Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Чи потрібна очистка артезіанської води

Чи потрібна очистка артезіанської води

Як може артезіанська вода впливати на самопочуття людини? Розглянемо очищення води з приватної свердловини. Цілком очевидно, якщо заміський будинок не підключений до центральної системи водопостачання, то питання про забір води потрібно вирішувати самостійно. Йдеться про буріння свердловини, яка забезпечить житло необхідної рідиною для різних цілей.

Безумовно, вода, взята таким чином, повинна пройти багатоступеневу фільтрацію. Вона багата такими домішками: солями жорсткості, розчиненим залізом, сірководнем.

Крім шкідливої ​​дії на здоров'я людини, велика кількість цих домішок здатна зашкодити сантехніку і побутові прилади (наліт, іржаві плями, неприємний запах).

Сьогодні ринок очисного обладнання насичений різноманітними фільтруючими пристроями. Перед придбанням, необхідно віддати воду на аналіз в спеціальні лабораторії. Після якісних проб, наступний крок - консультація профільного спеціаліста, який підкаже, яку систему вибрати.

Йде мова про стаціонарне обладнання

  • Фільтри знезалізнення.
  • Механічного очищення.
  • Пом'якшення води.
  • Сорбційної очищення.
  • Комплексного очищення води.

Ці станції мають великі габарити і очищають солідні обсяги води. Напівпромислові станції, зазначені вище - це перший рівень очищення рідини з свердловини.

Для досягнення максимальної якості також необхідно встановити магістральні фільтри, які усувають найдрібніші нерозчинні частинки і роблять її безпечною для всіх видів техніки.

Крім цього, фахівці рекомендують встановлювати питної фільтр, який зробить воду ще більш безпечною. Кращим розв'язанням цього питання є монтаж фільтрів під мийку.

Це може бути проточний фільтр або система зворотного осмосу, рівної якій за високими показниками очищення, немає. Система не займає багато місця, кран для відфільтрованої води встановлюється окремо на мийці. Крім того, в комплект входить накопичувальний бак, в якому збирається відфільтрована рідина, все домішки зливаються в каналізацію.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021