фільтру LifeStraw Personal або LifeStraw Go, ви забезпечите себе очищеною водою, всього лише зануривши трубку в поверхневий водоисточник, тим самим зберігши здоров'я в умовах, коли чистої питної води в околиці просто немає.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021