Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Надійна та ефективна очистка води зворотним осмосом

Надійна та ефективна очистка води зворотним осмосом

Принцип дії установки заснований на використанні напівпроникною зворотноосмотичної мембрани. Вона складається з тонкоплівкового композиту, з отворами 0,0001 мікрон. Така її особливість дозволяє пропускати через себе тільки молекули води, оскільки розмір вірусу у 200 разів більше осередку мембрани, а розмір бактерій - в 4000 разів.

Потік рідини через мембрану здійснюється під високим тиском, яке створює відцентровий багатоступеневий або роторний насос. Крім того, в даному обладнанні використовуються спеціальні картриджі, які уповільнюють швидке засмічення мембрани.

Всім відомо, що вода, яка тече з наших кранів, непридатна для пиття та шкодить здоров'ю людини. Це і служить вагомою причиною установки систем зворотного осмосу, що дозволяють отримати на виході воду з 100% якістю.

Велика розмаїтість технологічних рішень дозволяє споживачеві вибрати будь-яку систему, що задовольняють будь-які вимоги:

  • За вартістю (бюджетні, середньої цінової категорії, преміумклас).
  • За продуктивністю (для квартири, офісу, кафе, заміського будинку і т.д.).
  • За якістю очищення (4-9- ступенів фільтрації).

Переваги установки

  • Простота в обслуговуванні - невеликі габарити та швидка заміна картриджів.
  • Високий ступінь очищення - жодна з систем водоочисного обладнання не може зрівнятися з якістю фільтрації зворотноосмотичних систем. Всі шкідливі домішки ефективно нейтралізуються.
  • Сумарні витрати - витрати на покупку та обслуговування даного обладнання, в порівнянні з ціною води на розлив, вельми виправдані.

Система зворотного осмосу Puricom CE-4 PUMP створена міжнародною компанією Puricom Water Industrial Corp і вважається однією з кращих у світі.

Установка складається з трьох попередніх фільтрів, які видаляють з води механічні домішки, хлор і хлорорганічні сполуки. Мембрана, як крізь сито, пропускає через себе тільки молекули води й кисню, очищаючи воду від бактерій, вірусів і важких металів.

З накопичувального бака рідина надходить на завершальний вугільний картридж, щоб виключити можливий запах і отримати воду високої 100% якості. Для отримання води, збагачену мінералами, система може бути укомплектована мінералізатором.

Крім того, в комплект додається насос, який підтримує тиск у водопроводі.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021