Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Які бувають методи пом'якшення води

Які бувають методи пом'якшення води

Якщо вода має погані смакові характеристики, на стінках посуду залишаються патьоки, а на побутових приладах утворюється наліт, при умовно, стягується шкіра - це перші ознаки жорсткої води Вживання такої рідини негативно позначається на здоров'ї людини - виникають проблеми з органами травлення і сечової системи.

Що таке жорстка вода? Жорсткість визначається наявністю в її складі домішки розчинних солей магнію і кальцію Все це можна коригувати, застосовуючи різні пом'якшувачі води для будинку.

Не звертати увагу на погану якість води не варто У пошуку можливих методів виправлення цієї ситуації, для уточнення характеристик води і вибору правильного обладнання вам допоможуть в Компанії «Івік Формула Води» Компанія пропонує величезний вибір спеціальних систем очищення води в будинку, в тому числі і пом'якшувачі , обладнання для комплексної очистки води та її пом'якшення.

Ступеня жорсткості:

  • Карбонатна (тимчасова) - наявність солей магнію і гідрокарбонатів кальцію.
  • Некарбонатна (постійна) - інші домішки, які не виділяються при кип'ятінні.

Всесвітня організація охорони здоров'я визначила оптимальний рівень жорсткості води - 1,0-2,0 мг-екв / л.

Перш, ніж придбати фільтр води для вирішення цієї проблеми, потрібно, з безлічі варіантів, вибрати той метод, який буде найдоцільнішим і відповідає вашим фінансовим можливостям.

Види пом'якшувачів води:

Іонний - найбільш популярний Рідина фільтрується через матеріали, що включають мілкозернисту смолу для пом'якшення води.

Реагентний - це кілька способів, що залежать від типу застосовуваного речовини (сода, сіль, вапно, синтетичні розщеплювачі).

Мембранний - продавлювання жорстких домішок під тиском При тиску 3-4 атм., На мембрані затримуються всі шкідливі елементи Установка такого фільтра для жорсткої води дозволяє отримати воду високого ступеня очищення.

Магнітний - заснований на втрати здатності важких солей відкладатися на стінках або інших поверхнях Спеціальні магніти закріплюються на водопровід, притягаючи все сольові речовини в воді, які видаляються в спеціальну ємність.

Термічний - обробка води шляхом кип'ятіння При нагріванні до 100 градусів, солі розпадаються.

Комбінований - поєднання перерахованих вище методів для отримання максимального результату.

Залежно від конструкції виготовляють переносні фільтри або стаціонарні станції пом'якшення води.

Всі методи і фільтри підбираються з урахуванням аналізу якості води Для приватних будинків рекомендують застосовувати безперервно діючі установки пом'якшення води для приватного будинку.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021