Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Недорогий компактний фільтр, що дозволяє пити воду з будь-якої калюжі

Недорогий компактний фільтр, що дозволяє пити воду з будь-якої калюжі

Фільтр, що очищає воду до 99%, створили в США Він очищає воду не тільки від різного роду домішок, але і від бактерій Про це заявили в компанії Liquidity Почалася кампанія зі збору коштів на цей проект І хоча до завершення кампанії ще 17 днів, уже зрозуміло , що фільтр запустять у масове виробництво Зараз ціна пляшки з фільтром за попереднім замовленням коштує 10 дол., а після завершення рекламної кампанії, набагато дорожче - 23,99 дол за пляшку Одного фільтра вистачає для очищення 115 літрів води.

Фахівці з університету Stony Brook і компанія Liquidity 15 років працювали над створенням такого фільтра За допомогою особливого процесу електроспіннінга, вони пропонують фільтр для питної води з нановолокон мембраною Це отримання надтонких ниток, волокон (нановолокон) і продукції з них Створюються вони під дією електростатичних сил, створюваних джерелом живлення високої напруги Витягування тонкого волокна відбувається під дією електростатичних сил з рідини Широке застосування стало можливим, завдяки нанотехнологій.

Для реалізації цих досліджень знайшлося багато спонсорів.

Завдяки фільтру, з води видаляються найдрібніші частинки, а так само бактерії Наявність вугільного фільтра дозволяє воді не мати запаху, поліпшити її смак У цього фільтра є термін придатності, т.к з плином часу фільтр забивається, і вода через нього не йде У такому випадку потрібно провести заміну фільтру.

В наш час існує багато технологій очищення води Багато з них або недостатньо ефективні, або занадто дорогі і громіздкі Творці такого компактного фільтра вважають, що вони створили «золоту середину».

Такий фільтр може стати в нагоді там, де важко знайти питну воду В першу чергу він підійде туристам, мандрівникам, людям, які працюють в польових умовах, рибалкам, мисливцям і багатьом іншим.

За словами розробників, Naked Filter дозволяє отримати питну воду в будь-яких умовах і в будь-якій точці світу.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021