Мембранний спосіб очищення води на сьогодні є найкращим і якісним. Зворотний осмос широко використовується в багатьох галузях промисловості, медицини, фармакології, а також для побутових і господарських потреб.
Вода проходячи через зворотноосмотичну мембрану, під впливом тиску, з більш концентрованого розчину переходить в менш концентрований. Необхідний тиск для продуктивної роботи установки становить від 3 до 17 атмосфер.
Головне завдання елемента - не дати пройти розчиненим в рідині речовин і домішок споживачеві.
У системах очищення застосовують різні моделі мембран з синтетичних матеріалів.
Крім високомолекулярних забруднювачів, мембрана затримує низькомолекулярні речовини такі, як кисень, хлор, вуглекислий газ і ін.
Перш ніж потрапити на мембрану, вода проходить крізь попередні фільтри очищення. Рідина розділяється на два потоки: на очищену, знесолену і концентрат, який зливається в каналізацію.
Майже повна стерилізація і дистиляція її на виході - головна перевага цього методу
Склад мембрани
- Нижній шар - сітка сепаратор.
- Поліетиленова підкладка і поліестерове волокно.
- Сама мембрана.
Всі верстви щільно скріплені між собою по контуру. Накручуються на спеціальну пластикову трубку і поміщаються в пластиковий корпус. Очищена рідина надходить в накопичувальний бак, який передбачений в стандартних системах.
Обсяг накопичувального бака може варіюватися від 200 до 400 літрів на добу.
Для того, щоб визначитися з варіантом установки і її продуктивності, необхідно порахувати добову норму витрати води у вашій родині.
Сильні сторони зворотного осмосу
- Високий ступінь очищення.
- Повноцінна стерилізація води.
- Можливість установки додаткового обладнання: мінералізатора і структуризатора.
- Поєднання високого результату якості та ціни.
- Тривалий термін служби
Система гарантує кращу очищення питної води, при мінімальних зусиллях і захист вашого організму від різного роду хвороб.