Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Нанотехнології в очищенні води

Нанотехнології в очищенні води

Вчені університету Берклі в Каліфорнії проводять дослідження щодо розв'язання проблеми дефіциту питної води.

Кожна людина має потребу в чистої питної води. Висока вартість системи очищення не дозволяє всім верствам населення отримувати чисту якісну питну воду. Особливо це стосується багатьох розвинених країн.

Дані Всесвітньої Організації Охорони здоров'я показали, що 663 мільйонів людей у ​​світі не має можливості вживати чисту воду.

Професор університету Берклі в Каліфорнії Баошан Мі, ще дитиною, живучи в Китаї, дізналася цінність цієї потреби. Зараз вона - професор університету і інженер в області охорони природи.

Разом зі своєю командою однодумців, Мі займається розробкою прототипу мембрани, яка буде ефективно фільтрувати воду, при меншому споживанні енергії. Головна мета її життя - створення ідеального фільтра для очищення води.

Пристрій, що заміняє мембрану, складається з графіту, який використовується в олівцях. Графіт - дешевий матеріал, Завдяки його окислення, і отримують необхідний матеріал.

Молекули проходять через мембрану, як лабіринтом. Вода проходить через кілька шарів, які розділені простором. Там затримуються різні частинки й бактерії.

Для вирішення поставленого завдання потрібно контролювати простір між шарами мембрани, щоб видалити різні типи молекул.

Дослідники продовжують кропітку роботу і сподіваються, що їх розробки розв'язажуть проблему очищення води в усьому світі.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021