Меню
Прийом дзвінків та замовлень
  • пн-чт: 9:00-18:00
  • пт: 9:00-20:00
  • сб-нд: 10:00 - 18:00
+38 (067) 531 05 55 - відділ продажу +38 (067) 310 69 90 - сервіс

Забезпеч себе і свою сім'ю смачною і чистою водою!

Забезпеч себе і свою сім'ю смачною і чистою водою!

Замовлення по телефону +380 (96) 946 41 81

У людей, які використовують побутові системи зворотного осмосу, часто виникає питання: що робити з фільтром для очищення води в період відпустки? Що робити, якщо в очищеній воді після фільтру зворотного осмосу з'явився неприємний присмак і запах?

Досить часто при тривалому невикористанні води відбувається її застій зворотноосмотичних системах. Неприємний присмак прілості може з'явитися навіть при регулярному використанні фільтра. Проблема полягає в застої води в накопичувальному баці, після чого в очищеній воді після накопичувального бака також з'являється неприємний присмак і запах через розмноження бактерій і мікроорганізмів.

Для запобігання розмноження різного роду мікроорганізмів і бактерій, усунення неприємного присмаку і запаху, рекомендується проводити дезінфекцію як всієї системи, так і накопичувального бака (при його наявності).

Дезінфекцію систем краще проводити не рідше, ніж раз в 6 місяців, і при тривалій перерві у використанні (3 тижні).

Системи зворотного осмосу також рекомендують дезінфікувати перед їх початкової експлуатацією і при заміні картриджів.

Як правило, для знезараження фільтрів для очищення води використовують таблетки на основі активного хлору, звичайну хлоровану водопровідну воду або гіпохлорит натрію (відбілювач).

Фахівці сервісного відділу "Формула Води" ефективно і якісно проводять дезінфекцію побутових систем зворотного осмосу і накопичувального бака з застосуванням інноваційної портативної системи - санітарного валізки. Він забезпечує автоматичну дезінфекцію обладнання для зворотного осмосу прямо на місці.

Ми використовуємо найбезпечніший і сучасний метод знезараження, оскільки основним компонентом, завдяки якому відбувається дезінфекція, є активний кисень.

Активний кисень дуже ефективний, знищує бактерії, віруси і мікроби, діє негайно і після дезінфекції розкладається на воду і кисень.

Вода, оброблена активним киснем, не сушить шкіру і волосся, не викликає неприємних запахів, не подразнює слизову оболонку очей.

В рамках акції "Формула Води" дарує дезінфекцію фільтра і накопичувального бака в подарунок при замовленні обслуговування побутових систем зворотного осмосу (300 грн). Змінні елементи в вартість обслуговування не входять. Пропозиція діє з 07.02.19 до 17.02.19 включно.

Останні новини
Який магістральний фільтр обрати
Який магістральний фільтр обрати
Основне завдання магістральних фільтрів полягає в очищенні води, що надходить у житлове або комерційне приміщення, від механічних,..
21.06.2022
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Пом'якшення води – яку систему вибрати?
Жорсткість – досить поширена негативна особливість проточної води, викликана високим рівнем вмісту іонів магнію та кальцію у її ск..
16.06.2022
Установка зворотного осмоса
Установка зворотного осмоса
У спробі вирішення проблеми постачання води, непридатної для пиття, мешканці приватних та багатоквартирних будинків приходять до н..
11.05.2022
Системи зворотного осмосу для квартири
Системи зворотного осмосу для квартири
Залежно від ступеня забруднення води, доцільність встановлення певних систем фільтрації можуть відрізнятися: проточне, магістральн..
15.02.2022
Побутові фільтри для води під мийку
Побутові фільтри для води під мийку
Використання побутових фільтрів для води під мийку – найкращий варіант вирішення цієї проблеми. Таке обладнання дозволить вам забе..
14.02.2022
Картридж для проточного фільтра
Картридж для проточного фільтра
В залежності від вартості та якості, картридж для проточного фільтра може передбачати один або кілька етапів очищення води від дом..
20.01.2022
Фільтр для води в офіс
Фільтр для води в офіс
Створення комфортних умов для роботи в офісі – ключ до високої продуктивності та загальної задоволеності працівників. Одним із най..
17.01.2022
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос із насосом (помпою)
Зворотний осмос – це сучасний метод фільтрації проточної води, в процесі якого забруднений розчин під тиском пропускається через с..
14.01.2022
Фільтр для пом'якшення питної води
Фільтр для пом'якшення питної води
Пом'якшення – це хімічний процес очищення води, внаслідок якого відбувається зниження концентрації солей кальцію та магнію. Викона..
13.01.2022
Проточні фільтри для питної води
Проточні фільтри для питної води
Наше здоров'я та загальне самопочуття багато в чому залежить від якості питної води, яку ми вживаємо щодня. Захистити себе та свою..
09.12.2021