Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб - нд: 10:00-18:00

Які бувають методи пом'якшення води

Які бувають методи пом'якшення води

Якщо вода має погані смакові характеристики, на стінках посуду залишаються патьоки, а на побутових приладах утворюється наліт, при умовно, стягується шкіра - це перші ознаки жорсткої води Вживання такої рідини негативно позначається на здоров'ї людини - виникають проблеми з органами травлення і сечової системи.

Що таке жорстка вода? Жорсткість визначається наявністю в її складі домішки розчинних солей магнію і кальцію Все це можна коригувати, застосовуючи різні пом'якшувачі води для будинку.

Не звертати увагу на погану якість води не варто У пошуку можливих методів виправлення цієї ситуації, для уточнення характеристик води і вибору правильного обладнання вам допоможуть в Компанії «Івік Формула Води» Компанія пропонує величезний вибір спеціальних систем очищення води в будинку, в тому числі і пом'якшувачі , обладнання для комплексної очистки води та її пом'якшення.

Ступеня жорсткості:

  • Карбонатна (тимчасова) - наявність солей магнію і гідрокарбонатів кальцію.
  • Некарбонатна (постійна) - інші домішки, які не виділяються при кип'ятінні.

Всесвітня організація охорони здоров'я визначила оптимальний рівень жорсткості води - 1,0-2,0 мг-екв / л.

Перш, ніж придбати фільтр води для вирішення цієї проблеми, потрібно, з безлічі варіантів, вибрати той метод, який буде найдоцільнішим і відповідає вашим фінансовим можливостям.

Види пом'якшувачів води:

Іонний - найбільш популярний Рідина фільтрується через матеріали, що включають мілкозернисту смолу для пом'якшення води.

Реагентний - це кілька способів, що залежать від типу застосовуваного речовини (сода, сіль, вапно, синтетичні розщеплювачі).

Мембранний - продавлювання жорстких домішок під тиском При тиску 3-4 атм., На мембрані затримуються всі шкідливі елементи Установка такого фільтра для жорсткої води дозволяє отримати воду високого ступеня очищення.

Магнітний - заснований на втрати здатності важких солей відкладатися на стінках або інших поверхнях Спеціальні магніти закріплюються на водопровід, притягаючи все сольові речовини в воді, які видаляються в спеціальну ємність.

Термічний - обробка води шляхом кип'ятіння При нагріванні до 100 градусів, солі розпадаються.

Комбінований - поєднання перерахованих вище методів для отримання максимального результату.

Залежно від конструкції виготовляють переносні фільтри або стаціонарні станції пом'якшення води.

Всі методи і фільтри підбираються з урахуванням аналізу якості води Для приватних будинків рекомендують застосовувати безперервно діючі установки пом'якшення води для приватного будинку.

Останні новини
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Споживання води з низьким TDS: які наслідки?
Ми неодноразово чуємо від людей, що вживання води, очищеної методом зворотного осмосу, TDS якої становить менше 100 мг/л..
17.08.2021
Вплив води на роботу мозку
Вплив води на роботу мозку
Чи взагалі можливо чітко відповісти, на таке просте питання: На скільки процентів мозок людини складається з води? Коли ..
02.08.2021
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Чи потрібен фільтр для води з артезіанської свердловини?
Для отримання чистої води багато власників приватних будинків і заміських котеджів використовують артезіанські свердловини. Підзем..
24.06.2021
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
Водопровідна вода: кип'ятити або очищати?
З метою отримання нешкідливої ​​і чистої рідини використовують різноманітні методи очищення води. Одними з найпоширеніших є кип'ят..
07.06.2021
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Вода жовтіє на повітрі: причини і способи очищення
Часто буває, що набравши воду в стакан і залишивши її на якийсь час, людина помічає, що вона стає жовтуватою. Таку рідину пити не ..
21.05.2021
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Питна вода в необмеженій кількості: це можливо?
Чиста, безпечна для пиття вода нічим не пахне, нейтральна на смак і абсолютно прозора. На жаль, через застарілі водоочисні споруди..
11.05.2021
Як захистити побутову техніку від поломок
Як захистити побутову техніку від поломок
Велика частина побутової техніки в процесі експлуатації зтикається з водою. Це стосується і водонагрівачів, і посудомийної і праль..
27.04.2021
 Як знизити жорсткість води в побуті
Як знизити жорсткість води в побуті
Гіркий присмак питної води - показник підвищеної жорсткості через надлишок іонів кальцію та магнію. Часте вживання такої рідини пр..
02.04.2021
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
Види вмісту заліза у воді і способи її знезалізнення
У заміських будинках вода зі свердловини використовується як для приготування їжі, так і для побутових потреб: прання, миття посуд..
30.03.2021
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
Типи фільтрів для води під мийку та їх призначення
В процесі централізованої водоочистки не всі шкідливі речовини видаляються з рідини. Залишається хлор і органічні сполуки, можуть ..
24.03.2021