Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Чи потребує очищення артезіанська вода

Чи потребує очищення артезіанська вода

Артезіанська вода добувається з досить великої глибини. Туди не проникають забруднені ґрунтові води та шкідливі речовини з поверхні землі. Власники заміських будинків помилково думають, що піддавати очищенню артезіанську воду не потрібно. Якщо вода потрібна тільки для поливу, то проводити будь-які заходи не варто, але для побутових потреб і пиття - очищення обов'язкове.

Вода може мати неприємний смак і каламутність. В цьому випадку категорично забороняється користуватися такою водою.

Виявити забруднення можливо тільки в лабораторних умовах. Краще це зробити до початку експлуатації свердловини. Після спорудження свердловини відразу необхідно встановити очисне обладнання.

Велика концентрація заліза призводить до неприємного смаку рідини, крім того, порушується нормальна робота побутових приладів. Прання, в збагаченій залізом артезіанській воді, залишає жовті або бурі плями на речах.

Надлишок заліза може спровокувати хвороби печінки, збільшує можливість інфаркту, порушує репродуктивну функцію.

При надлишку марганцю вода має жовтий відтінок. Солі марганцю можуть стати причиною захворювань кісткової системи.

Висока концентрація фтору впливає на збереження зубів і рухливість суглобів.

Вапно негативно позначається на роботі нирок.

З огляду на ці факти, зрозуміло, що артезіанська вода небезпечна.

Сучасні системи водоочищення використовують новітні технології: озонування та мембранний спосіб очищення. Цей метод забезпечує найвищий ступінь очищення, при малих витратах і експлуатаційних витратах. Висока ефективність досягається, завдяки поєднанню окислювальних і мембранних технологій.

Очищення артезіанської води проводиться ультрафільтраційною мембраною методом механічного очищення. Це найпростіший і надійний метод.

Іншим універсальним інструментом для очищення артезіанської води є станція озонування. Обробка озоном знижує кольоровість і збільшує прозорість води, видаляється присмак і запах сірководню, а також марганець, залізо та інші метали.

Озонова станція є екологічно безпечним засобом водопідготовки.

Артезіанська вода відрізняється високим вмістом розчиненого заліза. Тому, після озонування, необхідно провести іонообмінне пом'якшення води.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021